Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2010 MODEL YESIL - KAWASAKI NINJA 250R - 10 EKIM 2013 TARIHINDE GALATA'DA CALINDI

Motovento
    REKLAM ALANI

BUGUN (10 EKIM PERSEMBE GUNU) SAAT 6:00 SIRALARINDA KAWASAKI NINJA 250R - 2010 MODEL 17.000 KM'DEKI MOTOSIKLETIM ISYERIMIN ONUNDEN
    SERDARI EKREM CADDESI DOGAN APARTMANI - GALATA BEYOGLU'NDAN CALINMISTIR.

PLAKAM 34 DH 8788
    SASE NO:JKAEX230KKDA23380
    MOTOR NO:EX250KEA23380

YESIL RENK - AKRAPOVIC EGZOZ - KARARTMALI ON CAM - ON CAMA HGS ETIKETI YAPISIK - JANTLARDA YESIL JANT SERIDI VAR

SAG GRENAJINDA DUSME KAYNAKLI CIZIKLER VAR - DEPONUN SOL TARAFINDA UFAK BIR GOCUK - AKRAPOVIC EGZOZDA UFAK BIR CIZIK VAR

RESIMDEKI MOTOSIKLETTIR.

TUM GECMIS OLSUN DILEKLERI ICIN TESEKKUR EDERIM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Gecmis olsun.. umarim en kisa zamanda bulunur motorunuz. Bunu yapanlar insan olamaz. Allah yardimciniz olsun. :(

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    En kısa zamanda bulunur umarım. Geçmiş olsun

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    çok çok geçmiş olsun hocam çalan şerefsizleri kazığa oturtmak lazım inşallah bulunur en kısa zamanda

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun türk polisi yakalar.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Geçmiş olsun. Umarım bulursunuz..

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    İnşallah bulunur.

Motosikleti
    mondial 150 mash
    merhaba bügün sabah 8:30 civarında bu motorun aynısını gördüm, okmeydanından kasımpaşa çağlayan istikametine doğru gidiyordu, üstünde farklı bi eksoz olduğu sesinden belliydi, plaka yoktu, renk yeşildi, isterseniz o istikametteki kameralara bakın derim... ben aracımda olduğum için anlık gördüm diyebilirim. umarım yardımcı olabilmişim dir.

ilginiz icin tesekkurler,
    motosikletimin calindigi gunden sonra dedektif gibi parcacilarda tamircilerde pesine dustum ve gunun her saati internet satislarina goz attim tam 2 ay sonra motosikletimin grenajlarini baska bir motosiklet uzerinde sahibinden.com araciligi ile satilmaaya calisildigini gordum.

2 asayis polis ile birlikte gidip satisi yapmaya calisan sirinevlerdeki cikma parcacida motosikletin grenajlarini canli gordugumde
    kesinlikle kendi grenajim olduguna emin oldum uzerindeki ciziklerden dolayi.

Fakat motosiklet yapboz gibi her vidasi oynanmis bircok parcasi degismis 2009 model farkli bir sase ve motor numarasi+ ruhsati ve plakasi da olan bir motosikletti.
    Polis uzerine dusmedi isin. 2 cizikle kanit olmaz dedi ve ilan 20 dk icerisinde kalkti. Elim bos eve dondum.

Polisler acikca goz yumuyor. Keske savciliga basvursaydim ve elimdeki kanitlarin gitmesine de izin vermeseydim.

Belki gordugunuz motosiklet uzerinde calinan motosikletimin grenajlari vardi fakat ipuclarinin uzerine gitmeyen polisler olduktan sonra elimle tutup hirsizi polise gotursem bile birsey olmuyor yasadigim ornekteki gibi.

CEM. ve satoyama bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial 150 mash
    anladım üstad çok geçmiş olsun,

dediğin gibi polis işini yapsa birçok arkadaşın motoru bulunabilir, her yerde plakasız %90 çalıntı motosikletler kol geziyor hiç bi uygulama yapılmıyor.

Motosikleti
    Jundign 150 cc manda kasa
    Geçmiş olsun demek istemiyorum çünkü geçmediğini kendimden biliyorum. Aslında toplanıp o motoru satan firmaya gitmemiz gerek gidip biraz sıkıştırsak konuşur ama yasalar buna izin vermez. Nasıl bir adalet sistemimiz varsa hırsızı bizden daha çok koruyor.

Geçmiş olsun. Keşke motorunuzun çiziklerinin göründüğü bir fotoğraf olsaydı.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    devlet adaletsizliği ile vatandaşı gayrimeşru ya itiyor..
    dockerengin ve rumelian bunu beğendiler.

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    Arkadaşlar motordelisi.com da bir takip sistemi gördüm çalınan motorlara karşı.Fakat son zamanlarda bir daha bir bilgim olmadı böyle birşeyler lazım motor takip sistemi,motorumuz her an nerede,ne durumda cep telefonumuz ve bilgisayarımızdan bakıp görmememiz lazım.

Ustad araç takip sistemleri var ama aylık ücret ödenmesi gerekiyor.haliyle başa gelmeden de herkese ücreti yüksek geliyor... Çalindıktan sonrada keske diyoruz o ayrı.ama motosikleti görüşte bişey yapılamaması çok kötü

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Parçalar incelendiğinde açıkça sizin motorunuzun parçaları. Polis ilgilenmedi diye peşibi bırakmayın. Savcılığa başvurun. Çünkü, karşınızdaki büyük bir olasılıkla hırsızlık çetesi. Başka bir çok canın yanmasına engel olabilirsiniz. Ne yazık ki günümüzde en geçerli meslek oldu hırsızlık.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Geçmiş olsun.

Arkadaslar direkt savciliga suc duyurusunda bulumali boyle talihsizlikler karsisinda.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    savcılık, polis, mahkeme hikaye...
    ortada bir dinsiz sana lazım olan da bir imansız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler