Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yenibosna Merkez Mahallesi Honda Cbr 125r Siyah Çalındı Bulana 2500 TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçmiş olsun.Şerefsizlik işte muhtemel sizin grenaj,far,gösterge başka kazalı bir cbr'ye takılmıştır.Daha ucuza mal etmek uğruna çalıyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Çıkma parça yerine herzman sıfır ürün tercih etsek özellikle bu tür parçalarda birazda olsa frenlemek mümkün olabilir diye ümit ediyorum ama bu kitleler halinde olmazsa yine bir amaca ulaşmaz..

Aynen öyle şuanda araştırıyorum 2.5 3 milyar yerine belkide 1.5 milyar bile tutmadan çıkma parçalar ile motorumu düzeltme imkanım var ama yapmıyorum. Motorumu yaptıramadıgım halde bekletiyorum ve her gün işe 30 dk yürüyerek gidiyorum.. Çıkma alırsam 1 haftadır yaşadıgım acıyı yaşayan birisinin acısının üzerine motorumu kurmuş olabileceğim düşüncesi bunu yaptırtmıyor bana başkasının acısının üzerine kurulup gezemeyeceğim o aletle. Tüm çıkmalar çalıntı olmayabilir evet ama İstanbul gibi bir şehirde yüksek ihtimal bu böyledir..
    qezgin bunu beğendi.

berkekolik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley
    Kılıçla kesiceksin milletin emegine goz dikenleri

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Alıntı gokhandmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle şuanda araştırıyorum 2.5 3 milyar yerine belkide 1.5 milyar bile tutmadan çıkma parçalar ile motorumu düzeltme imkanım var ama yapmıyorum. Motorumu yaptıramadıgım halde bekletiyorum ve her gün işe 30 dk yürüyerek gidiyorum.. Çıkma alırsam 1 haftadır yaşadıgım acıyı yaşayan birisinin acısının üzerine motorumu kurmuş olabileceğim düşüncesi bunu yaptırtmıyor bana başkasının acısının üzerine kurulup gezemeyeceğim o aletle. Tüm çıkmalar çalıntı olmayabilir evet ama İstanbul gibi bir şehirde yüksek ihtimal bu böyledir..
    Parça satan ilanlara baktınız mı hocam son birkaç günlük ? Belki bir fikir verebilir.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adalet mülkün temelidir diye boşuna dememişler adalet olmazsa malın mülkün bir değeri kalmıyor. Allah bin türlü belalarını versin bu tür şeyler yapanların. Bulunmasına sevindim geçmiş olsun.
    "Edeple gelen lütufla gider"

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Kesin parça isteğine göre çaldılar sizin motoru.Son zamanlarda yakalanmalar arttığı için heralde diğer parçaları bekletemediler hazırda müşterisi olanı sattılar gerisi kaldı yüksek ihtimal ama bunada şükür edin geçmiş olsun

volkan mucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef 4 teker
    ne demek kardeşim allah cümlemizden razı olsun.bugun sana yarın bana insan insana böyle zamanda lazım heleki bu devirde bu yuzden elimden geleni yapmak isterim kardeşim allahın izniyle bu sıkıntıda geçer her hayırda bir şer herşerde bi hayır vardır.belki ogun çalınmasa ölümcül kaza yapıcaktın bide bu açıdan bak.tabii tedbiri de al.takdir allahındır..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)