Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ÇALINMIŞTIR. Yamaha R6 2015 model Race blue (mavi) renkte.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba. MOTORUM ÇALINDI. 20 gün önce sıfır aldığım Yamaha R6 2015 model race blue (mavi) motorum 10.03.2015 tarihinde saat 05:50 de Büyükçekmece Atatürk mh. PARKTÜRK ücretli otoparkından çalınmıştır.Hırsızlar Vstrom DL650 ile 2kişi gelip ,bekçinin uyumasından faydalanıp benim motorum ile birlikte diğer gsxr600ü ,10 dk içinde 2 motoru çalmışlardır.Motorum disk kilidi ve halat kilitle kilitliydi , çalmaları 3 dk sürmüş kamera kayıtları mevcut.Gören duyan arkadaşlar irtibata geçerse sevinirim.Motorumun en belirgin özelliği Türkiye'de şuan sayılı renkte olan 2015 race blue rengidir ve puig ön cam vardır. İlginize için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Namussuzlar..
    Peki bekçi ne ise yarıyor orda.
    aonal bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Valla çok üzüldüm ya daha hevesini alamadan nedir bu yahu. Bende Antalyadan getirdim 2. gun sabah baktım yok yerinde.
    Yazık günah. Allah cezalarını versin.

Bekçi ne işe yarıyormuş Mahkemeye verin örnekleri var kazanma olasılığınız çok yüksek. MAdem otoparkdanda çalınacaksa ne diye size para veriyoruz.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş büyük ihtimalle yakınlarda ararlar,facebooktan forumdan şurdan burdan mesaj atarlar bulalım para ver falan diye veya git şuraya bak diye.Bence itibar etme veya çook dikkatli ol.Allah yardımcın olsun.İnşallah hemen bulunur.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Bütün polisler okmeydanı'nda,kavşaklarda,xx kişiler geçecek diye köprü üzerlerinde

kusura bakmayında IEM 'de büyük açık var.Hırsızlık masası yetersiz yada bu iş önemsenmiyor.Çok rahat çete ve seri şuç işte istenmiyor.
    Gasp,kapkaç,eskiden otomobillerde böyle yürütülürdü direksiyon kilitleri meşhurdu.
    İstedilermi bal gibi bitirirler.Doğru delillerle hemen çıkartamaz hakim

TV kanallarına bile haber yaptıramıyoruz biraz lobi oluşturalım diye.20 kanaldan 18'si direk emniyet ve hırsızlık konusuna yanaşmıyor.

Geçmiş olsun
    Shrieker bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Benim motoru çalanları kameradan izlerken yahu bunlar buranın tinercisi dedi. Dedim okadarını bende anladım ayakta zor druyor. 1. şahıs geliyor götüremiyor 2. yi çagırıyor alıp götürüyor ön teker kilitli. 3 mahalle aşagıya atmışlar tabi anasını belleyip hala adam edemedik.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    10 gün içinde bu kaçıncı oldu ya, hep aynı hırsızlar Vstrom DL650 le gelip götürüyorlar.
    Çok geçmiş olsun.

Yok artik bu kacinci Vstrom DL650 biri uzun boylu biri kisa bu son 20 gun icinde kacinci caldiklari motor bu ikisinin bu kadar olamaz 3 gun arayla hergun motosiklet caliyorlar beylikduzu buyukcekmece tarafindan bunun onune gecilmeli bu 2 sahis elllerini kollarini salliya salliya surekli motor caliyorlar..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    DL650 Vstrom gene...

Yazik gunah.Bu memlekette ne devlet var adalet adina nede kanun nizam.

Bu kadar emek vs itin kopugun 3 dk.da calmasi icin mi?

Emniyetten care ummayin hic umurlarinda olmuyor.
    Olsaydi..Plakasiz ortalikta dolasan motorlari cevirirlerdi.Motosikletleri kaale bile almiyorlar.
    Plakasiz R6 ya uc yil binsen cevirip bu ne demezler buyuk ihtimal.

Sirf bu yuzden motor falan alinmaz bu ulkede.Bundan 10 liralik motora araba kasko fiyatindan fazla fiyat cikiyor.

Bu olaya artik guclu ve dogru duzgun tepki veemiz lazim.Ceza meza yok ortada calip gidiyor serefsizler.Birsuru arkadasin cani yandi.

Markalar hedef koymayi biliyor su kadar satariz bu kadar satariz iyi sat sonra hirsiz gelsin alsin gotursun.

Sektor ve emniyet bu isi ciddiye almadan kimse pahali motor almasin arkadas.Hirsiza uckagitciya dolandiriciya cennet bu ulke ohh ne ala.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Benim içim acıdı burada. Bu nasıl bir kansızlık. Bekçi efendinin mazereti ne oldu acaba. Yahu bekçisi olan yere dahi güvenemeyecek isek nereye güveneceğiz ?

Büyük geçmiş olsun.

Hocam cok gecmis olsun. Aea sayfasina da gonder bence bilgileri. Dun gece "bu siralar calinan motorlarin bulunma orani artti" demisti. Bir umut. Mutlaka otoparktan davaci da olmalisin. Bekcilerin ortak olma ihtimalini de gozardi etme derim.

Merka ettigim; halat kilitin kaliteli birsey miydi? Markasi ya da modelini biliyor musun? Celik granit ABUS gibi bir kilit olsaydi ise yarar miydi ki?

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım cidden üzücü bir durum.
    Bu iş artık hırsızlıktan çıkmış organize suç olmuş.
    Adalet mülkün temelidir yazar ya mahkeme de. Adalet olmayınca işte böyle oluyor.
    "Edeple gelen lütufla gider"

Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede bulunur ve sorumluları içeri tıkılır. Otopark sahibinin bu durumdaki sorumluluğu nedir? dava açmayı düşündünüz mü?
    Adaletin bizi salladığı yok. Bu p.ştları pusuya düşürüp linç etmek gerek.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Allah belalarını versin inş bu nedir ya adamlar ellerini kollarını sallıya sallıya motosiklet çalışıyor..
    gerçekten ya her sabah pc açtığımda bir hırsızlık haberi okuyorum lanet ediyorum korkarak motosikleti bir yere bırakmak nedir ya..
    en güzeli 1 hafta boyunca farklı motorları istanbulda çalınan yerlere koyup motoru izleyip kıyadan köşeden o hırsızları yakalaıp bi güzel darp etmek olur başka çözüm çare yok...ve benim aklıma gelen olay neden polisin aklına gelmiyorki onca insanın canı yandı yemeğinden arttırıp ne zorluklarla aldığı motosikletleri çalınıyor..koy işlek yerlere motor yat soteye gelen hırsızı yakala şu olayı 1 ay yapsalar ciddi oranda düşüş olur..ama nerde onlar arkadaşın dediği gibi köprü giriş çıkışlarında geçen godamanları beklesinler...yazık valla yazık birşey yapılmadıkca bu hırsızlar dahada coşucak arkadaşlar nolursunuz motorunuzu bildiğiniz güvendiğiz yerlere kilitli bir şekilde bırakın kamera koyun gps koyun bişeyler koyun...

umarım motosikletiniz bulunur sağlam bir şekilde...

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Arkadaşım geçmiş olsun. Şerefsizler çok bu memlekette. Sen yine iyi dayanmışsın. Ben olsam otoparkçının...................
    mondial 150 mr vulture / 2014

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    Yazık...

inşallah kasko yaptırmışsındır.

onr ayaztuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Çok geçmiş olsun kardeşim bir hafta önce beylikdüzü yakupludan benimde fazer 8 mi çaldılar hep aynı hırsızlar yaa kardeşim polis istese şap diye bulur bunları ortaya koyucaksın bitane piyon motor kamerayla takip et geldiklerinde ensele ama nerde polisler boş boş işler kovalasın bi bakanın oğlunun motorunu çalsalar anında bulur.
    Alisilin ve Shrieker bunu beğendiler.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Çok geçmiş olsun bu itler bulunsada yine salarlar nasılsa

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok can sıkıcı.
    Büyük geçmiş olsun. Umarım hasarsız bulunur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler