Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bulgaristan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Blackode aramıza hoşgeldin
    Nisa yeni makinan hayırlı olsun
    Sinka sende hoşgeldin artık bol bol pıtret eklersinbg gezisinden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Sinka kardeş sağol BG bilgileri için,son bir sorum motora vinetka istiyorlar mı,yağmurlu havaya denk gelmeyiz inşallah,ayriyeten bir ara Ulaşa gideceğim uğrar espresso içeriz��

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı alpino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinkaça sende hoşgeldin artık bol bol pıtret eklersinbg gezisinden
    Alpino Allah razı olsun daha iyileri sizlerin olsun kardeşim

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    blackode bildiyim kadarıyla motora vinetka istemiyorlar

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    vinetka istemiyolar

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    sinka pasaporta sıkıntı çıkartyorlarmı benim tr pasaportunun süresi geçik
    belki bayramda bende motorla giderim

Motosikleti
    cbf150
    tr pasaportu bittiyse gidemezssin bg pasportu yokmu sende varsa tr gerek yok

CEL1KYELEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer Z 800a CBR 650 F 1000 RR
    Nisa bu hafta gececiyim hic sorma ramazanla birlikte mesailerde basladii. Motor pas tutucak bugidisle
    bi aksilik cikmazsa 15 sinde gidip alicaz abime pulsari kapora verildi
    O.gaziden otobusle gidicez abim de ehliyet yok suremez yeni yazilicak ehliyete. Abi kardes tin tin pulsarla geliriz artik :-)

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    bg pasaportum var ozaman sıkıntı yok tama kararımı vereyim artık

Motosikleti
    Sinka sende hoşgeldin artık bol bol pıtret eklersinbg gezisinden
    sağol alpıno arkadaşlar bana kalırsa hep bırlıkte karar verıp beraber gıdelım bg ye
    blackode arkadaşım ulaşa gıdeceğım derken neresı burası ben anlamadım

Motosikleti
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol alpıno arkadaşlar bana kalırsa hep bırlıkte karar verıp beraber gıdelım bg ye
    blackode arkadaşım ulaşa gıdeceğım derken neresı burası ben anlamadım
    Sinan Ulaş Çorlu nun dibi tel.kaydettim arayamadım yarın bi ararım konuşuruz.Arkadaşlar keşke bana BG giderken katılan olsa güzel olurdu,gerçi bende izin konusunu daha konuşmadım ama 2 -3 gün için sorun çıkarmazlar die düşünüyorum,arefe den çıkar bayramın 2 günü akşamı dönerim,hem motora rodaj olur uzun yolda.

Motosikleti
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan Ulaş Çorlu nun dibi tel.kaydettim arayamadım yarın bi ararım konuşuruz.Arkadaşlar keşke bana BG giderken katılan olsa güzel olurdu,gerçi bende izin konusunu daha konuşmadım ama 2 -3 gün için sorun çıkarmazlar die düşünüyorum,arefe den çıkar bayramın 2 günü akşamı dönerim,hem motora rodaj olur uzun yolda.
    tamam bugun ıcın yanı salı oldu artık benı mutlaka ara bende bugun motorun plasını cıkarıcam dun evraklar geldı ek bır formalarını fılan doldurttum benım takıpcı arkadaşa dur bakalım bende ızın fılan ayarlarsam beraber gıdebılırız belkı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

bu arada blackode senın ısmını oğrenemedık ne iş yapıyorsun arada sırada senın orlardan gecıyorum fılan demıstın ben tır şoförüyüm reysaş fırmasında çalışıyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar dılerım :)

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Nisa ben motorla gidersem 25 veya 26 yola çıkıcam bu tarihlere uyan varsa konuşuruz ama benimle gelen biraz yavaş gidecek ona göre

Motosikleti
    tamam bugun ıcın yanı salı oldu artık benı mutlaka ara bende bugun motorun plasını cıkarıcam dun evraklar geldı ek bır formalarını fılan doldurttum benım takıpcı arkadaşa dur bakalım bende ızın fılan ayarlarsam beraber gıdebılırız belkı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

bu arada blackode senın ısmını oğrenemedık ne iş yapıyorsun arada sırada senın orlardan gecıyorum fılan demıstın ben tır şoförüyüm reysaş fırmasında çalışıyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar dılerım :)
    Sinan merhaba,benim adım Nazmi KARNAK TRAVEL de çalışıyorum,arap turistleri gezdiriyorum,patron zaten arap,V.İ.P. araç kullanıyorum,abi Abant Sapanca Maşukiye Bursa geziyoruz allah ne verdiyse,bu arada bende şimdi plaka ruhsattan geliyorum,öğleden sonra hazır inşallah,kendim halletiğim için randevü anca bu güne alabildim

Motosikleti
    Nisa ben motorla gidersem 25 veya 26 yola çıkıcam bu tarihlere uyan varsa konuşuruz ama benimle gelen biraz yavaş gidecek ona göre
    alpıno tabıkı yavaş gıdecez maksat beraber yol yapmak ama sen cok erken cıkıcan yola bu arada sen bg nın neresındendın

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    Nisa ben haskovodanım ama varnaya gidicem bidakine artık zaten bende tam karar vermedim motorla gitmek için daha düşünüyorum ;)

Motosikleti
    Beyler HGS olayına el atan varmı,motora almam gerekiyor,alan varsa bilgi verebilir mi,nereye takılacak bu barkot,kart halinde mi nedir

Motosikleti
    Alıntı blackode adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler HGS olayına el atan varmı,motora almam gerekiyor,alan varsa bilgi verebilir mi,nereye takılacak bu barkot,kart halinde mi nedir
    heeee var nazmı aga hayırdır hgs yı napacan bas gıt e5 ten bea napacan otobanlarda tırların altında ezılecen bende hgs kart tıpınde kac motor aldım sattım sadece gıdıp plakalırını değıstırdım ptt den kart daha ıyı onu koy cebıne gıselerden geçerken kameralar senın plakanı zaten goruyor ondan sonra sistemden otomatık düşüyor para ben oyle kullanıyorum başka bı sorun varmı

Motosikleti
    cbf150
    Benim cama yapistirilan turden motoru alirken sahibi verdi ruhsatin arasina koydum gecerken gosteriyom.

Motosikleti
    heeee var nazmı aga hayırdır hgs yı napacan bas gıt e5 ten bea napacan otobanlarda tırların altında ezılecen bende hgs kart tıpınde kac motor aldım sattım sadece gıdıp plakalırını değıstırdım ptt den kart daha ıyı onu koy cebıne gıselerden geçerken kameralar senın plakanı zaten goruyor ondan sonra sistemden otomatık düşüyor para ben oyle kullanıyorum başka bı sorun varmı
    Yav Sinan ilaç gibi adamsın be ya,bayramdan sonra bir şumenska hak etin,bide E 5 girecek olsam MT 07 ye niye bu kadar bayılalım dimi şu rodaj olayını bir atlatalım,cigerini kontrol edecem bu aletin

Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    brat lar nereye kayboldunuz herkez gezmelerdemi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)