Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    eksozu sökmeden lastiği çıkarman mümkün değil, havasını sonuna kadar indir lastiğin bir kere dene sökemezsen bir akşam hangi saat olduğu önemli değil gelir sökeriz yada tamircimize söktürürüz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial ZAT 150 - Metalik Gri ;)
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksozu sökmeden lastiği çıkarman mümkün değil, havasını sonuna kadar indir lastiğin bir kere dene sökemezsen bir akşam hangi saat olduğu önemli değil gelir sökeriz yada tamircimize söktürürüz
    Eksozu da soktum, lastigin eksoz tarafindaki somununu da soktum fakat lastik milim kipirdamiyor :(

Motosikleti
    apv41, abi hafta içi ve cumartesi günleri saat 21:00 dan sonra müsait oluyorum ancak.. sizin için de uygun bir gün derdime çare bulabilirsek çok sevinirim.
    sitede teknik servis bölümünde de bir konu açtım orada bir arkadaş hava komprosörlü tabanca ile sökebilirsin ancak dedi ama serviste görmüştüm komprosör kullanmadan bir aparat ile varyatörleri sabitleyip sökmüşlerdi. benim varyatör de almam gerekecek üstündeki dişlerden bir iki tanesini kırdım sabitlemeye çalışırken
    numaramdan irtibata geçerseniz çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Az once baska bir sitede on ve arka varyatorleri sokmek icin bir aparat gordum. Tornaciya ozel olarak yaptirmis arkadas, maliyet fiyatina veriyor irtibata gecip o aparattan alarak varyator sorunuma cozum bulucam fakat arka lastigi ne yapicam bilmiyorum acikcasi sizden haber bekliyorum

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    variyatöre dışarıdan dengesiz yapılan bir müdahale krank milinin eğrilmesine yol açabilir. denersen dikkatli olmanı öneririm !!!
    CENGOMOTO

ümit bozoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki dl 650
    Alıntı bahri_uysal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apv41, abi hafta içi ve cumartesi günleri saat 21:00 dan sonra müsait oluyorum ancak.. sizin için de uygun bir gün derdime çare bulabilirsek çok sevinirim.
    sitede teknik servis bölümünde de bir konu açtım orada bir arkadaş hava komprosörlü tabanca ile sökebilirsin ancak dedi ama serviste görmüştüm komprosör kullanmadan bir aparat ile varyatörleri sabitleyip sökmüşlerdi. benim varyatör de almam gerekecek üstündeki dişlerden bir iki tanesini kırdım sabitlemeye çalışırken
    numaramdan irtibata geçerseniz çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:59 ----------

Az once baska bir sitede on ve arka varyatorleri sokmek icin bir aparat gordum. Tornaciya ozel olarak yaptirmis arkadas, maliyet fiyatina veriyor irtibata gecip o aparattan alarak varyator sorunuma cozum bulucam fakat arka lastigi ne yapicam bilmiyorum acikcasi sizden haber bekliyorum
    Yeterli alet edevatın yoksa ve fazla anlamıyorsan tamirciye yaptırmanı tavsiye ederim sonra daha büyük yaralar acarsın kendine...

Motosikleti
    Alıntı ümit bozoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeterli alet edevatın yoksa ve fazla anlamıyorsan tamirciye yaptırmanı tavsiye ederim sonra daha büyük yaralar acarsın kendine...
    Varyator icin aparat yok sadece onun haricinde her takimim var az bucuk anliyorum sukur elimden de geliyor da biraz deneme yanilma yapmam gerekti

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

variyatöre dışarıdan dengesiz yapılan bir müdahale krank milinin eğrilmesine yol açabilir. denersen dikkatli olmanı öneririm !!!
    Varyatoru sabitlemek icin gerekli aparati alirsam sorunum cozulcek abi sonrasinda guzel bi bakim ve sase ile jantlari boyama isim kaliyor. Seviyorum ugrasmayi tamir etmeyi

Motosikleti
    suzuki dl 650
    Bahri hallettinmi motoru

Motosikleti
    Mondial 125 deluxe
    Bnede aranıza yeni katıldım herkese selamlar

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    8/12/2011 perşembe günü inciraltı turkuaz yanında maket uçağın dibinde toplanıyoruz tanışmak kaynaşmak istersen buyur aramızda ol site içinde bir topikte motorum küçük gezilere gelemiyorum yazmışsın bu grupla sürmeden buna karar verme derim 110 cup dahi var gezilerimizde

saat 19 30 sonrası gece 24 00 e kadar oradayız.
    CENGOMOTO

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    Önümüzdeki hafta iyi bir hava olursa Kuşadasına gidip gelmek istiyorum,gelmek isteyen varsa buyursun gelsin,balık ekmek yer döneriz.

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ÖLMEZ O BALIKLAR öldüreceksek geleyim !!!!
    CENGOMOTO

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki hafta iyi bir hava olursa Kuşadasına gidip gelmek istiyorum,gelmek isteyen varsa buyursun gelsin,balık ekmek yer döneriz.
    Bende uzun zamandır gitmek istiyordum Kuşadası tarafına. Tarih, saat uygun olursa gelmek isterim.
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Motosikleti
    Honda TA
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende uzun zamandır gitmek istiyordum Kuşadası tarafına. Tarih, saat uygun olursa gelmek isterim.
    Hafta arası çarşamba ya da perşembe gitmek istiyorum,bu günler uygunsa gidebiliriz,hava da iyi olacakmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

ÖLMEZ O BALIKLAR öldüreceksek geleyim !!!!
    Tamam öldürürüz sen yeterki gel

Motosikleti
    suzuki dl 650
    Kabataşlı abi banada haber verirsen 1 gün önceden ayarlamaya calısırım kendimi...bu aralar sıkılıyorum stres atmış olurum biraz.

Motosikleti
    Bahri hallettinmi motoru
    benim motorun çok işi var daha fakat arka lastik problemime bir çözüm bulabilmiş değilim :(
    egsozu söktüm egsoz bakalitinin somunlarını da söktüm fakat lastik milim kıpırdamıyor..

bir türlü arka lastiği çıkartamıyorum malesef.

jantların boyamasını da haliyle yapamıyorum öylece duruyor, diğer işleriyle uğraşıyorum...
    Don't touch me too much!!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı bahri_uysal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun çok işi var daha fakat arka lastik problemime bir çözüm bulabilmiş değilim :(
    egsozu söktüm egsoz bakalitinin somunlarını da söktüm fakat lastik milim kıpırdamıyor..

bir türlü arka lastiği çıkartamıyorum malesef.

jantların boyamasını da haliyle yapamıyorum öylece duruyor, diğer işleriyle uğraşıyorum...
    Somununu mu çıkaramıyorsun yoksa somunu çıkardın ama jantı frezediş ten mi ayıramıyorsun?... Eğer frezedişten ayıramıyorsan plastik çekiçle ters taraftan vurucaksın..Zamanla oturup oksitlenebiliyor... Genelde hepsi zor çıkar.... Vururken çekinme... Dengeli ,sert ve tok vurucaksın....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Honda TA
    Kabataşlı abi banada haber verirsen 1 gün önceden ayarlamaya calısırım kendimi...bu aralar sıkılıyorum stres atmış olurum biraz.
    Tamam ümit haber veririm cep no 'bana mototerapiden mesaj atarsan iyi olur.

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Somununu mu çıkaramıyorsun yoksa somunu çıkardın ama jantı frezediş ten mi ayıramıyorsun?... Eğer frezedişten ayıramıyorsan plastik çekiçle ters taraftan vurucaksın..Zamanla oturup oksitlenebiliyor... Genelde hepsi zor çıkar.... Vururken çekinme... Dengeli ,sert ve tok vurucaksın....
    Somunu falan da cikarttim ama sanirim dediginiz gibi oksitlenme yapmis, saglam vurayim bu gun bi daha deniyim bari tesekkurler

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Hafta arası çarşamba ya da perşembe gitmek istiyorum,bu günler uygunsa gidebiliriz,hava da iyi olacakmış.
    Abi hafta içi çalışıyorum, haftasonu da kursum var.Mesai saati sonu çıkarız dersen telefonumu pm den atıyım sana. Haberleşelim?
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Tamam öldürürüz sen yeterki gel
    Bensiz Balık öldürme operasyonu yapanın boğazına kılçık takılır ona göre

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler