Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Denizli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı iduzen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @BLACK_ICE yarından itibaren havalar ısınıyor, hevesle bekliyoruz Okay Bey, H.sonu için bir yol planları falan dönüyor kafada. ama H.içi bir akşam oturulup bir çay içilsin artık.

Sevgili arkadaşlarım denizli mt üyesi arkadaşımız ibrahim düzen arkadaşımız 24.07.2017 tarihinde 18:10 sularında denizli askeri yoldan seyir halinde giderken arkadan gelen 2 aracın bir biri ile girmiş oldukları makas denilen illet yüzünden kaybettik.Biraz o anı anlatmak istiyorum evden çıkıp o yoldan aşağı inerken telefon geldi çantamı evde unutmuştum hemen aşağıdan u çekip geri döndüm evden çantamı aldım tekrar geri dönerken bir baktım bir motor yol kenarında refüj üstünde bakıyorum motor bizim ibrahimin motoru hemen sağa çektim baktım üstünde ip ince şeffaf bir şey üstüne bağlı cihaz dedim heralde adam sıcaktan kötü olmasın diye yaptılar , polis sordu sen kimsin dedim yakın arakdaşıyım demez olaydım başın sağolsun diyince yıkıldım . Savcı geldi polis tutanağı yazıyor direksiyon hekimeyetini kaybettiği için gibi bir rapor yazıldı ama diyorum ki bakın ışıklardan kalkan 200 metre mesafede 3 şerit gidiş 3 şerit geliş bir yolda direksiyon hakimeytini kaybetcek bir kişi değil bu adam . Direksiyon hakimeyini kaybetse direksiyon çırpar o bir yana fırlar motor bir yana ikisi aynı çizgi üstünde 10 metre mesafede tabi bizi dineleyen yok .İlk etapta ambulans gelene kadar hiç bir görgü tanığı yok vs yok sonra sonra araya araya bazı şeyleri bulmaya başladık fakat durum zor . Dün akşam dedim ki araç kameram ile o yolu o dakikalarda geçtim belki birşey vardır . Araç kameramda olay olmadan önceki 30 sn süreç mevcut ibrahim kayıtlarda var ve o ışıktaki araçlar .İnsan üzülüyor şans ve kötü kaderin bir araya gelmesi üzücü .O artık aramızda yok ama yapılcak en son çare bir karınca gibi her kanıtı toplayabilmek biz buna başladık arkadaşımızın kanı sahipsiz kalmıcak .

https://www.yuzhaber.com.tr/denizli-...si-h41609.html

https://akishaber.com.tr/askeri-yold...asi-69622.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:29 ----------

Değerli arkadaşlar bu cuma günü saat 18:08 de(hareket edicek şekilde hazır bulunup ) askeri yol girişi başak heykelinin orda toplanıp ibrahim arkadşımızın vefat ettiği noktaya karanfil koyup motosiklet ile giderken ordan devam edip mezarlığa yanına gidip bir dua okuyup hayatının son gününe kadar yaşadığı ve o gün ulaşmak istediği yere evinin önüne gidilecektir .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Insallah etrafta olay anini ceken bir kamera bulunabilir.

Motosikleti
    MT-25

Buraya da paylasalim
    Lutfen sizlerde paylasirsaniz sevinirim...

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/okm71q.jpg

Buraya da paylasalim
    Lutfen sizlerde paylasirsaniz sevinirim...
    Başınız sağolsun umarım ortada bir sorumlu veya sorumlular varsa bulunmuştur.
    Comfirmation Bias

Saspunas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar 250
    Merhaba.

Bana V motor, cruiserdan anlayan güvenebileceğim bir usta lazım.

Birde komple boyatmak istiyorum motorumu. Bisan Roadstar 250. Zımpara falan geçilecek.

Bunlar için önerileriniz var mıdır?

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Iyi akşamlar arkadaşlar. Denizli de güvenilir bir usta varmi öneriniz arkadaş motor almak için gelicek birde pazartesi denizli den izmire gelicek varmi yol arkadaşi olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Ah be ibrahim kardeşim... Başimiz sağolsun seni ve dostlugunu hiç bir zaman unutmayacağım

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar arkadaşlar. Denizli de güvenilir bir usta varmi öneriniz arkadaş motor almak için gelicek birde pazartesi denizli den izmire gelicek varmi yol arkadaşi olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Ah be ibrahim kardeşim... Başimiz sağolsun seni ve dostlugunu hiç bir zaman unutmayacağım
    İyi akşamlar,
    Şahin motor var. Antalya yolu üzerinde.
    Bir de o gün o saatlerde ben gitmeyeceğim şahsen
    Ctesi olsa yarıya kadar eşlik ederdim

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bugün Nazilli - Isparta güzergahını, Karacasu - Tavas - Pınarlar - Kızılca - Alaattin üzerinden geldim; devamında Güney - Burdur devam edip.

Denizli ile ilgili olan kısmı söyleyeyim; Tavas - Alaattin arası çok güzel! Bugün arabaylaydım. Ama bir gün motosikletle de bu güzergahtan geçmek isterim.

Bir tek Kızılca'da yollar çıkışta çakıllı, çukurlu,tozlu, ki, sanırım asfaltı yenileyecekler... Onun haricinde, yollar, güzel, asfalt.

Virajlar harika. Manzara muhteşem...

Denizli'de olanlarınız, muhteşem bir hafta sonu parkuruna sahipsiniz diyebilirim.

Tavas - Alaattin arasını motosikleti tenha, virajlı, asfalt yolda kullanmak ve doğa manzarası görmek isteyenler için tavsiye ederim.

Ben bugün arabaylaydım; ama o virajları, saç tokası şeklinde yer yer, motorla da dönmek isterdim...

Güvenli sürüşler...

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Denizli motorcular nerdesiniz mazi donelim biraz
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Arkadaşlar izmirden selamlar

http://www.motosiklet.net/forum/sati...de-7500tl.html
    Satılık motor izmirden ilgilenen olursa buyursun...

Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be abi, bayağı sessizleşti buralar. Black ice'a baktım en son 2017 de giriş yapmış.
    Hep sayfanın altına bakıyordum arada. Kaçırmışım yazdığını.
    Alt sayfada denizli mt'yi görmeyeli çok olmuştu.
    20

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mazi mi lütfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:08 ----------

bir teslik olmaz ise haftaya çarşamba günü toplanalım mı ?

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Iyi aksamlar denizlide bir kardesimiz kaza yapmis Ramazan firdolayi. Gören bilen haberdar edebilecek varsa bana bi ulasabilirmi... Akrabalari izmirde perisan olduk yogun bakimda galiba 0553 330 01 01 numaram...

Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar denizlide bir kardesimiz kaza yapmis Ramazan firdolayi. Gören bilen haberdar edebilecek varsa bana bi ulasabilirmi... Akrabalari izmirde perisan olduk yogun bakimda galiba 0553 330 01 01 numaram...
    Ustad ne yaptın. Haber alabildiniz mi?
    Şehir dışındaydım. Denizlideyim bugünler de, yardımcı olabilirim.
    20

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Haber alabildik teşekkürler allaha şükür iyi durumda
    sey_47 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Kimler burada Denizli Mt
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimler burada Denizli Mt
    Üşüyoruz reis.
    Başıboş bıraktın buraları.
    Hala buralardayım.
    Benden +1
    BLACK_ICE bunu beğendi.
    20

fatih.r6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    merhaba arkadaşlar bende aranıza katıldım. Grubumuz varmı ? malum önümüz bahar

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Evet takip ettiğim kadarıyla askeri yolda bir arkadaşımızı kaybetmişiz. Allah mekanını cennet eylesin. Lakin bu motosiklete olan yakınlığınızı bozmasın. Burayı canlı ve hareketli tutun arkadaşlar. Denizlide kıymetli ve değerli arkadaşlar var ve tanımadığım arkadaşlarda mutlaka vardır. Black_Ice bu konuda size öncü olacaktır. Motosikletin kullanmanın keyfini denizli'nin 4 mevsim iklimiyle yaşamanız temennisiyle... kazasız belasız sürüşler.
    BLACK_ICE bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Merhaba arkadaşlar bilindiği üzere covid başlamadan önce aracımızı satıp nisan gibi yeni motosiklet almayı planlıyordum.Fakat gelişen olumsuzluklar sebebi ile halen daha bayilere motosiklet gelmediği için alamıyoruz.Eylül ayında geleceği söyleniyor fakat kesin mi değil bu şartlar altında.Sanırım eyll ortası veya sonuna doğru kavuşabileceğim.

Buradan yeni katılım sağlıyacak olan arkadaşlarımızın özel mesaj yolu ile numaralarını göndermelerini rica ediyorum ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler