Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[Almanya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    freshpide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    eh yani okadar iller sayilmis, biz hic birine katilamiyoz

almanyadan katilan MTciler burda bil el kaldirin bakem

bide mekan belirtilirse sevinirim
    Too much Too soon means you get hurt.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F

hadi hayırlı olsun...
    CBR 600F Honda,

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    slm dostum hoşgeldin salı günü sende gel avrupa yakasının buluşmasına
    senin motorla 20saate 2600km gelirsin bir yemek yer gidersin şaka
    şaka nerede kalıyon almanyada ben 27yıl essende yaşadım döndüm 10yıl
    önce tabiki almanyayı batırdıktan sonra darısı sizin başınıza

Motosikleti
    Yamaha R1
    saol necdet abi ;)

biz de var gücümüzle o isle (batirma isi) mesguluz... vallah saka maka bi yana gelsemmi ? :D

galiba burda tek almanyadan katilan benim :(

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Selamlar Hosgeldin.....

Bende Almanya Nürnberg denim 2 yildir burda calisiyorum, aynen Necdetin dedigi gibi Batirip geldik yani, 6 Ayda bi giris cikis yapiyorum....

Bizim Sitede Alman üye bilem var, burda calisiyor adi Noela bizim Intercom ( Levent) in Kiz arkadasi, abi durumlar degisti artik Almanlar gelip TC de calisiyor, yani burada Gastarbeiter ( Misafir isci ) oldu....

Biri daha vardi Berlinden

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    way... gastarbeiter gardasim... hos gelmisin vatan-topigine. 15 sene bende kaldim alamanyalarda, kizlari yüzünden dönmek zoruma gitti , bende kaptim birtanesini getirdim canim vatanima.
    all you need is love

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Aramıza hoşgeldiniz
    MT Almanya ya selamlar
    KAMP ADAMLARI

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    hoşgeldin
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    aramıza hoş geldin kardeş valla bizim site şöle bi aımanya gezisi yapsada bizde gelsek hep beraber buluşurduk ybr ile kaç saat çeker acaba almanya
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Alıntı mert ybr 125 adlı üyeden alıntı
    aramıza hoş geldin kardeş valla bizim site şöle bi aımanya gezisi yapsada bizde gelsek hep beraber buluşurduk ybr ile kaç saat çeker acaba almanya

Burdan izmire gideriz bi Sekilde ordan Gemi ile Izmir MT ile beraber italya Brindisi yada igomeniza yapariz, sonra karadan ver elini Almanya.....Bende 150 lik Scooterle ne giderim Beeee, 5 günde gider 1 gün kalir 5 günde Döneriz herhalde...

Soner DOST DARK la Konustum Kamp 100 Almanya olacak....

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Muaahahaa neden olmasinki?? amac YOL varmak deyil... hem beni orda 4 gözle bekleyen 750 lik kawa mi alir dönerim... ahggghhh canim yandi... ayriiliiik ayriiliik yaman ayrilik, herbir derten... aman bosver...
    all you need is love

Motosikleti
    Yamaha R1
    hehe..

sizleri anladiysam arap oliim dermisim ;)

neyse hepimiz hosgeldik hosbulduk

allah kazasiz belasiz motor kullanmak nasip etsin

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    motosiklet.net uluslar arası açıldı..
    CBR 600F Honda,

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    yahuuu bende RUSYADA MOSKOVAdayim..bende gurbetciyim..ama hic rus yok bu sitede yahuu...)almanya buraya daha yakin atlayin gelin buraya..dostum bu arada hos geldin.. bende gecensene bilefeld hannover duseldorf gezmistim.almanyayi..insallah bi daha gorusuruz..yolunuz ve fariniz acik olsun..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı freshpide adlı üyeden alıntı
    eh yani okadar iller sayilmis, biz hic birine katilamiyoz

almanyadan katilan MTciler burda bil el kaldirin bakem

bide mekan belirtilirse sevinirim
    yaa arkadaşım ne işin var tc de ben oraya gelmek için kendimi yırtıyom orda berlin kreuzberg ' de arkadaşım var nasıl yapsamda onun yanına gitsem diye kara kara düşünürken sen tc gelsem diyon yaa ya birde orda almandan çok türk varmış dogrumu?? artık yakında ülkenin ismini batı almanya türk cumhuriyeti olcak yaa kabul edersen ben senin şu almanya mt katılabilirim oraya gelemiyorum. en azından mt'sine katılırım

Motosikleti
    Yamaha R1
    berlin kreuzbergin 70% i türk, yani anliyacagin yakinda bizim olacak o topraklar

buyurun gelin hepimiz motosiklet.net olarak almanya turu yapariz ;)

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldiniz.. Gezi ve toplantılarınızı merakla takip edeceğiz.bol resimde isteriz.Almanyadaki dostlara selamlar.

Motosikleti
    F 650 GS
    berlin kreuzbergin 70% i türk, yani anliyacagin yakinda bizim olacak o topraklar

buyurun gelin hepimiz motosiklet.net olarak almanya turu yapariz ;)
    güzel fikir arada 3000km civarı bir yol 4 tane gümrük ve süprizlerle dolu yollar ama sorun degil yine geliriz bu arada freshpide sende berlin kreuzberg demisin.... birde bizim ülkedeki motor fiyatlarını görünce şok olmuşsun öyle bir yazını okudum . evet haklısın 2 ay önce adamalr %36 vergiyi basınca bizim motor fiyatlarıda sizinkine oranla 3/2 oldu işte aslında onun için yurt dışına taşınmak istiyom yaa sırf bu ülkenin vergileri( motora %36 benzine 4 günde bir %3-4 vs..... ) yüzünden bu ülkeden uzaklaşmanın yollarını arıyom. merak ettim yaa sizin orda benzin fiyatı şuan kaç euro ayrıca aldıgın yamahanın fabrika satış fiyatı ne (plaka vergileri felan hariç sadece yamaha bayisine verdigin para)

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    güzel fikir arada 3000km civarı bir yol 4 tane gümrük ve süprizlerle dolu yollar ama sorun degil yine geliriz bu arada freshpide sende berlin kreuzberg demisin.... birde bizim ülkedeki motor fiyatlarını görünce şok olmuşsun öyle bir yazını okudum . evet haklısın 2 ay önce adamalr %36 vergiyi basınca bizim motor fiyatlarıda sizinkine oranla 3/2 oldu işte aslında onun için yurt dışına taşınmak istiyom yaa sırf bu ülkenin vergileri( motora %36 benzine 4 günde bir %3-4 vs..... ) yüzünden bu ülkeden uzaklaşmanın yollarını arıyom. merak ettim yaa sizin orda benzin fiyatı şuan kaç euro ayrıca aldıgın yamahanın fabrika satış fiyatı ne (plaka vergileri felan hariç sadece yamaha bayisine verdigin para)

ordan buraya olan yok Tam motorcular icin yapilmis gibi, o sorun olmasa gerek, yeterki rüsvet icin yeterli paran olsun, yolboyu rumenler, bulgarlar vs. komsi ver 10 mark komsi ver 10 mark diye diye burnumuzdan getirdiiler

abi ben berline 400km olan bremendeyim, kuzey almanyada (berlin dogusunda) ve sifir yamaha r1 bayiisinde 13500 € kadar vede internetden alirsan 12000 e bile var, 1 litre süperbenzini aliyim dersen 1,35€ ini alirlar, yani türkiyeden ucuz.

senin bindigin motor hangisi ? ve rize ve civarlarinda motorla tour yapma olayi nasil ? yani yollar motorsikletle geziye cikmak icin elverislimi (hizli virajli) ?

sen burayi, bense daha cok orayi merak ediyoz ha

Motosikleti
    F 650 GS
    ordan buraya olan yok Tam motorcular icin yapilmis gibi, o sorun olmasa gerek, yeterki rüsvet icin yeterli paran olsun, yolboyu rumenler, bulgarlar vs. komsi ver 10 mark komsi ver 10 mark diye diye burnumuzdan getirdiiler

abi ben berline 400km olan bremendeyim, kuzey almanyada (berlin dogusunda) ve sifir yamaha r1 bayiisinde 13500 € kadar vede internetden alirsan 12000 e bile var, 1 litre süperbenzini aliyim dersen 1,35€ ini alirlar, yani türkiyeden ucuz.

senin bindigin motor hangisi ? ve rize ve civarlarinda motorla tour yapma olayi nasil ? yani yollar motorsikletle geziye cikmak icin elverislimi (hizli virajli) ?

sen burayi, bense daha cok orayi merak ediyoz ha
    ya buranın dogası süper gelelim yollarına şimdi dogu karadenize otoban yapılıyor ve yollar süper fazlada trafik yok. yol inşaatının 4/3 bitti gibi inşaat tamamlandıgında yollar resmen yarış bisti olacak . burdaki motorlu gruplar falza aktif degil genelde hep ufak motorlar var az sayıda bunlarda öyle grup felan olamıyorlar. yani organizasyon sorunu var bana gelince benimde 4 ay önce 99 model bir kawasaki zzr1 im vardı ve bir tünelin için de giderken nasıl oldugunu hala anlayamadıgım bir şekilde ön teker kilitlendi ve tabi motor bir yanda ben bir yanda baya bir takla attıktan sonra motor hurda bende hurdaya yakın bir durumdaydım 1 ay sonra ancak ayaga kalkabildim ve şimdi bana motor yasak. ama yakında ikna edip bir 1000rr almayı düşünüyorum. bu arada nasıl yamahadan nasıl memnunmusun sorun çıkardımı ? sizin orda gruplar nasıl sizdede organizasyon sorunları yaşanıyor mu??

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler