Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mayo havlu, varsa zıpkının al. Ben dalmayı da planlıyorum. Hani hiç olmadı ayvalığa yazlığa gideriz son anda fikir değiştirirsek. He bi de işe malzemelerle gitme şansın vatsa iş çıkışı bana gelirsin, buradan gideriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Evet millet karar verdik mordogan yakamoz sahiline kamp kuracagiz bilginize.

Vakti musait olani bekleriz tahminim 14.00 15.00 civari yola cikacagiz.
    Blackwidow bunu beğendi.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Bu gün Alsancak oto da KTM test sürüşünü yaptım. 1190 Adventure modeliydi. Motorun süspansiyonu, yüksekliği, frenleri, hafifliği, manevrası, oturuş pozisyonu, torku çok iyiydi. Tek beğenmediğim yönü resmen titriyor. Her devirde de titreşim var. O teknolojiye sahip, o paraya satılan motorun titremesi bana çok anormal geldi. Kullananların hepsi de titriyor diye şikayet ettiler. Test motorunda mı sıkıntı var, yoksa hepsi mi öyle bilemeyeceğim. Ondan sonra kendi motoruma binince o kadar sessiz ve titreşimsiz geldi ki, kıymetini bir kez daha anladım.
    telike bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün Alsancak oto da KTM test sürüşünü yaptım. 1190 Adventure modeliydi. Motorun süspansiyonu, yüksekliği, frenleri, hafifliği, manevrası, oturuş pozisyonu, torku çok iyiydi. Tek beğenmediğim yönü resmen titriyor. Her devirde de titreşim var. O teknolojiye sahip, o paraya satılan motorun titremesi bana çok anormal geldi. Kullananların hepsi de titriyor diye şikayet ettiler. Test motorunda mı sıkıntı var, yoksa hepsi mi öyle bilemeyeceğim. Ondan sonra kendi motoruma binince o kadar sessiz ve titreşimsiz geldi ki, kıymetini bir kez daha anladım.
    yarın da ben deneyeceğim bana titreşim pek etki edeceğini sanmam
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Beyler eğitim işi ne oldu haberiniz var mı?

Hangi eğitim işi?

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    heralde kask ve yelek hediyeli olandan bahsediyor yiğit
    Yiğit_ bunu beğendi.

O yalan oldu hatırladığım kadarıyla karşı taraftan ses çıkmamıştı

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler eğitim işi ne oldu haberiniz var mı?
    Karşı taraftan batunun dedigi gibi ses çıkmadı. Defalarca mesaj ve ulaşmaya çalışmamıza ragmen geri dönüş yapılmadı.

Rahmi hocanın suçu yok daha çok turingte hata görüyoruz ama bu onların zorunlu olarak yapmaları gereken bir program degildi bu yüzden sorumlu tutmakta yanlış olur.

İzmirde 200 300 kişilik bir potansiyelin oldugunu diger illere gösterdikleri ilgiyi izmirdede uygulamaları gerektigini göstermeye çalıştık fakat sonuç olumsuz oldu görüldügü üzere.

Yoksa benim ne kaska ihtiyacım var nede teori egitimine. İstanbulda yaşamadıgı için izmirlilerin böyle bir programı kaçırmasını istemedik fakat yapıcak birşey yok.

Art moto akademi ve omm akademinin teori egitimleri devam edicek. Onları takip edip izmir li arkadaşlar ile ona katılabilriz. Daha önce teori egitimine katlmayan arkadaşlarada yararı olur.
    KAFKAS35 bunu beğendi.
    Facebook Adresim. İletişim = https://www.facebook.com/mt.izmir.3

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heralde kask ve yelek hediyeli olandan bahsediyor yiğit
    aynen

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

!9 mayıs için kortej hazırlıkları varmı?

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    ENİGMA ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben de 1190 adv denedim. özellikle ilk dikkat ettiğim şey titreşimi oldu sizin söylediğinizden sonra fakat ben dediğiniz gibi rahatsızlık veren bi titreşimle karşılaşmadım. her motosiklette olan standart bi titreşim vardı.
    her devirde aldığınız torku müthiş ölü devir yok gibi bişey.
    oturuş pozisyonu touring
    motor karakteristiği adeta bir pist makinası. (sport modda) gazı çevirmeye gelmiyor önce sarıyor sonra tutunup inanılmaz eğlenceli bir torkla uçuruyor. virajları çok tatlı. bi an virajı alamayacağımı düşündüm biraz daha kontra verdim oohhh mis gibi yata yata döndüm

çok fazla elektroniği olması biraz bana göre değil. fiyatı hiç bana göre değil zaten. çok eğlenceli kullanması fakat fiyat bakımından bana gelmez ayağımı yorganıma göre uzatayım
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Arkadaşlar 19 Masyıs Salı günü izmir kuşadası yolunda (ahmnetbeyli üzerinden giderken) plakamı düşürdüm, yeni plaka için işlemlere başladım ama yinede gören bulan olursa, buradan bana ulaşırsa sevinirim. Hepimize Bol ve kazasız sürüşler.
    Not: plakalık kırılmış üstünde eypbike ın plakalığı var 35DC ile başlıyor plakam

Yeni plaka için, plakanın değişecepi söylenmidşti bana ruhsatla beraber. Sizin plakanın aynısı mı basılacak sordunuz mu?

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Aynısı basılacak. Siz değiştirmek istemezseniz değiştirmiyorlar.

Beni yanlış bilgilendirdiler ya da sizin gittiğiniz yerin haberi yok. Bana söylenen, motosiklete tek plaka olduğu için kaybolunca yeniden plaka veriliyor olduğuydu... Bir daha şansımı deneyeyim öyleyse, herhangi bir yerden plaka basıma gidebikiyor muyuz ve maliyeti ne oluyor?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni yanlış bilgilendirdiler ya da sizin gittiğiniz yerin haberi yok. Bana söylenen, motosiklete tek plaka olduğu için kaybolunca yeniden plaka veriliyor olduğuydu... Bir daha şansımı deneyeyim öyleyse, herhangi bir yerden plaka basıma gidebikiyor muyuz ve maliyeti ne oluyor?
    http://www.suatyuksel.com.tr/urunlerimiz.php

Kordonda istediğiniz plakayı yaptıra bilirsiniz. Ama kıl bi polise denk gelirseniz cezai işlem vardır

Teşekkür ediyorum LİNK için.bahçelievler çevik kuvvet yakını diye bir yerde? Mühürlü plaka bastığını söylemişti facebooktan bir sayfa ile iletişim kurduğumda. En olmadı öyle yapıcam yasal yollar pahalıya gelirse

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    arkadaşlar bana söylenen ruhsat fotokopisiyle gidiyoruz bağlşı olduğumuz trafik tescile oradan alacağımız yazıyla kemerdeki plaka basım yerine gidiyoruz 15 tl ye kare plakamızı bastırıyoruz.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    arkadaşlar tamam yeni plaka yaptırıyorsunuz fakat eski plakanızın kötü ellere geçmediğinden nasıl emin olacaksınız? birisi taktı paso radar yiyor diyelim. bu yüzden kaybolduğuna dair resmi gazete ilanı ve plaka değişikliğine mutlaka gitmenizi öneririm.
    Onurhan D ve mozgur bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler