Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende özledim ama aytaç yapcak bişey yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    mille nasılsınız yahu almıs basınızı gıtmıssınız hep benmı slm verecem yahu aaa guncel tutuyos slm verıyos olmuyo ama bıde sız verın slm yaf

guncelll
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    20 ytl 6,03 litre 218 km

bende özledim ama yapcak bişeyyok. msnde bile olmuyorlar artık. demekki gerek görmüyorlar eskiden ilkkez sarıcakaya'ya scooter'ımla gittiğimizde ne kadar sevinmiştim gruba dahil olduguma. şimdi motorumu değiştirdim. pazar günleri adeta gezecek arkadaş arar olduk.
    200 cc ile senın gibi 70 -80 ile gıdeyım 20 ytl = 200 . 200 cc de 20 km gıtsın bugun ku hasan polatkanı hatırlatırım cc farkı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 cc ile senın gibi 70 -80 ile gıdeyım 20 ytl = 200 . 200 cc de 20 km gıtsın bugun ku hasan polatkanı hatırlatırım cc farkı
    hayatta olmaz cc farkı diyon 70-80le gidim 200km diyon bu kış kuryelik işim olmıcağı için para biriktirmem lazım. gs 500 için para biriktircem o zaman görürsün sen cc farkını

polatkanda ilk ışıkta vites kaçırdım ben yoksa yine de bi 200mt yanında giderdim ama 125cc'liğe göre iyi benim motorum

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    ben kaçırdım ama neyse. sen en iyisini yaparsın herzaman sen süpersin harikasın hamza (racing alcak ya yağ çekiyom çaktırmayın)
    Yemezler abi Racing senin köpeğin olsun Sinan Abi nasılsın ya görüşemiyoruz bayadır Abi yapıcaz inşallah bi Bursa hayırlısıyla sabrettik yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik babamın şu emeklilik işide bu hafta belli oluyor inşallah sezon kapanmadan alıp makinayı anında Bursa yaparız.Herşey yolunda gidiyor inşallah böyle devam eder.

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa bisikletının ozellıklerını yazacaksın
    Of of of of Kavgada söylenmez bu laf Eray bugün yanındaki cbf'li kimdi ya tanıdıklardan mı sanki gözüm ısırdı ama çıkaramadım

Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar... Boşverin kimseyi kafaya takmayın,koyverin gitsin herkesin farklı bi kişiliği var Ama tabi ki bu demek değildir ki istediği gibi davranabilecek Nese canınızı sıkmayın herşeyin en güzeli sizin olsun...Tekeriniz düz bassın...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

toronaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150 t-1 ( siyah) 2006
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın topiğinde ben de benzer bir yorum yapmıştım

İtiraf ediyorum ; ben eski en eski Eskişehir MT grubumu özledim
    biri eskilerdenmi bahsetti kulaklarım çınlar gibi olduda bi gireyim şu Eskişehir MT liler ne yapıyorlar dedim ....
    Eski yeni herkese merhabalar......
    Eskişehirli bir motosiklet tutkununun dönüp dolaşıp geleceği yer: MTN tükanıdır.:cat:

Motosikleti
    YAMAHA YBR 2004

slm arkadaşlar ben ybr 2004 bu hfda sonu kütahya yolundaki kaplıcalara gidecez benim motor bozuk 71 evlerde yetişe götürüp tamir etdircem sonya saatleri ayarlıcaz mt eskişehir e koyarmı hasan polatkan bul. migros önünden grubu ayarlar çıkarız motor bi çıksın tamirden saati ayarlarız ben çatışıyom susuz oto yıkamada suzukı sukutır war ts 132 hırmızı ofis kırım cad. no:43 burada yoksam esgi garajda sararın otoparkındayım geçerseniz uğramayı unutmayın!!!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı toronaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri eskilerdenmi bahsetti kulaklarım çınlar gibi olduda bi gireyim şu Eskişehir MT liler ne yapıyorlar dedim ....
    Evet abi birisi yani ben eskilerden bahsettim

Biz iyiyiz de sen neler yapıyorsun Geçen hafta sonu yanına uğradım, 10 dk. önce nöbeti bırakıp
    çıkmışsın, sana yetişemedim ama arkadaşlarından aklıma takılan sorunun cevabını aldım

tren ile motosiklet taşıma işine son verilmiş

Motosikleti
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemezler abi Racing senin köpeğin olsun Sinan Abi nasılsın ya görüşemiyoruz bayadır Abi yapıcaz inşallah bi Bursa hayırlısıyla sabrettik yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik babamın şu emeklilik işide bu hafta belli oluyor inşallah sezon kapanmadan alıp makinayı anında Bursa yaparız.Herşey yolunda gidiyor inşallah böyle devam eder.

Of of of of Kavgada söylenmez bu laf Eray bugün yanındaki cbf'li kimdi ya tanıdıklardan mı sanki gözüm ısırdı ama çıkaramadım

Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar... Boşverin kimseyi kafaya takmayın,koyverin gitsin herkesin farklı bi kişiliği var Ama tabi ki bu demek değildir ki istediği gibi davranabilecek Nese canınızı sıkmayın herşeyin en güzeli sizin olsun...Tekeriniz düz bassın...
    hadi bakalım görelim hamza

kavgada sölenmez ama bizim eray sölüyo işte kamyonuyla kafamı ütüledi akşam ben onu sölemiyom bak

Alıntı yamaha_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben ybr 2004 bu hfda sonu kütahya yolundaki kaplıcalara gidecez benim motor bozuk 71 evlerde yetişe götürüp tamir etdircem sonya saatleri ayarlıcaz mt eskişehir e koyarmı hasan polatkan bul. migros önünden grubu ayarlar çıkarız motor bi çıksın tamirden saati ayarlarız ben çatışıyom susuz oto yıkamada suzukı sukutır war ts 132 hırmızı ofis kırım cad. no:43 burada yoksam esgi garajda sararın otoparkındayım geçerseniz uğramayı unutmayın!!!!!
    nerdeki susuz oto yıkama ? mutlaka gelcek arkadaşlar oclaktır güzel bi saat ayarlıyalım son gezimiz olabilir belki

tren ile motosiklet taşıma işine son verilmiş
    bu senin için kötü haber demi aytaç o kadar dedim binip götürelim beraber diye dinlemedin bak. scooterlarla gitcektik işte o zaman

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hadi bakalım görelim hamza

kavgada sölenmez ama bizim eray sölüyo işte kamyonuyla kafamı ütüledi akşam ben onu sölemiyom bak

nerdeki susuz oto yıkama ? mutlaka gelcek arkadaşlar oclaktır güzel bi saat ayarlıyalım son gezimiz olabilir belki

bu senin için kötü haber demi aytaç o kadar dedim binip götürelim beraber diye dinlemedin bak. scooterlarla gitcektik işte o zaman

egsozlarıda acsam kacacak delık arayacan heralde , 125 lık ıyı bır makıne vardı oda artık yok su bursayı bıran evvel yapalım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YAMAHA YBR 2004
    digi_boy26: nerdeki susuz oto yıkama ? mutlaka gelcek arkadaşlar oclaktır güzel bi saat ayarlıyalım son gezimiz olabilir belki

neden son gezimiz ? susuz yıkama kırımcad. sakarya cad. çıkmadan sağdaki ilk köşe

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    bu senin için kötü haber demi aytaç
    Bir taraftan 300 km. yol, bir taraftan da Ankara trafiği, getirip getirmemek konusunda kararsızım, bakalım sonumuz ne olacak

Motosikleti
    YAMAHA YBR 2004

orhancılar ve müslümcüler maba kızmayın resim hoşuma gitdi paylaşayım dedim

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    selam eskişehir mt nasılsınız bugun iyisinizdir inş

bugün sabah eskişehire geldim enveriye cevresinde bir tane ev bulamadım okumak icin gelecegim 4 kişiyiz ögrenciye ev yokya olsa bile ögrencıye vermıyorlar bildiginiz evler varmı kıralık porsuk meslek yüksek okuluna gidecegiz bilginiz enveriye tarafında kıralık ev varsa ögrenci kalıcaz bir özel msj cekersenız sevinirim ..

artık demek kütahya mt den eskişehir mt ye gecicez ...

biraz göz attım oralara ilk defa gittigim icin 103 çok az cogunlukla scooter gordum birde 100k ler var msj larınızı beklıyorum mt.
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    mondi.playturk hoşgeldin yada geldiniz..

yol masrafım olmadan okula gidip geleyim dersen sümer mahllesinde ev bakabilrsin
    ancak tepebaşı mevkiinden. raykent ertuğrulgazi tarafındanda kolay ulaşım sağlayabilrsiniz..
    hangi bölüm okuyacaksınız
    [B]dirty bike[/B]

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    merhaba millet.İsmail abimin de isteği üzerine; herkesi tekrar uyarmak baabında bi resm koymak istedim

kazadan 1 hafta sonraki hali ikisininde.Sağlık durumları gayet iyi Allah'a şükür.Herkes daha da dikkatli olsn bi kez daha korkuyu kaldıracak güç kalmadı
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Yüce Allahım İsmaili bize ve kızına bağışladı

Motosikleti
    Yuan 150gy-3a
    abim bi macun bi pasta cila arasına bide boya koydukmu hiç bişetyin kalmaz diye düşünüyorum

geyik bi tarafa allah korumuş abi ya
    [B]dirty bike[/B]

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    İsmail abi tekrar geçmiş olsun...Allah beterinden korusun abi...Bizde biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar...

(Bu arada İsmail Abi yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmemişsin abi )

Bugün bizde mahallede motorcu dövdük Aslında öylelerine motorcu sıfatı yanlış ama neyse...Mahallede sabahtan beri gri renk çin sco sanki racing gibi bi sağa bi sola gidip duruyor...Çocuklarda en fazla 17 yaşında...Zaten birşeyler olacağı belliydi.Akşam saatlerinde yukarıdan hızla geliyorlardı bizim tarafımıza doğru daha sonra mahallede top oynayan çocukların kenara çekilmesine fırsat vermeden birisine çarptılar.Çocuk bi tarafa motor bir tarafa üstündekiler başka bi tarafa fırladı.Çarptıkları çocuk yerde yatıp kaldı her tarafı kan içindeydi.Hemen çocuğun yanına koştuk bizimkiler kaldıralım dedi aman dedim sakın.Hemen ambulansı aradık.Bu sırada çocuğun ailesi fırladı dışarı derken bir baktım motordaki çocuğun artçısı kalktı arkasından motoru süren eleman kalktı.Acaip sinirlenmiştim...O sinirle hızlı hızlı çocukların yanına yürüdüm.Dikkatli olsanıza dedim...Ne dese beğenirsiniz???Yol ortasında top mu oynanır?Bu kadar yüzsüzlük olmaz.Ara sokakta en aşağı hızı 60 km kaptır gel çocukları göre göre sonra çocuk orada yatarken kalk bunu de...Bi an gözüm dönmüş başladım ben çocuğa vurmaya derken arkadaşı bana saldırmaya kalkınca bizimkilerde işin içine girdi.Kazanın üstüne birde sağlam biz dövdük çocukları.Polis falan geldi derken çocuklar karakola motor çekiciye...Küçük çocuk ise hastaneye... Şu an için durumu hakkında bir bilgim yok ama sert çarptılar ve çocuk kötü durumdaydı.Umarım birşeyi yoktur.Allah acil şifalar versin...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    digi_boy26: nerdeki susuz oto yıkama ? neden son gezimiz ? susuz yıkama kırımcad. sakarya cad. çıkmadan sağdaki ilk köşe
    ali, yağmurlar başlamak üzereymişte ondan dedim.

Bir taraftan 300 km. yol, bir taraftan da Ankara trafiği, getirip getirmemek konusunda kararsızım, bakalım sonumuz ne olacak
    valla bi yakının yolu düşerse oralara pick-up filan öle olur anca. yada binip gitcen

Alıntı mondi.playturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam eskişehir mt nasılsınız bugun iyisinizdir inş

bugün sabah eskişehire geldim enveriye cevresinde bir tane ev bulamadım okumak icin gelecegim 4 kişiyiz ögrenciye ev yokya olsa bile ögrencıye vermıyorlar bildiginiz evler varmı kıralık porsuk meslek yüksek okuluna gidecegiz bilginiz enveriye tarafında kıralık ev varsa ögrenci kalıcaz bir özel msj cekersenız sevinirim ..

artık demek kütahya mt den eskişehir mt ye gecicez ...

biraz göz attım oralara ilk defa gittigim icin 103 çok az cogunlukla scooter gordum birde 100k ler var msj larınızı beklıyorum mt.
    hoşgeldiniz mondiplayturk valla okula yakın yerler pahalı olur biraz. malum heryerde böledir ama biraz daha içlere doğru gelirseniz apartlar filan var. herşey dahil. 300 ile 400 arasında değişiyo. çok odalı olanı da var az odalı olnaı da parasına göre. emlakçıları da gezin derim. yine aklımızda olur mutlaka

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba millet.İsmail abimin de isteği üzerine; herkesi tekrar uyarmak baabında bi resm koymak istedim[/URL]
    kazadan 1 hafta sonraki hali ikisininde.Sağlık durumları gayet iyi Allah'a şükür.Herkes daha da dikkatli olsn bi kez daha korkuyu kaldıracak güç kalmadı
    vah ismail abim vaah. bunlara neden olan motosikletin ybr olması beni üzdü açıkcası ne yalan sölim

Yüce Allahım İsmaili bize ve kızına bağışladı
    amin yarabim. başkasına da vermesin rabbim böle sıkıntı

orhancılar ve müslümcüler maba kızmayın resim hoşuma gitdi paylaşayım dedim
    teşekkürler ali

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail abi tekrar geçmiş olsun...Allah beterinden korusun abi...Bizde biraz daha dikkatli olalım arkadaşlar...

(Bu arada İsmail Abi yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmemişsin abi )

Bugün bizde mahallede motorcu dövdük Aslında öylelerine motorcu sıfatı yanlış ama neyse...
    bizim de civarlarda var böle bişey. cg125 almış kapakları çıkarmış ya bende bi zaman dalcam ya du bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler