Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Hırsızlarının videosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar daha once şişli perpadan 2008 model yamaha r6s model motorumun calındığını burda paylaşmıştım...

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/122677-2008-model-yamaha-r6s-motorum-istanbul-sisli-perpadan-calinmistir.html

Şimdi videoyu paylaşıyorum...

(Bazı görüntüler yavaşlatılmıştır) 04.10.2013 Tarihinde Şişli perpa kapalı otoparkından saat sabah 07-10 da 2008 Model yamaha YZF R6S motorsikleti çalan hırsızlar tek motor ile 2 kişi gelip kilitli motorun direksiyon kilidini kırıp geldikleri motor ile caldıkları motorun arka ayaklığına ayagını dayayıp iterek çıkartıyorlar.Üstelik Perpa kapalı otoparkından ve güvenlik kulubesinin 2 metre önünden...O kadar güvenlik kamera kayıtları olmasına ragmen ne polis nede diğer kurumların ilgilenmemesi yardımcı olmamamsı ise daha kötü bir durum..

Perpa Çalıntı Motor, Çalıntı yamaha motor, Çalıntı yamaha r6s, çalıntı motorsiklet, motorsiklet hırsızlığı, istanbul çalıntı motorsiklet, motor hırsızları, motorsiklet hırsızlığı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Allah sabır versin sana arkadaşım..Zor cidden çok geçmiş olsun

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    çok geçmiş olsun arkadaşım, otoparkı mahkemeye verip para talep etme ihtimaliniz varmıdır acaba ? prosedür ne şekilde işliyor ?

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    aynen yetersiz güvenlik sebebi ile alakalı araştırmalısın bence belki bişeyler cıkabilir. geçmiş olsun

Motosikleti
    Yamaha FZ8
    10 ayda cbr 1000 rr ımı çalan arkadaşlar bunlar bendede görüntüleri var iki lişiler tanımamak mümkün değil hatta sana bilgi olsun diye söylüyorum çalmaya geldikelri motor bmw marka 650 kuyruk altı eksozlu motor bu arkadaşları takipte ettim nurtepede oturuyorlar bilgin olsun adresleri falan yok çok hızlı lar yaklaşık 20 tane olaya karışmışlar sevketozalp@windowslive.com irtibat kurabilirsin benimle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)