Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    anladım .kesek gezıyede gelebılseydın.cengızle zaman gecırmenın tadına varırdın.mangal olayını cok tuttum cunkı
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

onada geleyim fakat akşam 8 de halısaha maçım var ona yetişebilirmiyim söz verdim arkadaşlara
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR]'Things you own end up owning you... Like a bike

Motosikleti
    cbf 150
    ohoooo rovansına bıle cıkarsın o saate

e beni kim alacak abi o da var :D artçıyım ben malum :D
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR]'Things you own end up owning you... Like a bike

Motosikleti
    honda activa
    gel eshy16 motor çok alırız bırazdan yola çıkıyoruz fsm akuğur onunden 10 u 5 geç.e hareket cepten arayın 5548193873

Motosikleti
    cbf 150
    trilyede bulusuruz bende aynı saatte kbeyden cıkıyorum

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tekeriniz düs bassın arkadaşlar,bizler içinde yiyip içip tozutun...

12/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı,Çınar kafe,Mt Toplantısı:
    1-Blue_dolunay
    2-n_tuncak
    3-Gökhancbr
    4-Kayariki
    5-Davut Emre
    6-Espaniole
    7-Mert Aksoy
    8-Çağatay CİHAN
    9-MhmtcmKoral
    10-Cngzmn
    11-Eshy16
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

bluesman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Modenas Kriss I
    Mehmetcan, ben de 2 aydır LS2 kullanıyorum. Rahat bir kask bence, dayanıklılığını test edemedim
    Tek söylemek istediğim, güneş vizörü de olsun kesinlikle.. Akşamüstü ve sabahları gözlerim pörtlüyor..

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    07.10.2012 Mudanta-Tirilye gezisi

Arkadaşlar ilk önce Cengiz abinin dükkanın önünde buluştuk,Cengiz abi,ben,Mert ve Eshy16 nickli Talha olmak üzere.Oradan 3 motor ilk önce Mudanya'ya gittik,Mutlu abinin gelmesiyle de birer kahvaltı yapalım dedik.Buyrun o anadolunun bağrından kopan kahvaltımız,ama yenmiş halde Kahveci amca bize zeytin getirdi,onu burdan saygıyla anıyoruz

Eşkel'e vardığımızda vurduk kendimizi deniz kıyısına,manzara müthişti.

Gördük manzarayı,başladık Linkin Park grubu üyeleri misali pozlar vermeye

Pozlar bitermi:

Az ilerledik,gönül bu harika manzaraların yanından hızlıca geçmeye el vermedi,duruverdik hemencik:

Yollar fazla kötü,yorucu ve mıcırlıydı,Cengiz abi çok sıkıntı yaşadı

Yolda bunu gördük,yorucu yoldan her bi tarafımız da ağrımıştı,ilgimizi çekti bahanesiyle durduk soluklandık.Mutlu abinin söylediğine göre bu alet mısırı ayıklıyormuş:

Burada da ayıklanmış mısırı kamyona boşaltırken:

Devam ettik:

Mert'in motoru seyir halindeyken stop edip durdu,sürekli peşimizden toplamak zorunda kaldık Sonra önümüze çıkan ilk köyde durduk motora bakmak için,aha o ne şans,meğersem köyde düğün varmış ve yemek dağıtılıyormuş,bizde hemen dağıtılan yerde durmuşuz.Ordan bir dayı gelin bakem yemek verem size dedi Oh,bir güzel yedik:

Fotoraflar bu kadar.Amaç M.Kemal Paşa'ya gitmekti,yol bizi çok yordu bizde Mutlu abiden ayrılıp geri dönüş yoluna girdik.Üniverstenin orada bir kafede birer çay içip geziyi noktaladık.
    bluesman, DALGIC_800, n_tuncak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    tekerinize sağlık;Siz Tirilye ile falan kalmamış,bayağı bayağı gezi yapmış,birde beleş tabulot yemeğe gömülmüşsünüz,Mangallar noldu hani göremedik,mısırlarda GDo yoksa alaydınız hele bi dağıtaydınız cuma 1 er kilo tüm Mt üyelerine, sen git o kadar gezi yap boş elle gel olmadı haaa:...

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı bluesman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmetcan, ben de 2 aydır LS2 kullanıyorum. Rahat bir kask bence, dayanıklılığını test edemedim
    Tek söylemek istediğim, güneş vizörü de olsun kesinlikle.. Akşamüstü ve sabahları gözlerim pörtlüyor..
    Umarım dayanıklılığını test edemezsin abi. Desene 150 liraya patlar bu kask bana Neysa artık mecbur yarı motrcu sayılalım hiç olmazsa :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Güzelce gezip kazasız belasız dönmüşsünüz abi umarım çok eğlenmişsinizdir. Umarım sonraki gezilere bende takılabilirim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Bu arada abiler cuma günü okuldan çıkıp gelicem okulum acemler istasyonunda geçerken ben seni alırım diyen olursa canıma minnet Çok yüzsüzlük yaptım artık çok oldum yahu konuşmamalıyım bence

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar bursa choppers clup ile ilgili bilgisi olan yada bizzat üyesi supporteri olan varmı acaba? birkaç sorum olacakta
    özcan1980 ve n_tuncak bunu beğendiler.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Yav arkadaş nekadar beleşçi bir grubuz ya. Yiyinti oldumu hiç kaçırmayız alimallah. Gezi güzel olmuş hakkatten.
    MhmtcnKoral bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Nevin hocam,Cengiz abi takım taklavatı aldı ama o dayı bizi yemeğe çağırınca nerede beleş oraya yerleeeş deyip oturduk sofraya

Mehmetcan kardeş öyle ayağına çağırma olmaaaz,atlarsın oradan metroya inersin fsm de,illa ki alan çıkar

Search16,haklısın abi,beleşi duyduk ya dururmuyuz hiç
    n_tuncak ve salcano_7946 bunu beğendiler.
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    cbf 150
    ilahi burak koskoca biçerdöveri ayıklama makınası dedın cıktın.mertın motorunun arızasıysa depoda benzın olmamasıyla ılgılıydı.ama sanırım bı oncekı gezıden depoda kalanın benzın oldugunu sanan mert kardesımız depoda gordugun benzın degıl vergiydi.(kdv+ötv)neysekı o sorunda halloldu.aramıza yenı katılan talha kardesımızde gayet hossohbet bı kardesımız.cengız bombayı patlattı sabahtan gercı ama zor ve yorucu yolculuk sonunda koykahvesınde yenen dugun yemeklerı sonucunda bır gevseme oldugu dogru.ıstıkametımız bogazkoy ken 25 km daha var denınce teslım olma zamanının geldıgını 6.hıslerı cok cok guclu olan cengız oglumu ozledım adlı turkuyu soylemeye baslayınca haydı karacabey-bursa catragına cıkalım oldu.veda faslı ve ayrılık vaktı.hossohbet,makara,zorlu ve mıcırlı yollar dahi olsada bursa mt nın bır gezıyı daha guzel anılarla gerıde bırakmanın onur ve gururunu yasıyoruz.gezıye katılamayan arkadaslar ozencık fotolarına ıyı bakın.brodway i olan cocukları hafızaya aldınmı cengız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

eşkel e ne olmus oyle resmen lagım kokuyo yahu.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bursa choppers clup ile ilgili bilgisi olan yada bizzat üyesi supporteri olan varmı acaba? birkaç sorum olacakta
    Tanıdıklarım var.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nevin hocam,Cengiz abi takım taklavatı aldı ama o dayı bizi yemeğe çağırınca nerede beleş oraya yerleeeş deyip oturduk sofraya

Mehmetcan kardeş öyle ayağına çağırma olmaaaz,atlarsın oradan metroya inersin fsm de,illa ki alan çıkar

Search16,haklısın abi,beleşi duyduk ya dururmuyuz hiç

ayıp ediyosun abi ne ayağına çağırması zaten okuldan 5-5buçukta çıkıyorum öyle bi saygısızlık yapmam hepiniz büyüğümsünüz ben geçerken alın demeyi bile takılmak için şakayı bile utana sıkıla yaptım
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa Chopper clup daha fazla chopper marka motorların toplandığı Bursa'daki motor gruplarından biridir.Aramızdan oraya gidip üye olanlar,çağırılıp gitmeyenler,gitmeyi hiç düşünmeyenler var ancak gidenler bilenlerde artık buraya girip sorularınıza cevap verirlermi bilemem birde onların internet siteleri facebook grupları,toplantıları var gidip olayı direk öğrenirseniz önyargılı hareket etmemiş olursunuz,malum bu konuda konuşmak bize düşmez...

Can mehmet ben Orta-lise Cumhuriyet Lisesi fi tarihli mezunuyum,yoksa aynı lisedenmiyiz

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp ediyosun abi ne ayağına çağırması zaten okuldan 5-5buçukta çıkıyorum öyle bi saygısızlık yapmam hepiniz büyüğümsünüz ben geçerken alın demeyi bile takılmak için şakayı bile utana sıkıla yaptım
    Dalga geçiyorum,numaramı kaydet okuldan çıkınca haberleşelim
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    honda activa
    aldım abı aldım

gezı çok guzel geçtı. bılmedığımız bır kaç yol ve köy daha öğrenmiş olduk. sürekli dağ ve denız manzarası eşliğinde yol aldık. boğazda mangal ve denıze gırme planı sağlamdı ancak köyde kı yemek mangalı , uzayan mıcırlı yol ıse boğaza gıtme planını es geçirttı. yemek karnımızı bozuk yolda bızı şışırdı arkadaşlar mısır kamyonunu ızlerken ben dığer yanda boğurtlemlerı dalından avuçla goturdum katılan arkadaşlara tşk dıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler