Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34VB4585 CBR 250 ÇALINDI VE HIRSIZLAR HAKKINDA BİLGİ

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar arkadaşlar
    kuzenimin cbr 250 siyah renk çalınmıştır. plaka 34vb4585 grenajlarda cbr etiketi yok. önde hgs takmak için kartlık yapışık michelin lastikli.
    araç güneşlide çalınmıştır inş bulunur.
    2. konu hırsızlar hakkında. arkadaşlar motor 15 gündür evin önünde takip ediliyormuş. garajın kapısı açılır mı diye kontrol etmişler geçenlerde. bi esnaf görmüş kovmuş bunları. bugün saat 21 de kapının önünde direksiyon kilidi kırılıp çalınmış. motoru devirsiz şekilde çalışacak vaziyette çalıştırmışlar ve kaçmışlar.
    hepinizin dikkatine, etrafta şüpheli kişiler varsa önleminizi alın. bi kişi kısa bi kişi uzun biraz saçları hafif uzun. bir de siyah vw caddy marka araç yukarda bekliyormuş ve bi kaç kere tut atmış mahallede. bu arabaya yüklenmişte olabilir. lütfen dikkat edin, etrafınızda böyle kişiler gördüyseniz önleminizi alın hatta takip edin. mahalledeki rolünüz yüksekse sorguya çekin siz burda ne arıyosunuz kimsiniz diye. bu adamlar durmayacak belli.
    özet, siyah wv caddy - 1 kısa boylu - 1 uzun boylu - birinin saçı hafif uzun

irtibat tel
    mustafa ova: 0543 594 09 78
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Geçmiş olsun.
    Geçenlerde 1 uzun yağmurluklu biri ile kısa biri 2 motor çalmıştı. Birisi Beylikdüzü'nden cbr 1000rr'dı ötekisi farklı ilçe de neydi hatırlamıyorum. V-storm'la geldikleri söylenmişti belki aynı kişilerdir.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun..

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    geçmiş olsun hocam. inşallah bulunur kuzeninizin motoru

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun hocam,,,
    İsanbulda kapalı garajın yoksa iyi bir motor almak akıl karı değil anlaşılan,,,
    _kaan_ bunu beğendi.

Motosikleti
    CG125 ES
    Allah yardımcınız olsun hocam inşallah kısa surede bulunur.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Şu haberleri okudukça yeminle motordan soğutuyolar beni Umarım bulunur motorunuz.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Oha abi garajdan mı çalındı?Kusura bakmayın ama yazacağım bunların elini kolunu keseceksin başka birşey demiyorum!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Umarım tez zamanda bulunur.

Grade 80 zinciri şart:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...rade-80-a.html
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    "motoru devirsiz şekilde çalışacak vaziyette çalıştırmışlar ve kaçmışlar"

Bu ne demek ?

Bazen kafamdan şöyle bir fantazi geçiyor. Bir motoru yem olarak kullanıp hazırlıklı olarak hırsız beklemek ve sonra motoru çalarken yakalayıp canın ne isterse yapmak.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yatırıp s.... bunları
    carduelis55 bunu beğendi.

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Sanırım yine V-storm'cular gibi görünüyor anlatımına göre. Tez zamanda bulunur umarım.

En sonunda elektrik vericem motora veya zincire. Dokunan yansın... (İşin şakası bu tabi, teknik olarak bilmiyorum)

Motosikleti
    Bajaj discover 150 f amaç
    Çok geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda bulunur

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Çok geçmiş olsun öncelikle.Kişilerin uzun kısa saçından çok fiziksel özellikleri önemli çünkü saçı kestirirler falan. Birde Çevrede mutlaka bir yerde kameraya falan yakalanmışlardır. caddy nin plakasını falan alırdınız.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bugun sirinevlere gittim manet,elcik fln almaya. Esenlerde yeni kasa siyah cbr 250r varmis otoparkta şasi falan silinmis ama biyerden anlasiliyordur mutlaka. Bir konu aradim bulamadim onu 2000 kmde falan motorunu caldirmisti otoparktaki motorda az kmli. taniyan varsa soylesin belki bir yardimimiz dokunur

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gunesli ortam olarakta el verisli diyecegim ama bu isin ortamla alakasi yok. Adamlar karsidan gelip motor caliyor artik. Cok gecmis olsun. Arayada adam sokmaya,cikmacilari gezmeye bakin derim.

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun sirinevlere gittim manet,elcik fln almaya. Esenlerde yeni kasa siyah cbr 250r varmis otoparkta şasi falan silinmis ama biyerden anlasiliyordur mutlaka. Bir konu aradim bulamadim onu 2000 kmde falan motorunu caldirmisti otoparktaki motorda az kmli. taniyan varsa soylesin belki bir yardimimiz dokunur
    Arkadaşı aradım ben motorunu hala bulamamış,gidip bakacak.otopark dediğinde yediemin muhtemelen o şekilde bilgi verdim.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "motoru devirsiz şekilde çalışacak vaziyette çalıştırmışlar ve kaçmışlar"

Bu ne demek ?

Bazen kafamdan şöyle bir fantazi geçiyor. Bir motoru yem olarak kullanıp hazırlıklı olarak hırsız beklemek ve sonra motoru çalarken yakalayıp canın ne isterse yapmak.
    Hocam dediğin fanteziyi geçen yaz biz yaptık babamla. Motorumun ayak vurma kolunu sabah uyandığımda göremedim ve motorumu hareket ettirmişler, farkettim hemen. Dükkanım kamerasını inceledik ve gördük. 2 gün geceleri sabaha kadar bekledik ve geldiler sabah 5:50'de. babamla karşı inşaatta erketedeydik. Koşarak gittik ve ıslak sopalarla öyle bi dayak attık ki. Abim uyuyordu uyandı geldi o da dövdü. Peder emekli komiser olduğu için hemen bizim mahallenin karakolunu aradı geldiler abi durum ne noldu falan. Bir de polis abiler dövdü. İkisi de suriyeliymiş ve "Arap" diye birine çalışıyorlarmış. Olay daha sonra kapandı. Acayip vicdan yaptım sonra, 3 bin liralık motor için bi insanın kafasını gözünü patlattım. Babam artık yeter napıyorsun öldüreceksin demişti. Günlerce uyumamıştım. O yüzden motoru kapalı otoparka koymak lazım.

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dediğin fanteziyi geçen yaz biz yaptık babamla. Motorumun ayak vurma kolunu sabah uyandığımda göremedim ve motorumu hareket ettirmişler, farkettim hemen. Dükkanım kamerasını inceledik ve gördük. 2 gün geceleri sabaha kadar bekledik ve geldiler sabah 5:50'de. babamla karşı inşaatta erketedeydik. Koşarak gittik ve ıslak sopalarla öyle bi dayak attık ki. Abim uyuyordu uyandı geldi o da dövdü. Peder emekli komiser olduğu için hemen bizim mahallenin karakolunu aradı geldiler abi durum ne noldu falan. Bir de polis abiler dövdü. İkisi de suriyeliymiş ve "Arap" diye birine çalışıyorlarmış. Olay daha sonra kapandı. Acayip vicdan yaptım sonra, 3 bin liralık motor için bi insanın kafasını gözünü patlattım. Babam artık yeter napıyorsun öldüreceksin demişti. Günlerce uyumamıştım. O yüzden motoru kapalı otoparka koymak lazım.
    İşin acı tarafı bu vicdan.3 bin yerine 30 bin olsaydı?Yada yakalayamamış olsaydınız?
    Diğer taraftanda motoru, arabayı ne zorluklarla, ne hayallerle alanlar var.
    Daha da kötüsü Suriyeden gelen sayısı artıyor güzelim ülkemize. Sahip çıkıyoruz da nasıl?

BurakMotorda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller R25...
    zaten suriyelileri sevmezdim fakat akıllanmışlardır, motor çalarken 2 kere düşünürler :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)