Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    uleeeen koynumuzda yılan beslemişiz gördünüzmü alpaslanın yaptıını iki dakkada sattı bizi neyse napalım artık onada bi ayar çekicezz dur bakalım neyse artık hayati abicim görüntüler montajmı montajı yapan bizmiyiz yoksa senmisin buna yenge karar verir biz resimleri postaya verdik yarın nette de yayınlıcam
    bu ibo konusuna gelince ben size dedim iki kişi tutalım iki kişi yesin diye ama dinlemediniz bak gene aç kaldık neyse artık bu gece için bi çare düşünelim ben yeni bir öneri sunuyorum ibboyu bağlıyalım biz yemeği yiyelim ona ayırırız bi insana yetecek kadar sonra çözeriz oda yer olurmu başka türlü olmicek abim bu iş
    madiso kardeşim eyvallah o senin güzelliğin yoksa nerde bizde karizma falan valla kardeşim arka koltuğu tam söküyodum dün gece işe yaradı bu konuyu tekrar bi düşüniym dedim
    mustafa abiiiii bak biiii KADİİİİRRRRRRRRRR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Zeki yapmış olduğun teklif bana uyar. En iyisi bağlamak galiba.
    Yalnız şu mustafa'yada hatırı sayılır bir kadir göndermek gerek.
    Zeki sen akşam için kıyma aldın mı bakem.

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    tamam abi o zaman senn sağlam bi urgan ayarla bağlamak için iboyu ben gıymayı hallederim nolur nolmaz biz gene üç kilo falan alamda kurtulur falan bu ibo işi sağlama alalım mustafa yada yaparız akşam bi kadirrrrrrrrr

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    hainlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, alçaklaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!! Bidaha ki sefere sizi de yiyim de görün

mustafa KADİRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    bu tehdit msj ları nı şu anda anladım çay bahçesindeki çayımı içerken aklıma getırdım ve jeton düşdü yemek konusuna gelincedeokadarda aç gözükmüyor

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    arkadaşlar iboyu baglamak için ip yetmez halat falan lazım ona bu arada zeki hayırlı olsun sevindim koltugu sen genede sökme sana bişiler buluruz herhalde hastahaneden doktor hemşiire artık ne geçerse önümüze nasip artık hı bide pazartesi mustfa ile gelin benim işyerine saat 20:00 gibide senin şu kromajı yapalım ok ben hala soruyorum yarın bi en azından bi ılıca yapalım derim. ya okyanus43 abi senin makina süsmü hiç seni binerken göremedim fotgrafta bali şunun üstüne bin be abi işe yarasın gariban

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    zeki,madiso nun dediğinden yatırdım hesap no na
    ibrahim cim yemek hususunda kendini üzme benim payımı da yiyebilirsin.Ya bu adamlara açık vermaya gelmiyo be.Sorunlarımız farklı da olsa biz de onlara karşı bi taraf olalım(kendi payımızı boşuna vermiyoz en nihayet)Üstelik alparslan da bizden yana.Madiso da bizden.ettik mi 4 kişi.zuhahaha şimdik yedik zeki,mustafa mafyasını...hafta içi akşam bi toplanalalım yaw...herkese selam ve sevgiler.

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    kanuni sultan kardeşim görmüyomusun herif sonunda özüne döndü itiraf etti bizi bile yiycek sen aç gözükmüyo diyosun iki gün takıl adamla anlarsın neler çektiimizi
    hayati abi çok ayıp kulis yapmayalım lütfen arkadaşlar sizde bence uymayın doktora kendi yanlışına sizide suç ortağı yapmaya çalışıyo kanmayın doğru yolu bulun arkadaşlar ayrıca ibo senden yana olamaz elimde ona ait seninkinden iki kat daha fazla delil var doktorcum sıkıyosa bi yanlış yapsın hafta içi bi akşam tekel biranesinde buluşalım uyarmı

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    arkadaşlar hayati bey bizi cökertmek ister herkezde bunu bilirki cok zor zeki ver artık şunları internete bu adam hakketti para yok hesapta ibo hakketten oğlum az yesen biraz ölürmüsün ac kaldık aslanım ac zeki ile metin KOMEDYENLER sizede ciftttt KADİRRRRRRRRRRRRRR

Motosikleti
    roadracer
    Yapmayın,etmeyin arkadaşlar.Bizler kardeşiz dostuz yaw.(ben ettim siz etmen)Artık çenemizi deil motorumuzu çalıştırmanın vakti gelmedimi sizce...Bakın havalar da soğumaya başladı.Son demlerimizi iyi seyahatlerle noktalayalım...Bizler imrenilecek bi grup oluşturduk.Zamanla bu çekirdek 6 lı daha da büyüyecek ööle anlaşılıyor.Herşey gönlünüzce olsun.Toplantı taleplerinizi bekliyorum...

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    yok yok ben cidden bu komikleri o olucak sonunda :-) 1kg kıyma ve 20 yumurta yedin zeki hala yok mu bişey dolapta diyosun, kuruttun oolum beni aç geziyorum senin yüzünden

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah muhabbetinizi arttırsın eskişehiri geçtiniz valla nazar değmesin

havalar soğumadan ılıcada buluşsak diyorum yüzer yüzer kendimizden geçeriz

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    hayati abi pes etmene sevindim ne yalan söyleyeyim yaa valla bizde tek eksik organizasyon abi bence bu hafta eskişehirli arkadaşlarada haber verip ılıcada toplanalım ne dersin metin KADİRRRRRRRRRRRRRRR fasollü

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    sımtıfa paralar bugün hesaba geçmiş doktora beraat kararı çıktı akşam gel bölüşelim paraları arkadaşlar gece gündüz düşünüyom bu iboya bi çare bulamadım sizde yardım edin yauıv evet yauv şöyle bi sezona veda partisi düzenlesek fena olmıcak yapalım bişeyler

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    artık çamur olma vakti yagmur yagacak ve ben daglarla buluşacagım evet sizin için motorlardan ayrılmak zor olacak ama ben ayrılmıcam 30 cm kar olana kadar sezon kapanmaz sizlerede 2. motor olarak cross tavsiye ederim. ama mutlaka son günleri iyi gezilerle noktalayalım aramıza yeni dostlarda katılacak inşallah fazla geç olmadan yetkililer şu gezileri düzenlesin artık bide ibrahimin yemek fotları elimde en kısa sürede bu sitede yayınlanacak mutlu ve adranalin dolu gezilerde görüşmek üzere

Motosikleti
    roadracer
    Mustafa;branş değiştiriyormuşsun diye duydum...Enduro ha...hadi hayırlısı
    Arkadaşlar muhtemelen hafta sonu kısa bi tura ne dersiniz.Eskişehirden ılıcada buluşma talebi var.Uygun görürseniz planları ona göre yapalım. Metin hakket sen motorun turşusunu kurdun herhal(bari acılı olsun)Yoksa orjinal çin sorunları mı? İbrahim için yedek bi testi benzin alsak derim ne olur ne olmaz Alparslan ses ver ya nerelerdesin
    bu ara Eskişehir MT den volkan kros yarışlara hakem olarak katılmış kilolarca toprak yutmuş diye duydum.Yakında kerpiç imalatına başlıyomuş.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayati abi ben önümüzdeki haftasonunu kastedmiştim ama eskişehir grubu ile anlaşırsanız bu hafta sonu size iyi eğlenceler

kanunisultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KaNuNi PoPcOrN & YaMaHa YbR
    önümüzdeki hafta olabilebilir galiba...bide abanta giddik kamp yapamadık diyenlerle kamp yaparız olmamı murat abi cüneyt abi bora abi

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    arkadaşlar ben sus payımı aldım hayati abi yanındayım resimler kesin montaj ilmini çözmeme az kaldı koca hafta hafta sonu bilğisayar la uğraşarak geçirdim en sonunda çalışmaya başladı her ne kadar yeni bi bilğisayar parası versemde son gezilerimizi kamp tarzında bişeyle noktalasak çok mu üşürüz
    cumartesiden gidip te pazar dönüp geliriz murat dağı yer olarak nasıl olr?

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Turşucu Geldi.
    Hayati Abi,
    Ne turşusu allah aşkına ben motora binerken sen yoksun ortalarda.Ondan sonra sen binmiyorsun felan. Yok yok ölllleeee bişey. Hem sen gözükmüyorsun uzun zamandır yüzüm eskimesin diye mi böööle yapıyorsun.Hadi bakalım gösterin yüzünüzü bizim adres belli. Hadi gali bi toplanıveremin bakam.

Bu arada Mustafa ile Zeki dün neydi o haliniz sağa sola saldırdınız yaaaaa
    İbrahim yokken açlığımız gitsin diye mi böööle yaptınız. Ondan sonra bide
    İbrahimin bir gelişi var görmelisiniz. Hainler, alçaklar.... En sonunda 5-6 tane midye ye el koydu. Hepinize afiyet olsun. Allah ........ şifası versin.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler