Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

[Yozgat - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı yalnlzkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimbilir belkide kararlaştırır tarih belirler Yozgata beraber gelirsiniz bizimde misafirimiz olursunuz Tabii hanımlardan izin alabilirseniz
    ben köydeki senlik zamanı giderim abi...onun tarihide her sene değisip durur...ben evli değiliiim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben köydeki senlik zamanı giderim abi...onun tarihide her sene değisip durur...ben evli değiliiim
    O zaman şenliklere gelir motorcular olarak senin misafirin oluruz

Bekarım dedinde at arkaya bi tane getir bee

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    abi köye gittiğimde yozgatin neresine cağırırsaniz gelirim...ank dan geçerken de bi mola ver misafirim ol...
    ben ankaraya devamlı geliyorum.. hatta geçen aylar içerisinde motorlarla gelip kamp bile yaptık..kalacak yer sorunumuz oluyor ama yinede geziyoruz....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:44 ----------

motorcuya yozgatlılar kız vermiyor... banada vermediler ama ben alıp getirdim... sonra arabanın arkasına yazdım... SEN VERMEDİN AMA BEN NASIL ALDIM...! ve çektip evlerinin önüne...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

bu motoru komple kendim topladım.... hurdacıdan alınan şase sonrasında 1,5 yılda biner duruma geldi... kople şaseyi yaktım sonra kendi ellerimle boyası...elektirik aksamını yine kendim özel yanmaz kablolar ile çektim.... 12 vot elektirik sistemi ile marş taktım.... glardoni 70 cc piston silindir ve körüksüz amortisör ve arkaya sade amortisör ve m direksiyon...son olarakta performans ekzost ile bu günlere geldi..135 km surat i gördüm...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:50 ----------

insan otobüscü olurda otobüs resmi koymazmı....

i
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ankaraya devamlı geliyorum.. hatta geçen aylar içerisinde motorlarla gelip kamp bile yaptık..kalacak yer sorunumuz oluyor ama yinede geziyoruz....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:44 ----------

motorcuya yozgatlılar kız vermiyor... banada vermediler ama ben alıp getirdim... sonra arabanın arkasına yazdım... SEN VERMEDİN AMA BEN NASIL ALDIM...! ve çektip evlerinin önüne...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

bu motoru komple kendim topladım.... hurdacıdan alınan şase sonrasında 1,5 yılda biner duruma geldi... kople şaseyi yaktım sonra kendi ellerimle boyası...elektirik aksamını yine kendim özel yanmaz kablolar ile çektim.... 12 vot elektirik sistemi ile marş taktım.... glardoni 70 cc piston silindir ve körüksüz amortisör ve arkaya sade amortisör ve m direksiyon...son olarakta performans ekzost ile bu günlere geldi..135 km surat i gördüm...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:50 ----------

insan otobüscü olurda otobüs resmi koymazmı....

i
    İyi yapmışsın koçum vermezlerse almasını bileceksin

bak buda sene 1979 da iranda çekilmiş bir resim takkeli olan benim

Motosikleti
    vay abi sende bizdensin yani... hemi kamyoncu hemi motorcu... bende 6 yıl kuryelik sonunda bir kimya fabrikasında depo müdürü oldum... ama 10 sefer dilekçe yazarak şöförlüğe geçtim...şimdi şirkete ait 78 araçların hangisi bende ise onu kullanıyorum... genelde kamyon ile şehirler arası.... hafta sonları ve bayramlarda ise otobüslerdeyim.... olmasaydı derdimiz söylermiydi ferdi abimiz.....

ön tekerim çok şekrim şöför oldum çile çekerim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    1965 JAWA
    vay abi sende bizdensin yani... hemi kamyoncu hemi motorcu... bende 6 yıl kuryelik sonunda bir kimya fabrikasında depo müdürü oldum... ama 10 sefer dilekçe yazarak şöförlüğe geçtim...şimdi şirkete ait 78 araçların hangisi bende ise onu kullanıyorum... genelde kamyon ile şehirler arası.... hafta sonları ve bayramlarda ise otobüslerdeyim.... olmasaydı derdimiz söylermiydi ferdi abimiz.....

ön tekerim çok şekrim şöför oldum çile çekerim...
    Helalin var kardeşim bizde kamyon otobüs tır hepsi vardı ama şükür kurtuldum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200

basımın üstünde yeriniz var abi...
    ama köyde kalacak yerim yok ...o yüzden köydede fazla kalmam bi arkadasa misafir giderim ondada 2 yada 3 gün kalırım geri ankaraya dönerim...

ahhh bi bulsam motosiklet seven bi kız hiç üstünden indirmeyecemde...
    hep motor sevmeyenler le tanisiyorum onu da ben istemiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

bende kamyonları cok severim ya...özelliklede doç...
    kafadan girerek kaza yapınca içerdekilere bisey olmuyor...tecrübe meselesi yani

A2 + E sınıfı ehliyetim var...

hayalimdede burunlu amerikan cekicilerinden almak var...arkasınad motosikleti sabitlemek için bi aparat....

Motosikleti
    Helalin var kardeşim bizde kamyon otobüs tır hepsi vardı ama şükür kurtuldum
    bizim babada kurtuldu ama biz devam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 ----------

ama köyde kalacak yerim yok ...o yüzden köydede fazla kalmam bi arkadasa misafir giderim ondada 2 yada 3 gün kalırım geri ankaraya dönerim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:49 ----------

hayalimdede burunlu amerikan cekicilerinden almak var...arkasınad motosikleti sabitlemek için bi aparat....
    bulursun motoru seven kız... sen yeterki umudunu kaybetme... ben cbf 250 yi satınca eşimin ybr sini kullanmaya devam ettim..şuan hala kullanıyorum .... bendede A2+E+D+ G VAR karayollarında kullaanamadığım vasıta yok yani....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    bizim babada kurtuldu ama biz devam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 ----------

bulursun motoru seven kız... sen yeterki umudunu kaybetme... ben cbf 250 yi satınca eşimin ybr sini kullanmaya devam ettim..şuan hala kullanıyorum .... bendede A2+E+D+ G VAR karayollarında kullaanamadığım vasıta yok yani....

tek teker abime bak bee...ben motosiklet seven arkadas bulamazken abim motosikleti olan arkadas bulmus...

öyle birini bulsam bende evlenirim valla...motosikleti olmasına gerek yok...sevsin yeter...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:10 ----------

baska alacak ehliyet kalmadı sanırım abi...sende simdi src de vardır...

Motosikleti
    tek teker abime bak bee...ben motosiklet seven arkadas bulamazken abim motosikleti olan arkadas bulmus...

öyle birini bulsam bende evlenirim valla...motosikleti olmasına gerek yok...sevsin yeter...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:10 ----------

baska alacak ehliyet kalmadı sanırım abi...sende simdi src de vardır...
    evet kızı istedik vermediler bende aldım ve getirdim.....

başka alacak bir ehliyet yok

2005 yılında aldım src 1 , ve src 3 almıştım 2005 yılında pisiko teknikte aldım....

ben ekmeğimi karayollarından kazanıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:18 ----------

benim src lerim uluslar arası yük eşya ve yolcu taşımacılığı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    evet kızı istedik vermediler bende aldım ve getirdim.....

başka alacak bir ehliyet yok

2005 yılında aldım src 1 , ve src 3 almıştım 2005 yılında pisiko teknikte aldım....

ben ekmeğimi karayollarından kazanıyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:18 ----------

benim src lerim uluslar arası yük eşya ve yolcu taşımacılığı...
    kızda seni seviyorsa kaçıracaksın abi...en cokta bizim yozgatlılar kacıyor sanırsam...
    bende kaçıracaktım birini...ama nalet olsun askerlik zamanı gelmisti...bütün planlar suya düstü...kızda simdi evlendi barklandı nerelerde allah bilir
    suan bilgisayar yazılım firmasında getir götür islerine bakıyorum...bide excelde veri girisi yapıyorum...soförlükle ilgili biseyler yaparsam src yi de alacağım..zaten E sınıfı sertifa 2 aydır duruyor evde..daha emniyetten cıkartmadım...onun parasıyla motorumu aldım...

Motosikleti
    kızda seni seviyorsa kaçıracaksın abi...en cokta bizim yozgatlılar kacıyor sanırsam...
    bende kaçıracaktım birini...ama nalet olsun askerlik zamanı gelmisti...bütün planlar suya düstü...kızda simdi evlendi barklandı nerelerde allah bilir
    suan bilgisayar yazılım firmasında getir götür islerine bakıyorum...bide excelde veri girisi yapıyorum...soförlükle ilgili biseyler yaparsam src yi de alacağım..zaten E sınıfı sertifa 2 aydır duruyor evde..daha emniyetten cıkartmadım...onun parasıyla motorumu aldım...
    sertifika süresi 1 sene ama 2010 da yüzde 50 zam gelecek ... yani şimdi e sınıfı harcı yanlış bilmiyorsam 400 lirayı buluyor 2010 dan sonra 600 olacak... bence elini hızlı tut... yozgatlı asidir.... yozgatlıya zincir vurulamaz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    sertifika süresi 1 sene ama 2010 da yüzde 50 zam gelecek ... yani şimdi e sınıfı harcı yanlış bilmiyorsam 400 lirayı buluyor 2010 dan sonra 600 olacak... bence elini hızlı tut... yozgatlı asidir.... yozgatlıya zincir vurulamaz...
    suan 450 yi buluyor abi...kurs müdürü de dedi yılbasindan sonra zamlanacak diye...ama yapacak bisey yok...mecburen zamlı cıkartacaz...

Motosikleti
    suan 450 yi buluyor abi...kurs müdürü de dedi yılbasindan sonra zamlanacak diye...ama yapacak bisey yok...mecburen zamlı cıkartacaz...
    mecburen çağresiz kalınca zamlı alacaksın..........................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    mecburen çağresiz kalınca zamlı alacaksın..........................
    ss kanunu diye bisey var abi...askerde öğrenmistim...

Motosikleti
    1965 JAWA

Ya düşündüpğüne bak ben bahadında sanada banada kalacak yer bulurum ama biz arkadaşlarla günü birlik geliriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Ya düşündüpğüne bak ben sanada banada kalacak yer bulurum ama biz arkadaşlarla günü birlik geliriz
    abi bende bulurum kalacak yerde...çavus köyünde askar arkadasım var onun babasıda geldiğinde bizim evede gelmezse kızarım diyomus...ordada kalırım yanı...bende her türyü kalacak yer bulurum...olmadı osmanlı kaplıcasına gider bide hamama girer kuş gibi olur cıkarım...

Motosikleti
    Ya düşündüpğüne bak ben bahadında sanada banada kalacak yer bulurum ama biz arkadaşlarla günü birlik geliriz
    en güzel gezinti günü birlik olandır abi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    en güzel gezinti günü birlik olandır abi..
    yada bizim bi kere 4 arkadas köyde yaptığımız gibi sabaha kadar gezecez...
    tabi biz o gece köyde girmedik bağ bahçe bostan bırakmamıstık

Motosikleti
    1965 JAWA
    Şimdi ne bag kaldı en bostan

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler