Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı insecta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben yeni motor almayı düşünüyorum, aynı zamanda motor kullanmayada yeni başlıyorum, başlangıç olarak cbf 150, 250 veya ybr 125 arasında gidip geliyorum. sorum şu ki servis açısından değerlendirecek olursak eskişehir şartlarını gözönüne alarak hangi motoru tercih etmem benim için hem karlı hemde tatmin edici olabilir.
    honda servisini biliyorum sadece oda çok pahalı diyorlar, bende kendileriyle tanıştım pek sevemedim kendilerini. tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
    benim fikrim cbf150 alman yönünde..hem yakıt hem gösteriş hemde kullanıımı için dedim..çünkü ybr kullandım 3 ay kadar bana ufak geldi.(boyum 1.90 ama ) cbf 250 burda bir trafikpolisi arkadaşımda var.oda güzel ama 150 ile 250cc arasında çok büyük hız farkı bekleme..cbf150 120 yapıosa,cbf250 en fazla 150-160.fakat yokuşlarda fark belli olur..servis konusuna gelirsek...benim açtığım forumu bul orası sana cevap olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    yeni arkadaşlar msn'imi ekleyiniz

zonex2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelık 150 cross
    merhaba arkadaslar
    [COLOR="Red"][I]CROSS ÖZGÜRLÜĞÜN FARKLI BİR ANLATIMI GUZEL BİR YAŞAM TARZI VE ENGEL TANIMAZLIKTIR[/I][/COLOR].
    OH BECOME RICH FOR SAKE DIE

insecta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    T.A.
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim fikrim cbf150 alman yönünde..hem yakıt hem gösteriş hemde kullanıımı için dedim..çünkü ybr kullandım 3 ay kadar bana ufak geldi.(boyum 1.90 ama ) cbf 250 burda bir trafikpolisi arkadaşımda var.oda güzel ama 150 ile 250cc arasında çok büyük hız farkı bekleme..cbf150 120 yapıosa,cbf250 en fazla 150-160.fakat yokuşlarda fark belli olur..servis konusuna gelirsek...benim açtığım forumu bul orası sana cevap olur
    teşekkür ederimcevabın için, boyum uzun sayılmaz (1.70) ama cbf 150'nin artıları daha fazla sanırım. senin açtığın konuyu buluncada servis konusunda aklımda bişeyler oluşur umarım... forumda yeniyim bulmaya çalışayım bakalım, pek anlamıyorum forum işinden ama bakıcaz,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:03 ----------

sezgin buldum ve okudum konuyu, hakkaten gözüm korktu bu işten. servis boyle ise nasıl güvenipte alıcaz bakalım, düşünmye devam...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar selam sizlerden birşey öğrenmek istiyorum hysoung 250 R modelinde motoru begendim ve araştırmalarımı hemen hemen tamamladım alma durumuna geldim yani yalnız başka bir şehirden alacağım muhtemelen çünkü eskişehirde çok fazla satılık bulamadım. Güzel Eskişehirimiz de bu marka ve modelin servisi varmı yoksa nerelerde bakım tamir ve basit işlerimi yürütebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    asya 200gy-2
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam sizlerden birşey öğrenmek istiyorum hysoung 250 R modelinde motoru begendim ve araştırmalarımı hemen hemen tamamladım alma durumuna geldim yani yalnız başka bir şehirden alacağım muhtemelen çünkü eskişehirde çok fazla satılık bulamadım. Güzel Eskişehirimiz de bu marka ve modelin servisi varmı yoksa nerelerde bakım tamir ve basit işlerimi yürütebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşım hyosung st kanuni diye değişti bu yüzden kanuni servislerinde yaptırabilirsin. sıkıntı cıkacağını sanmıyorum. bu arada güzel tercih yapmışsın hayırlı olur inşallah.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam bu motosiklet tedarikçilerinin internetten sayfalarına ulaşmak nekadar zor o yüzden isim verebilirseniz sevinirim...

Alıntı brkfrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hyosung st kanuni diye değişti bu yüzden kanuni servislerinde yaptırabilirsin. sıkıntı cıkacağını sanmıyorum. bu arada güzel tercih yapmışsın hayırlı olur inşallah.
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    asya 200gy-2
    http://www.stkanuni.com.tr/Bayiler.aspx
    hocam site buda ben göremiyorum sitedemi sorun var bende mi anlamadım sen bi bak istersen bulamassan daha araştırırz;)

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    merhaba arkadaşlar ben yeni motor almayı düşünüyorum, aynı zamanda motor kullanmayada yeni başlıyorum, başlangıç olarak cbf 150, 250 veya ybr 125 arasında gidip geliyorum. sorum şu ki servis açısından değerlendirecek olursak eskişehir şartlarını gözönüne alarak hangi motoru tercih etmem benim için hem karlı hemde tatmin edici olabilir.
    honda servisini biliyorum sadece oda çok pahalı diyorlar, bende kendileriyle tanıştım pek sevemedim kendilerini. tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
    Merheba insecta...başlangıç olarak düşük cc başlamak çok bilinçli bir seçim.
    Bende geçen sene ehliyeti ve motorumu aldım,ilk başta suzuki gs500 alma tutkum vardı ama daha sonra aklıselim düşünüp cbf 250 aldım.

Cbf250 nin cbf150 karşı avntajı uzun yolda ortaya çıkar,cbf250 le uzun yolda daha rahat edersin.özellikle rampalarda kendini belli eder.

Eğer ilgilenirsen bende bu aralar cbf 250 mi satışa koymayı düşünüyordum,
    tekrar gs500 tutkum harlandı...benimki 2005 model 11500km de aldığımda motoru baya yeniledim,yazın bir çiftde yeni lastik takdırdım enson yağını bakımını yaptırdım şu an sorunsuz kullanılacak bir motora sahibim.dediğin gibi Eskişehirdeki servis banada pek sempatik gelmediğinden benim kendi ustalarım var onlara götürüyorum.yalnız honda parça yönünden biraz pahalı kaçıyor onuda söylemem lazım..

Motorumu gs 500 almak adına istediğim fiyat olursa satmayı düşünüyorum ama olmazsa önümüzdeki yaza da bu kadar emek harcadığım motorumla uzun yol yapmak gibi planlarım var...
    İlgilenirsen veya tavsiye niteliğinde bile olsa konusuruz...
    selamlar...

Motosikleti
    T.A.
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merheba insecta...başlangıç olarak düşük cc başlamak çok bilinçli bir seçim.
    Bende geçen sene ehliyeti ve motorumu aldım,ilk başta suzuki gs500 alma tutkum vardı ama daha sonra aklıselim düşünüp cbf 250 aldım.

Cbf250 nin cbf150 karşı avntajı uzun yolda ortaya çıkar,cbf250 le uzun yolda daha rahat edersin.özellikle rampalarda kendini belli eder.

Eğer ilgilenirsen bende bu aralar cbf 250 mi satışa koymayı düşünüyordum,
    tekrar gs500 tutkum harlandı...benimki 2005 model 11500km de aldığımda motoru baya yeniledim,yazın bir çiftde yeni lastik takdırdım enson yağını bakımını yaptırdım şu an sorunsuz kullanılacak bir motora sahibim.dediğin gibi Eskişehirdeki servis banada pek sempatik gelmediğinden benim kendi ustalarım var onlara götürüyorum.yalnız honda parça yönünden biraz pahalı kaçıyor onuda söylemem lazım..

Motorumu gs 500 almak adına istediğim fiyat olursa satmayı düşünüyorum ama olmazsa önümüzdeki yaza da bu kadar emek harcadığım motorumla uzun yol yapmak gibi planlarım var...
    İlgilenirsen veya tavsiye niteliğinde bile olsa konusuruz...
    selamlar...
    kusura bakma mandrake cevabım gecikti, yaşadığım bazı problemler sebebiyle internete giremedim. kullandığım ilaçlar yüzünden motor kullanmam şu an zor fakat umuyorum (inş.) yaza doğru ilaçları bırakabileceğim. karar veremiyorum motoru alıp bi köşede bekletsemmi yoksa zamanı gelincemi alsam bilemedim. ama sen cbf 250ye biniyosun bu konuda senden tavsiye almak isterim ve satın alma konusunda da anlaşabilirsek neden olmasın... forumu genelde takip ediyorum, teşekkür ederim görüşmek üzere

farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım müttalıp cad. köprü altındaki motorcu fatihlerde aradığın motordan var hemde güzel ve hesaplı gidip görebilirsin bakımınıda orad yaptırabilirisn.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 ----------

Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim biz eskişehirenduro olarak her hafta pazartesi akşamları haller arka sokak içinde arka sokak cafede buluşur muhabbet eder sonra dağılırız zaman zaman gezi ve etkinlikler düzenleriz motosiklet konusunda dilimiz döndüğü kadar yardımcı oluruz çünki sitemizde her tür motosiklet ve kullanıcısı var onlarla istişare ederek sanırım güzel karar verilir.tanışmak üzere siteyede üye olabilirisniz.

Motosikleti
    T.A.
    Alıntı farukyayla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım müttalıp cad. köprü altındaki motorcu fatihlerde aradığın motordan var hemde güzel ve hesaplı gidip görebilirsin bakımınıda orad yaptırabilirisn.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 ----------

hemşerim biz eskişehirenduro olarak her hafta pazartesi akşamları haller arka sokak içinde arka sokak cafede buluşur muhabbet eder sonra dağılırız zaman zaman gezi ve etkinlikler düzenleriz motosiklet konusunda dilimiz döndüğü kadar yardımcı oluruz çünki sitemizde her tür motosiklet ve kullanıcısı var onlarla istişare ederek sanırım güzel karar verilir.tanışmak üzere siteyede üye olabilirisniz.

merhabalar aslında ben eskişehirenduroya üye olmaya çalıştım ama kendimi zamanında tanıtamadığım için sanırım üyeliğim geçersiz oldu. motoru aldığımda tekrar üyeliği deneyeceğim, hele bi sağlığıma kavuşayım hayırllısıyla...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    merhabalar aslında ben eskişehirenduroya üye olmaya çalıştım ama kendimi zamanında tanıtamadığım için sanırım üyeliğim geçersiz oldu. motoru aldığımda tekrar üyeliği deneyeceğim, hele bi sağlığıma kavuşayım hayırllısıyla...
    eskieşhirli tüm motorize arkadaşlarımıza kapımız açıktır. http://www.eskisehirenduro.com. ayrıca 3-6 aralıktaki 1.otomotiv fuarı neo avm altın a yapılacak. detaylı bilgiyi eskisehirenduro'dan alabilrsiniz. ayrıca ben moderatörüm. msn'imi kendinizi tanıtmak kaydıyla ekleyebilirsiniz .

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni arkadaşlar msn'imi ekleyiniz
    bende ekliyeyimmi abı canım cekerse sonra
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DEMİR AİLESİ OLARAK
    tüm mt ailemizin kurban bayramını en içten dileklerimizle kutlarız.sevgi saygı ve huzur içinde nice bayramlara ulaşmanız dileğimizle
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Eskişehir MT: kurban bayramınız mubarek olsun arkadaşlar nice bayramlara kazasız belasız hep beraber
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bütün eskişehir mt nin kurban bayramı mübarek olsun . Seneye birlikte olmak ümidi ile
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    T.A.
    herkese hayılı bayramlar diliyorum, kazasız sağlıklı ve mutlu günler dileği ile...,

farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    TÜM HEMŞERİLERİMİZİ VE MOTOSİKLET TUTKUNLARINI FUARIMIZA BEKLİYORUZ

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı farukyayla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TÜM HEMŞERİLERİMİZİ VE MOTOSİKLET TUTKUNLARINI FUARIMIZA BEKLİYORUZ

peki faruk abi akşamında ordayım . :D
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler