Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Art akademinin denizlide de bir hocası olması lazim? Ümit çiçek denizli de yaşıyor diye biliyorum. Art ile tekrar görüşün bence
    OokareenoO bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Kusura bakmayın benim hatam :/ yurt dışındayım tatil için geldiğimde Denizli'de yaşıyorum demek istemiştim. Türkiye'de olsam motoru bile götürürdüm ;)
    Motor Yada ekipmanım olmayacak bunları da sağlaması gerekiyor eğitim yerinin. Teşekkürler bu isimleri de araştıracağım.
    Bayana Denizli'den geleceğimi söyledim üç saat yol bir kaç kere gider gelirsiniz , dedi . Başka hocamız var demedi . Ararım gene de.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın benim hatam :/ yurt dışındayım tatil için geldiğimde Denizli'de yaşıyorum demek istemiştim. Türkiye'de olsam motoru bile götürürdüm ;)
    Motor Yada ekipmanım olmayacak bunları da sağlaması gerekiyor eğitim yerinin. Teşekkürler bu isimleri de araştıracağım.
    Bayana Denizli'den geleceğimi söyledim üç saat yol bir kaç kere gider gelirsiniz , dedi . Başka hocamız var demedi . Ararım gene de.
    honda, yamaha ve gis akademi motoru ve gerekli tüm ekipmanlari sagliyor. egitim yerleri de kendi özel pistleri. öyle avm, gazino otoparki falan degil.
    zaten tatil yapacaksaniz 2 gün istanbulda uygun otel falan ayarlarsiniz ve iyi egitim de almis olursunuz.
    acikcasi herseyde oldugu gibi egitimin de en iyisi yine Istanbulda...
    OokareenoO bunu beğendi.

kaanurem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hondr cbr 600F - FAZER 600 - MT07- FZ8
    Merhaba arkadaşlar konuyu sizlerlede paylaşmak istedim eminimki sizlerin destegiyle cozulecektir

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/132175-izmir-magazadan-calinan-urunler.html

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    İzmir mt olarak kapalı alanda aldıgımız kukalarla calısmalar yapıyoruz egıtım demek yerıne daha cok kendı motorumuzu tanıma ve sürüşü gelıstırmek dıyebılırız .

Buda slow motıon cekımı.

Son olarak hatırlatma yapalım yarın cumartesi gunu saat 13.00da goztepe ıskelede bulusuyoruz. emrenın dugunune kortej yapıcaz umarım yagmur yagmaz.
    kemboo, abeciMotoru ve KAFKAS35 bunu beğendiler.

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Emre kardeşimizin düğün konvoyu için toplanma yerimiz bugün
    GÖZTEPE İSKELE saat 13 dür

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Art akademi iyidir candir guzeldir.

Omm akademide guzeldir.
    omm akademi'de virajlarda iç ayaklığa basın denmiş. Hangi kurumunda kim dedi bilmiyorum altınelbiseli adamın söyleşisinde bir vatandaş atmıştı kendini ortaya.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bornovayı osmanlı işgal etti, gavur izmir gidiyor elimizden
    kemboo bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    aynen ya mehter marşı çalıyor sabahtan beri ne ayak

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omm akademi'de virajlarda iç ayaklığa basın denmiş. Hangi kurumunda kim dedi bilmiyorum altınelbiseli adamın söyleşisinde bir vatandaş atmıştı kendini ortaya.
    Hepsini anladimda su ic ayaklik nedir anlamadim

Ben ommden almıştım bi eksik kusur hata görmedim izmirde gidilebilecek sayili kurum var ama istanbulda yasiyorsak tabiki gis akademi css gibi kurumlarda değerlendirilmeli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bornovayı osmanlı işgal etti, gavur izmir gidiyor elimizden
    Caracali bi goremedik Buluşmalar da bekliyoruz

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caracali bi goremedik Buluşmalar da bekliyoruz
    bez değirmiyorum, dış güzelliğe önem vermiyorum, o yüzden görülecek pek bişeyi yok aslında, pislik götürüyor sınavlar bitsin, bir gezi yapabiliriz. hatta salı, perşembe arası birkaç yüz km geziye vaktim var

evelsi gün manisa tarafından spile çıkıp, kemalpaşa tarafından izmire dönmeli bir rota planlamıştım. izmirden manisaya doğru inerken kara bulutlar beni bekliyordu, spilin eteğinde sağanak bastırdı 40 dk bir ağaç altın bekledim, yağmur dinince devam ettim. tepeye çıkamadan bulutlardan görüş mesafesi 20 metreden aza düştü, kask camı zaten %100 nemde hemen su topluyor, camsız gözümü açamıyorum. geri döndüm mecbur.
    ancak gördüğüm kadarıyla çok güzel bir parkur, birkaç saatlik, doğanın içinde. tavsiye ederim yani. onu tamamlayabiliriz yada her türlü ege bölgesi turu bana uyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

geri dönüş kararından bir kaç km önce

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ya mehter marşı çalıyor sabahtan beri ne ayak
    şu an duyuyor musun bilmiyorum ama kemboo, şimdide şoparlar başladı noluyor bugün bilmiyorum. bi çalıştırmadılar
    kemboo bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Rengide guzelmis kırmızı en sevdigim renk

Eski gezi konularimda spil gezim vardi ama senin giibi cesaretli olup kotu havada gidemedim spili cok iyi bilirim 90 yilindan beri evimiz vardir yağmur yagdiginda sutculer köyüne kadar sis kaplar. Sen manisadan gittiysen kemalpasa yoluna hic girmedin sanirim o yolda guzeldir ama bi grup icin cok tehlikeli

30 motor gitsek 2 3 kisi ucar eminim

5 10 motor gideriz belki yada rotayi degistirriz fakat bizim geziler malum oylama ve topluca karar verdiğimiz icin genelde haftasonu oluyor.

Fakat yakin zamanda kusadasi festivaline gidecegiz ona beklerim

Motorun guzel duruyor gidon ve aynalari mctmi andirdi bana

yağmurda yıkandı tabi biraz
    bulutlu hava en sevdiğimdir çiler geçer diye tahmin etmiştim ama baya sağanak yağdı. kemalpaşa tarafına geçemedim. okul bitince memlekete döneceğim. yaz okuluna geleceğim. izmir'de olduğum zaman gelirim tabi.

rota konusunda çok genişim ben sadece motor üstünde olmayı seviyorum. yani gidelim çay içelim, tarihi yerde yaya gezelimden çok, motordan inmeden, iron butt misali o yüzden her rota bana uyar.
    CEM. ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sportster Iron883
    cem bey buluşmalar hakkında beni de bilgilendirirseniz sevinirim katılmak istiyorum 17 yaşında taze bir motor kullanıcısıyım tecrübeli abilerimden bişiler öğrenmek isterim

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bulutlu hava en sevdiğimdir çiler geçer diye tahmin etmiştim ama baya sağanak yağdı. kemalpaşa tarafına geçemedim. okul bitince memlekete döneceğim. yaz okuluna geleceğim. izmir'de olduğum zaman gelirim tabi.

rota konusunda çok genişim ben sadece motor üstünde olmayı seviyorum. yani gidelim çay içelim, tarihi yerde yaya gezelimden çok, motordan inmeden, iron butt misali o yüzden her rota bana uyar.
    [/QUOTE]

Motorcu dedıgın böyle olur

Genelde butun etkınlıklerı buraya yazıyoruz yada facebook'dan ızmır mt grubu var oradan bıldırım seklınde gelıyor

Gel bıgun tanısalım hocam Ben yorumlarına dıkat edıyorum bılınclı kullanıcısın bellı

Sımdı
    Burak süyün
    arkadasım..

Aynı seylerı soyleyecektım yıne devamlı ve sureklı katılacak arkadasları whatsap grubuna alıyoruz orada muhabbet gırgır samata etkınlık gıbı duyurular hepsı oluyor.

whatsap sartmı tabıkı degıl hem buraya hemde ızmır mt facebook sayfasına etkınlıklerı yazıyoruz ve etkınlık konusuda acıyoruz..

Yanı her koldan etkınlıkler duyuruluyor gelırsenız mutlaka tanısırız

mt cem izmir yazıyor, o mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Motorcu dedıgın böyle olur

Genelde butun etkınlıklerı buraya yazıyoruz yada facebook'dan ızmır mt grubu var oradan bıldırım seklınde gelıyor

Gel bıgun tanısalım hocam Ben yorumlarına dıkat edıyorum bılınclı kullanıcısın bellı

Sımdı arkadasım..

Aynı seylerı soyleyecektım yıne devamlı ve sureklı katılacak arkadasları whatsap grubuna alıyoruz orada muhabbet gırgır samata etkınlık gıbı duyurular hepsı oluyor.

whatsap sartmı tabıkı degıl hem buraya hemde ızmır mt facebook sayfasına etkınlıklerı yazıyoruz ve etkınlık konusuda acıyoruz..

Yanı her koldan etkınlıkler duyuruluyor gelırsenız mutlaka tanısırız [/QUOTE]

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Düğün korteji Gopro Görüntüleri hazırdı maalesef telif hakkına takılmış

Motosikleti

duydum sonra biz arkadaşla çıktık yoldan bi sünnet konvoyu geçti onlar olabilir ben senin motoru gördüm sanırım
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

ben değildim, 2 gündür kullanmadım, brandalı apartmanın önünde yatıyor

Motosikleti
    yok daha önceden gördüm sanırım ben ege üniversitesinde çalışıyorum kampüste

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler