Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

[Hatay - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ---------->>>>> YaKıNDa BüYüTüCez Motoyuu inş : )
    arkadaşlar burdayız biz her zaman katılım çok az oldugundan dolayı bide hawaların souk gittiginden dolayı ilgi pek yok gibi gözüküyoo......
    SuSKuNLuGuMuZ KoRKuMuZDaN DeiL ASaLeTiMiSDeN !!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    hatay mt slm bu kadar dag bayır dolu bir şehirdeyiz halen toplanamadık bi gezi bi piknik yapamadık.....

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Hassa Çardak Yaylasına Gezi

Biz, Reyhanlı'dan iki arkadaş, Hasancolakefe ve djelals Hassa Çardak Yaylasına 14 Ocak Pazar günü bir gezi yapmayı planlıyoruz. Bu gezimize katılmak isteyen Hatay MT'li arkadaşları da aramızda görmek isteriz.
    Gezi için, iki arkadaş Reyhanlı'dan saat 09.da yola çıkacağız. Antakya merkezden aramıza katılmak isteyen arkadaşlarla Kırıkhan-Reyhanlı yolçatındaki Opet'de buluşabiliriz.Gelmek isteyen arkadaşların benimle irtibata geçip isim yazdırmalarını rica ederim. Gezi ile ilgili ayrıntıları yarın 13 Ocak cumartesi günü akşamleyin konuşabiliriz.
    Geziye katılanlar:
    1. hasancolakefe (Pioneer 200 gy)
    2.djelals (Yamaha YBR 125)
    3.?
    4.?
    5.?
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    benim daha önceki mesajlarmında da belirtmiş olduğum gibi motor yok çalındı.ama yarın (13.01.2007) servisteki arkadaşıma söyleyim eğer pazar günü müsaitse gelmeye muhakkak çalışacağım.yarın durumumu bildireceğim
    ben ilk buluşma şehir içi bir lokanta veya çay bahçesi gibi bir yer planlıyorum havalar soğuk olduğu ve benim şahsi motorum olmadığı için. eğer geziye gelemezsem yanlış anlaşılmasın
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

Motosikleti
    Ustaoğlu4840 arkadaşım, siz bir yer belirleyin, toplantı için bir davetiye yazın bir başlangıç olsun. Yalnız, şunu önerebilirim: Buluşma tarihiyle duyuru tarihi arasında bir hafta olsun, ki, böyle bir buluşmayı herkes duyabilsin. Hatta bu konuda güven61 (Sıtkı bey) den de yardım alabilirsiniz.
    Gezi konusunda ise, elbette imkanlar ölçüsünde hareket etmek en doğal hakkınızdır.
    Selamlar.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Motosikleti
    ok bende gelemiyorum yarın için sayın djelals
    güven61 zaten alt komşum bir gün belirleyip toplanabiliriz umarım
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Yaw ustaoğlu4840 kusura bakma ben kusrta okyorum onun için İstanbul dayım ve henüz motorum yok

___ KILIÇ ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

kimse yanlış anlamasın burda güzel konuşmalar var ama icraat yok yaza doğru bir plan yapılırsa katılım artar ben dahil bu arada ben hatay samandağlıyım

Motosikleti
    Hoşgeldin Mehmet Ali. Böyle böyle artacağız, çoğalacağız. Sesimizi duyuracağız. Bak, buraya yazıyorum, söz verdin, baharda organizasyon yapılırsa katılacaksın, ona göre

Hatay[MT] li arkadaşlar 25 Şubat 2007 Pazar günü Antakya merkezde bir yerde toplanalım mı? Buluşma yerini ve saatini mesajlardan çıkacak ortak bir kararla belirleyelim isterseniz. Selamlar.

Motosikleti
    merkezde olursa beni unutmayım ben burdayım motor olmadığı için dışarıya çıkamıyorum ama merkezdeyse bende varım yardımcı olacağım konu olursa msndeyim

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    heeyy herkes nerede yaa.......................

Motosikleti
    biz buradayız dostum bigün belirleyelim merkezde toplanalım yaw tanıyalım birbirimizi artık dimi ama

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    Ben Hasan çolak 1960 doğumluyum Reyhanlıda oturuyorum kırtasiyecilik yapıyorum ailece motorsiklet hobimiz var 5 kişilik ailede eşim dahil hekes motor kullarır. HONDA PAN EURO PEAN ST 1300 cc touring motorla oğlum Kereme ait PİONER 200 GY CROSS Motorlarımız var.bazen gurupla bazen ailece HATAY ve çevresini gezeriz Her yıl EMOK,İKİTEKER,VE MARMOK 'un düzenlediği motorsiklet şenliklerine katılırız .bu yılki hedefimiz ailede herkezi motorize etmek Her pazar mutlaka motorlarla gezi düzenleriz bize katılmak isteyen Hataylı dostlarımıza kapımız ve yüregimiz açıktır .gezi ve etkinliklerimizi İKİTEKER VE MOTORSİKLET NET 'teki sitelerde izleyebilirsiniz Reyhanlı başlıklı geziler bizlere aittir hepinize selamlar cep 0535 7946012 iş 4137374 hasancolakefef@hotmail.com

Motosikleti
    CBR 600F
    selam bende reyhanlıdan uzun bi gurup oluşturup şu adananın tozunu bi attıralım diyorum.zaten yazda geldi.bi pazar iyi sitres atarız

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hepinize merhabalar hemşehrilerim,
    1-2 defa başlığınıza bişeler yazmıştım belki hatırlarsınız beni...

kanuni classic 125 scooterımısatıyorum ilgilenirseniz...

linki burada

fiyatı 1000 ytl, kredi kartına taksit imkanı var...

hepinize saygılar, selamlar...

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    slm ben iskenderunluyum yaş 19. honda cg 125 var.eskişehirde okuyorum nisan sonu iskenderunda drag yarışı var diye duydum bilgisi olan varmı

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    haftasonları gittiğimde görmedim, 7 sene önce filandı havaalanında düzenlenmişti o da 5 temmuz şenlikleri bünyesindeydi...

Motosikleti
    o yarışların 2.sinede gittim çok güzeldi fakat polis yeterince güvenliği sağlayamadığından yapılmıyo.aslında drag için süper bi yer

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ilgilenmediğim için bilemicem ya, ben scooterımı dağlarda zorluyorum anca...

Motosikleti
    resimdeki senin motorun sanırım .ama bu motorla dağ taş dolaşma bence vitesli bi motor daha iyi gezersin dağlarda

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler