Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    sayfa hatalı caner
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Zn-125 ve yeni motor için kararsız
    günaydın mt-eskişehir ...

hava güzel caner hadi yine iyisin gezi yapıcak olan arkadaşlara iyi yolculuklar bende katılmak isterdim ama hem motorum yok hemde uykusuzum resim yarışması için yağmur dindiğinden beri dşardayım hiç uyumadım

herkeze kazasız belasız cezasız günler

.
    .
    .
    .
    .

http://www.komikler.com/komikresim/h...izleyen_Maymun

canerin vermiş olduğu RESİmin çalışan linki =)
    Spor Araba : 200binYTL, yeni sevgiliyle güzel bi yemek : 500YTL, eski sevgiliyi delirtmek paha biçilemez... :bounce::bounce::bounce:

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Günaydın Eskişehir MT...Güzel,bol güneşli ve bol gezili bir pazar olması dileğiyle...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    Honda PS150i
    arkadaşlar saat 13.te endurocu abiler muttalip köprüsünün altındaki motorcunun orada buluşacaklarmış...

NU866 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150

I. TMR Eskişehir Toplantısı...

I. TMR Eskişehir Toplantısı 21 Kasım 2008 tarihinde gerçekleşti. Serdar Döner başkanlığında yapılan toplantıya Bursa, Ankara ve Yalova'dan misafirler toplantımıza bizzat gelerek, İstanbul'dan misafirler ise toplantımızdan canlı yayınla bize eşlik ettiler. Çeşitli konuların işlendiği toplantıda Motosiklet.Net/Eskişehir Grubu'ndan da arkadaşlarımızın olması bizleri gururlandırdı. Sürekli devamı gelecek toplantılarımıza ve ilerleyen zamanlarda düzenlenecek etkinliklerimize siz değerli dostlarımızı da bekliyoruz.

İşte I. TMR Eskişehir toplantısından görüntüler...

Motosikleti
    Fotoğraflar için teşekkür ederiz Murat Abi...Birde birşeyler duyduk üzüldük geçmiş olsun abi

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    fotograflar için tskler murat abi . belli oldumu senin askerlik

İyi öğleler Eskişehir.

Fotoğraflar müthiş kaliteli ve eğlenceli olmuş. Ne de olsa insanlar da öyle.

İyi de toplantıdan ne sonuç çıktı, bir gelişme var mı?

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    murat abi fotoğraflar için teşekkürler internet üzerinden sadece resimlerde tanıdğım bir çok iyi insanı Eskişehir'de görmek güzeldi ama haberim olmadığı için gidemedim ama çok şey kaçırmışız. resmen ücretsiz eğitim havasında bir toplantı olmuş. protokol herkes oradaymış neyse birdahakine inşallah diyelim haberleşmemiz olsun arkadaşlar birbirimizle. güzel toplantılarda birlikte gidelim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abi fotoğraflar için teşekkürler internet üzerinden sadece resimlerde tanıdğım bir çok iyi insanı Eskişehir'de görmek güzeldi ama haberim olmadığı için gidemedim ama çok şey kaçırmışız. resmen ücretsiz eğitim havasında bir toplantı olmuş. protokol herkes oradaymış neyse birdahakine inşallah diyelim haberleşmemiz olsun arkadaşlar birbirimizle. güzel toplantılarda birlikte gidelim.
    evet abi bir daha haberleşip gidelim böyle organizasyon olursa. ahmet yenerden tut ta . sadettin abiye herkes ordaymıştı

Motosikleti
    KROSS 250
    paylasım için tesekkurler ama haber verilmemesi üzücü !!!
    sadece sür ...... www.eskisehirenduro.com

Motosikleti
    Mondial Zn-125 ve yeni motor için kararsız
    paylaşım için saol abi
    Spor Araba : 200binYTL, yeni sevgiliyle güzel bi yemek : 500YTL, eski sevgiliyi delirtmek paha biçilemez... :bounce::bounce::bounce:

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    torent0_1987 ... ersin in hepinize selamı var buraya yazacakmıstı fkt üyelik dogrulamada sorun çıkmış...

abdurrahman sansına havalar hep kötü gidiyor

Motosikleti
    Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylasım için tesekkurler ama haber verilmemesi üzücü !!!
    buluşma tr moto riders üyelerinin buluşmasıydı o yüzden burada yayınlanmadı buluşma topiği...

Eskişehir'de son olarak açılan Eskişehir Enduro sitesinden sonra EsRiders isimli sitemizde yeni sezona tamamen yeni yüzü ve içeriğiyle tekrar internet alemine açılacaktır buradanda haber vereyim dedim çok sevdiğim bir webmaster arkadaşım şu an sitenin altyapısı ile ilgilenmekte işi bittiğinde tasarımı yine bana ait olacak

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Arkadaşlar umarım ilerleyen yıllarda motosiklet camiasına faydalı olabilecek girişimler ve olaylar da yaşanır.
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    gökay da yapıyor bir şeyler bakalım . inşallah eskişehir li motorculara hayır vesile edecek girişimler olur . eskişehirenduro dan da gelişmeler bekliyoruz

bu aralar aramıza .isa isminde bir abimiz katılabilir . hat boyundan cengiz topel caddesine döndüm giderken . bir ramzey 150 kullanıcı bir abi el işareti yaptı . bende doğal olarak durdum slm.a , a.slm . kardeş ayak marşı ile çalıştırmayı biliyormusun dedi . ayak marşını grenajların altına öyle bir saklamışlar ki . yani koymamış gibi bir sey olmuş . neyse 5-10 kere bastım çalışmadı kaldırdım seleyi söktüm aküyü bağladık kabloları nazlana nazlana çalıştı . aküyü geri takarken başladı sohbet bnm bir amcanın yakın arkadaşı çıktı kendisi fotografcıymıs ... dedım abi bizim böyle böyle bir sitemiz var geceleri paylaşımlar yapıyoruz gelmek istermısın tabıkı dedi . bir kağıda not aldı herşeyi inşallah aramızda olacak ... adam nasıl kızmış o kadar işaret yaptım kimse durmadı bastı gitti diye bu eskişehirde neden motosiklet sürücülerinin tanımadıgı kısıde olsa . yardımlasmaya gelmıyorlar dıye ... neyse kısa keseyim

eskişehirde argon kaynağı yapan tanıdıgınız varmı arkadaslar ve emre bir ara bana söylemişti . jawa arıyorum diye 250 cc tek silindir bir java var 150 ytl civarı masrafı varmış . . . görenler söylesinde bana bir ulaşsın

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ben biraz biliyorum argonkaynağı ama alet edevatım yok. öğrendim fabrikada epeyce

Motosikleti
    kymco downtown
    [QUOTE=mterayes26;1343210]gökay da yapıyor bir şeyler bakalım . inşallah eskişehir li motorculara hayır vesile edecek girişimler olur . eskişehirenduro dan da gelişmeler bekliyoruz

bu aralar aramıza .isa isminde bir abimiz katılabilir . hat boyundan cengiz topel caddesine döndüm giderken . bir ramzey 150 kullanıcı bir abi el işareti yaptı . bende doğal olarak durdum slm.a , a.slm . kardeş ayak marşı ile çalıştırmayı biliyormusun dedi . ayak marşını grenajların altına öyle bir saklamışlar ki . yani koymamış gibi bir sey olmuş . neyse 5-10 kere bastım çalışmadı kaldırdım seleyi söktüm aküyü bağladık kabloları nazlana nazlana çalıştı . aküyü geri takarken başladı sohbet bnm bir amcanın yakın arkadaşı çıktı kendisi fotografcıymıs ... dedım abi bizim böyle böyle bir sitemiz var geceleri paylaşımlar yapıyoruz gelmek istermısın tabıkı dedi . bir kağıda not aldı herşeyi inşallah aramızda olacak ... adam nasıl kızmış o kadar işaret yaptım kimse durmadı bastı gitti diye bu eskişehirde neden motosiklet sürücülerinin tanımadıgı kısıde olsa . yardımlasmaya gelmıyorlar dıye ... neyse kısa keseyim
    ...

vayy foto isa:D okadar aklımadaydı isa abi artık fakülteye uğramıyor diye yazokulunda hergün hersaat görürdük.ayrıyeten yazokulundan kalma resmimde hala duruyor onda:D
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    [QUOTE=beytbaba;1343678]
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökay da yapıyor bir şeyler bakalım . inşallah eskişehir li motorculara hayır vesile edecek girişimler olur . eskişehirenduro dan da gelişmeler bekliyoruz

...

vayy foto isa:D okadar aklımadaydı isa abi artık fakülteye uğramıyor diye yazokulunda hergün hersaat görürdük.ayrıyeten yazokulundan kalma resmimde hala duruyor onda:D

beytullah sen foto isa yı tanıyorsan . . . foto necdeti de tanırsın . necdet gür bnm emmi olur öz olmasada ...

arkadaşlar dışarı çıkacak varsa . büyük otel ve yimpaş arasına çiseleyen yağmur yerkı tozu camur yapmıs buzdan beter kayıyor

Motosikleti
    kymco downtown
    [QUOTE=mterayes26;1343834]
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster

beytullah sen foto isa yı tanıyorsan . . . foto necdeti de tanırsın . necdet gür bnm emmi olur öz olmasada ...

arkadaşlar dışarı çıkacak varsa . büyük otel ve yimpaş arasına çiseleyen yağmur yerkı tozu camur yapmıs buzdan beter kayıyor
    isa abiyi sadece fakülteden tanıyorum.ama budönem hiç gelmedi.eğer motorum servisten çıkmış olsaydı dediğin yolu kullanıp kayabilcektim ne günlerdi önüme araba çıkardı beni görmediklerinden hergün onun stresi siniri motorsuz delürdüm
    Kymco Kymco Partizani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler