Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR650F MALUM SITE ÇALINTI MOTOR İLANI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    İyi geceler arkadaşlar,
    CBR650F almayi düşünüyorum.Sahibinden de fiyat araştırması yapıyordum ki bu arkadaş denk geldi. Motor sanki çalıntı. Yakın zaman da cbr650f çaldıran varsa dikkatli incelesin ilanı.
    Yer : Kocaeli/ Darıca
    Açıklamaya göre motor 0 km ve parça olarak satılık. Komple istesekte satmıyor.
    Bir de siz inceleyin:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2015model-cbr650f-50km-250207451/detay
    Suzuki İnazuma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı Baris Yzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar,
    CBR650F almayi düşünüyorum.Sahibinden de fiyat araştırması yapıyordum ki bu arkadaş denk geldi. Motor sanki çalıntı. Yakın zaman da cbr650f çaldıran varsa dikkatli incelesin ilanı.
    Yer : Kocaeli/ Darıca
    Açıklamaya göre motor 0 km ve parça olarak satılık. Komple istesekte satmıyor.
    Bir de siz inceleyin:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2015model-cbr650f-50km-250207451/detay
    barış benim şahsi kanaatim bu motor çalıntı deyil
    adam alacağına karşılık almış
    bunun kanunda yeri olsa olsa gasp tır ve arac sahibi motorum calındı yada gasp edildi derse ve bunu karşı taraf aksini iddia edip belgeleyemezsen ki gerçi belgelesede bunu kanuni yollarla yapmakla yükümlü
    sonrası bu iş yedek parca olarakta satın alan kişiye kadar b o k a bulaşır.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Size katılmamakla beraber bir hukuk fakultesi öğrencisi olarak yorumlamaya çalışayım.
    Motosiklet borç yükümlülüğünden doğan bir hakla elde edilmişse, zaten mahkeme kararı ve ya karşılıklı anlaşma ile alacaklının adına trafik tescil bürosunda tescil edilir, bu durumda parça satıma gerek kalmaz.
    Aynı kişinin farklı ilanlarında borca karışık alındığı lâkin motosikletin borcunun, motosikletten çok olduğu söylenmiş, araç üzerinde borç/haciz varsa devredilemez , böyle bir durumda zaten motosiklet başka bir şahsa devredilemez.
    Hacizli bir taşınır , başka bir şahsa nakit değerinden, elden satış gerçekleşirse burada iki tarafta suç işlemiş olur ve bu işlem mal kaçırmadır.
    Sonuç olarak ilan veren kişinin diğer ilanlarını da inceledigimiz de görüyoruz ki oldukça çelişki dolu ifadelerle var. Ne yazık ki ben, siz değerli hemşehrim kadar gibi iyiniyetli düşünemiyorum.
    İyi forumlar, iyi geceler
    07DFB18 bunu beğendi.

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    biz bunları senle konuşurken adam motoru sattı elinde de bir grenaj takımı kaldı herhalde
    yetişen alıyor mu ne
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...52803588/detay

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Ati alan Üsküdarı geçti demek ki, biz uyarimizi yaptık içimiz rahat :D
    Bu arada Antalya da yaşıyorsaniz tanışalım görüşelim ,musait olursaniz birlikte teker döndururuz.
    Plaka da Dxx kesin döşemealtili gibi geldiniz ama :D

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Sayın baris hukukun çözemediği bir çok konu vatandaşın kendi yöntemiyle çözülüyor malesef.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)