Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor calindikdan sonrasi icin Tüm arkadaslarin yardim etmesi gerekiyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    Arkadaslar motorum calinalı ortalama 1.5 ay oldu. her gunu farkli insanlarla goruserekden kucuk yasda edindigim tecrubem artti. Polisin ilgilenmemesi ve bizim verdigimiz vergilerle kıcını serip orda yatmasi o bu yasima gelip bunu yasayana kadar ogrenebilcegim birsey degildi.Hayat tecrubesi edindim resmen.
    Motoru calinan ve calinmayan arkadaslar işlek caddelerde günde ortlaama 10 adet motor goruyorum ve elimde telefon surekli sorguluyorum. Telefonuma program indirdim plaka sorgulama app storede e devlet var oradanda sorgulayabiliyoruz android icinde var bu program.
    Eğer hepimiz duyarli olmazsak ve yardımci olmazsak bu insanlar bu işi cogalticak. Hoş daha ne kadar cogaltabilirler bilmiyorum
    Demem o ki eger herkes duyarli olurda sorgulamaya yardici olursa hem motoru bulunan arkadaslar sevinir hemde sizide eminim mutlu edecektir. Hırsızlarda cezasini cekecektir.
    Ben bir hirisizn yakalanma sahnesini ogrendim ve bu yol emin olun cok etkili bir yol . Nice zengn gorunen adamın altinda calinti motorlar var. Dolayisi ile dikkat edip 2 dakikamizi ayirip plaka sorgularsak en azindan belkide bir insanin yüzünün gülmesine vesile oluruz.

Bizi böyle yollara ittiren bu lanet sisteme yaziklar olsun. Bu ülkedeki polis sadece soytarilar miting yaparken koruma isine yariyor.
    Gökhan45, mustang256, Shrieker ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Polis malesef düz vatandaş için değilde kodomanlar adamı olanlar için var , yıllar önce (-25 kadar) içinde bir adet kodak el fotoğraf makinası iki havlu olan poşetimiz babamın bir arkadaşının Antalya'daki işyerinden çalındı , çevreleri olan insanlardı , önce hırsız yakalanıp sonrasında poşet Kütahya(mesafe)'da hırsızın sattığı yerden alınıp bize teslim edildi.

o programı bana mesaj yoluyla yollarmısın?

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    bence bu konuda çalışmalar yapılabilir sallıyorum bir tabela yapılıp marka model plaka bilgisi verilen listeler asılabilir ben artık paranoyak oldum motoruma bakan birini görsem irkiliyorum.. ama sonuçta iş devlette bitiyor hırsız karakoldan senden önce çıkıp gidiyor motorunu bulan polis 6 ay haber vemiyor otoparkçılarla ortak çalışıyorlar sanki... sonuçta devlet bu işin üstüne gitmezse sesimiz cılız kalır.. tabi sesimiz cılız kalır diye susmak olmaz onu da belirteyim.
    her plakayı sorgulatmıyorum ama eğer vuruk kırık sağı solu kablo sarkan veya elde giden motorlara kesinlikle dikkat ediyorum hatta durdurup sorduğum bile oluyor.. yine de hırsız işte abi adı üstünde...

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/139492-elektirikli-bisiklet-scooter-calindi.html bu konuya bi yorum atın usta

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Benimde çalındı kendim araya araya buldum. Kamera kayıtlarından iş çıkmaz dedi bunlardan.

Benimki çalınır çalınmaz plaka sökülüp atılmış.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde çalındı kendim araya araya buldum. Kamera kayıtlarından iş çıkmaz dedi bunlardan.

Benimki çalınır çalınmaz plaka sökülüp atılmış.
    kaç saat aradın ? benımkıde çalındı elektirikli scooter 3 hafta oldu garajdan aldılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)