Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosikletim çalındı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinde göremedim nerede yazar süresi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Yanlış hatırlamıyorsam 3 ay olması lazım. 2016 ya girmeden önce çalıntı ruhsatını mutlaka çıkarın derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam 3 ay olması lazım. 2016 ya girmeden önce çalıntı ruhsatını mutlaka çıkarın derim.
    tamam dostum söylediğin iyi oldu 1 ay geçsin ses çıkmazsa onu hallederim hemen eyv.
    gurkanerkan bunu beğendi.
    Güç ona sahip olamayanı kendine esir eder. Ali Cebbar

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Geçmiş olsun tez zamanda bulursun umarım

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    geçmiş olsun inş.tez zamanda bulunur köylü motorlarıyla takılanların mahallelerine filan bak ara sokakta ki motor tamircilerine filan bak polisten önce bulursun...kimse yanlış anlmasın yanlış yerede çekmesin ben köylü motoruna biniyom hırsızmı sayılıyom diyip tartışma çıkarmasın maksadım arkadaşa yardımcı olmak izmirde küçük cc çalınan motorları köylü motoruyla takılan apacheler keşler çalıyo çalınan motorda genelde takıldıkları tamirciden çıkıyo

Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Cok gecmis olsun...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    tuh ya kotu olmuş, bende merak ediordum direksiyon kilidini açabiliolar mı, demekki gayet net açıolar,
    disk kilidi olsaydı gene fayda edicekti,
    Kısmeti işte.. takmayacagın tutmuş..
    Ben hep diorum, avmlerde, veya x bir yere bıraktıgımda motorumu, 2 3 saat sonra umarım hala yerindedir kaygısı yasamaktan cidden sıkıldım,
    Arada avm de fln gidip baktıgımda olmuştur, oh sukur hala yerinde diye,
    Öle sokak bahçe de ise arkadaşımdaysam, camın önünde oturuyorum resmen...

Hepimizin yarına basına gelebilecek bir olay arkadaşım,
    Çok geçmiş olsun, umarım tez zamanda bulunur...

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuh ya kotu olmuş, bende merak ediordum direksiyon kilidini açabiliolar mı, demekki gayet net açıolar,
    disk kilidi olsaydı gene fayda edicekti,
    Kısmeti işte.. takmayacagın tutmuş..
    Ben hep diorum, avmlerde, veya x bir yere bıraktıgımda motorumu, 2 3 saat sonra umarım hala yerindedir kaygısı yasamaktan cidden sıkıldım,
    Arada avm de fln gidip baktıgımda olmuştur, oh sukur hala yerinde diye,
    Öle sokak bahçe de ise arkadaşımdaysam, camın önünde oturuyorum resmen...

Hepimizin yarına basına gelebilecek bir olay arkadaşım,
    Çok geçmiş olsun, umarım tez zamanda bulunur...
    bu arkadaşınkini çalan acemiymiş yarım saat direksiyon kilidiyle uğraşmış normalde 2 dkda açılıyor. Alarmlı 2 tane disk kilidi veya bir alarmlı disk bir zincir kilit. Avmde güvenlik kulubesinin yani.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arkadaşınkini çalan acemiymiş yarım saat direksiyon kilidiyle uğraşmış normalde 2 dkda açılıyor. Alarmlı 2 tane disk kilidi veya bir alarmlı disk bir zincir kilit. Avmde güvenlik kulubesinin yani.
    Ama şimdi bende bişi diyim, yahu o disk kilitleri ne kdr agır.. 2 tanesini nasıl tasıycam sırtımda:( zincir bide.. oyhh daha agır..
    ben bi tanesini tasıyorum, yagmurda kendi kendine çalıor yorumları yuzunden -ne hikmetse çalarsa çalsın mallık bende- normal disk kilidi aldım..
    Diycegim o ki 2 tanesini tasımak zor olur, benim motorda ole bir yer yok, hadi pcx de zincir altta yayla gibi masallah..
    ama ktm için sıkıntı o agırlık..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çalanlar sanıyorum amatör ve çolukçocuk. Gidon kilidi 10 saniyede kırılır , 30 dakikada değil. Pro hırsızlar 2 kişi gezerler ,motorlar gelirler, kasklarını çıkarmazlar, parçası pahalı motor çalarlar . Senin salaklar anladığıma göre 5 kişi ve yüzleri açık. Büyük ihtimal benzini bittince bir köşeye atacaklar. İnşallah bulursun. Geçmiş olsun.
    Iron&Road bunu beğendi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama şimdi bende bişi diyim, yahu o disk kilitleri ne kdr agır.. 2 tanesini nasıl tasıycam sırtımda:( zincir bide.. oyhh daha agır..
    ben bi tanesini tasıyorum, yagmurda kendi kendine çalıor yorumları yuzunden -ne hikmetse çalarsa çalsın mallık bende- normal disk kilidi aldım..
    Diycegim o ki 2 tanesini tasımak zor olur, benim motorda ole bir yer yok, hadi pcx de zincir altta yayla gibi masallah..
    ama ktm için sıkıntı o agırlık..
    gün içinde tek disk kilidi yeterli zaten. 2+1 gece kitlemek için. benim kullandığım(mts) çok ıslandı ama hiç kendi kendine çalmadı.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gün içinde tek disk kilidi yeterli zaten. 2+1 gece kitlemek için. benim kullandığım(mts) çok ıslandı ama hiç kendi kendine çalmadı.
    4-4-2 taktiği misali.. geceleri 2 + 1 gündüzleri sadece 1.. bende alarmı almayı kesinlikle planlıyorum
    geceleri şükür otoparkta benim ki... yerime park bile edemezler cazlarım diye..
    ama diğer turlu içimdeki motora bişi oldu mu sıkıntısı kotu..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Geçmiş olsun umarım motoruna biran önce kavuşursun. Arkadaşlar yani bu kadar hırsızlık haberi dolanırken etrafta bu nasıl bir özgüven anlamış değilim motoru kilitsiz herhangi bir yerde başıboş bırakmak.(kilitsizden kastım tabikide direksiyon kilidi değil onu kırmak benim bile 30 saniyemi almaz)
    Ben gün içinde sırt çantamda alarmlı disk kilidi (bazen çanta boş olduğunda halat kilit)alıyorum, ayrıca motorum da spy5000 alarm da mevcutken, 200 300 metre yürümek zorunda da kalsam güvenlikli otoparka bırakıyorum. Gerekirse adama 5 10 lira fazladan verip kendi kaskımın dışında kim gelirse gelsin elletme diyorum, yinede içimde huzursuzluk olmuyor değil. İstanbul da adamın kıçından donunu bile çalabilirler kimseye hiç bir sebeple güvenilmez.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Çok geçmiş olsun.

İnşallah en kısa sürede bulunur.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Çok geçmiş olsun kardeşim :/ iyi haberlerini bekliyoruz.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    teşekkür ederim arkadaşlar inş kısa sürede çıkar kursa gidip geliyorum o olmasa bu kadar üzülmem. En ihtiyacı zaman da çaldılar. :\

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)