Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    2.si temiz abi belli ediyor kendini bir ss bir cross bi cruıser lazım ya herkese
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    He ya düz gitmek için ss rahat gitmek için şopar, her yerde gitmek için enduro :D
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    honda activa
    en ıyıı actıva abı tank gıbı her yre gıdıyor full metal :D

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    sEN SUS OLUM SABAH SANA BULVARIN IŞIKLARDA KORNA ÇALDIM EL SALLADIM NE GÖRÜYON NE DUYUYON :d
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    ewet hava güzel bu havayı değerlendırmek lazım ykmye kahveye çıkıyoruz gelmek ısteyen buyursun.
    KÖPEĞİN SOYTARILIĞI KURT AYAĞA KALKANA KADARDIR ;)

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yunus Emre İlk motorun olacak 0 ybr almanda fayda var,her şeyinden sen sorumlu olacaksın lastiği,yağı tuzu,darbeleri,allah korusun arıza ve kazaları,güvenlik açısından ne üzerinde gittiğin,tanıdığın mal her zaman iyidir,(hemide babamda var)...

Tbk_1980 cuma gelirsen takvim sözüm var ayar yaparız sana,tanıdıkların Feromen,kayariki,Bluedolunay...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    para bitti aşk bitti gibi oldu benima iş görüşemiyoruz k.bakmayın pek sık...
    cengiz abi dilinden düşmüyor rusya bi turda oraya yapalım beraber istersen...
    Yunus Emre ilk motorun olacaksa illaki beyenmediğin eksik gördüğün yerler olucak o yüzden en az maddi kayıpla bu evreyi tamamlamak...
    YBR yi hiç sevmem ama tipi hoşuna giden bi 2.el motor alman ( Temiz kazasi belası olmayaan) muhtemelen %55 daha az zarar etmen demektir bunun kararını sen vereceksin...

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    yorumlarınız için teşekkürler ama nevin hoca ile hamza abinin görüşlerinin arasında kaldım :D
    n_tuncak bunu beğendi.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Ybr candır geçiş motorudur .. uzun yolada çıkarsın şehir içinde de iyidir yedek parçası boldur tek kişilik performansı normal trafik hızında seyir ettirir düzeydedir .. motoru dayanıklıdır .. konforu muhteşemdir titreşim 0'dır..uzun yolda yayıla yayıla gidersin .. 2.elde değer kaybetmez .. yani ilerde 250 cc alıcam diyorsan ybr tek alternatifindir .. hem kolay satış hemde 2. eldeki pazarı dolayısıyla.Kısacası ybr üzmez uzun süre kullanırım satmam dersen içine sinen motor her zaman daha iyidir ..umarım yardımcı olmuşumdur
    UMT-TM ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    mehmet abi bu motorun kullanıcısı hem mehmet abim hem nevin hoçam benden tecrübeli haberin olsun

benim demek istediğim maddi kayıbıbın az olması ilk ve son motorum ollacak dediğin bi motorsa 0 al bence. geçiş yapcaksan 0 motor 1 gün kullansan bile en az 750 tl kaybın olur gerek varmı sence bence yok...
    parcası uyuz az yakıyor diye alınmaz ilk motor görüp yada binip aşık olursun kimi cengiz abi gibi pali sever kimi haktan gibi tazı kimide ercan abi gibi katır, sen kırmamı seviyosun buna kara ver bence...

Mehmet abim ve ümit bu motorun kullanıcısı motoro karar verdinse onlara danış bence daha doğru olur...

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    daha ilk motorum olacağı için tarz farketmez :D ama ilerde geçiş yapıcam 250 cc ye inş ozaman ybr alayım hem inegölde bayisi var hemde bayi sahibi dayım arkadaşı oluyor bi güzellik yapar bize :D

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    2.el alacaksan inegölde usta var bi baktırırız bana ulaşırsan şimdiden hayırlı olsun...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balibey bu aydınlatmaya çözüm bulmak dert işmiş hakkatten. Bence teknik servis kısmınada bi başlık aç derim açmadıysan. Sadece bu işlerle uraşan üyeler var bilirsin zaten .

Günaydın millet sabah motorla geldim işe hala donuyor dizlerim :(
    abi motorda öyleymiş arabada olsa koyada adamlar hiç tölerans tanımamışlar dün h4 hazır tesisat kablosu almıştım bugün onu taktım bakalım akü 11.90 v gösterdi multimetrede şimdi denemeye çıkıcam ve yarın tekrada ölcücem kaç çıkacak sonucu tekrardan yazarım led işide olmadı hazır parayada dağ dayanmıyor harcadık gittiyapan biriyle konuştum onun ampule ac akım gidiyormuş araya sanayi tipi kondansatör koymuş ve dcye çevirmiş ondan sonra düzeldi diyor aküden hat çekmemiş o birde yarın elektrikçide ona baktırıcam
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    ybr alırsam 0 alırım abi hem 2013 ybrler gelince 2012 ybr fiyat düşer
    tamam abi 2. El alırsam haber veririm sağol

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maydec ybr düşünüyorsan bir yandan da cb125e'ye baK, ilk motor olacağı için düşüp kalkacaksın minimum maliyetli olmasında fayda var, bi koruma demirine bakar tertemiz biner tecrübe edinirsin.. kazasız belasız...
    kirlisakal16, MhmtcnKoral ve özcan1980 bunu beğendiler.
    Ninja

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr alırsam 0 alırım abi hem 2013 ybrler gelince 2012 ybr fiyat düşer
    tamam abi 2. El alırsam haber veririm sağol
    Yunus Emre 2.el düşünürsen gerçekten temiz bir ybr var elimizde temmuz çıkışlı daha 6000'de bilgin olsun isterim
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus Emre İlk motorun olacak 0 ybr almanda fayda var,her şeyinden sen sorumlu olacaksın lastiği,yağı tuzu,darbeleri,allah korusun arıza ve kazaları,güvenlik açısından ne üzerinde gittiğin,tanıdığın mal her zaman iyidir,(hemide babamda var)...

Tbk_1980 cuma gelirsen takvim sözüm var ayar yaparız sana,tanıdıkların Feromen,kayariki,Bluedolunay...
    Programa bakmam lazım hocam.. gündüz ilaç deposunda gece eğlence sektöründe çalışıyorum cuma boş olsa bile evde geleceğin motorcusunu içinde hazırlayan canım eşim beni bekler en azından akşam yemeğine..kurterin yerini bilmiyorum ve ben ankara tarafında oturduğumdan muhitte ters düsüyor... nerden baksan zor yani.. Ama feromen le görüşmeyelide çok oldu bir buluşma fena olmazdı.. kayar ikiye azıcık maddi biraz manevi borcum var düğünde bir sesini duymuştum sadece...kısmet artık bakıciğiz :D
    selamlar...
    n_tuncak bunu beğendi.
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yunus Emre kardeşim ne alırsan al ister sıfır ister ikinci el hafif bişey al ben boş ağırlığı 150 kg(beniznle 166kg) olanı aldım devirmicem diye iki kere kolum çıkıyordu sıkışık trafikte sonra alıştım sakatlık olmadan
    n_tuncak bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Programa bakmam lazım hocam.. gündüz ilaç deposunda gece eğlence sektöründe çalışıyorum cuma boş olsa bile evde geleceğin motorcusunu içinde hazırlayan canım eşim beni bekler en azından akşam yemeğine..kurterin yerini bilmiyorum ve ben ankara tarafında oturduğumdan muhitte ters düsüyor... nerden baksan zor yani.. Ama feromen le görüşmeyelide çok oldu bir buluşma fena olmazdı.. kayar ikiye azıcık maddi biraz manevi borcum var düğünde bir sesini duymuştum sadece...kısmet artık bakıciğiz :D
    selamlar...
    A.S. Canının sağlığı uyarsa bekleriz,bebek beklemene çok sevindik,dünyanın en güzel ve yaşamaya değer varlıklarıdır kendileri...:

Evet Cuma 28-Aralık-2012 19:00 Kurterdeyiz...(Beşevler-Üçevler mevkiii)

1-feromen
    2-n_tuncak
    3-Beyazatlı
    4-Kayariki(belki)
    5-Blue dolunay
    6-search16
    7-Tbk_1980 (belki)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    honda activa
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sEN SUS OLUM SABAH SANA BULVARIN IŞIKLARDA KORNA ÇALDIM EL SALLADIM NE GÖRÜYON NE DUYUYON :d

sarışın olsan görürdüm :D

hamza senle her yere :D

mutlu abımın sağlığından şuphe etmeye başladım goren duyan varmı ..
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler