Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

[Hatay - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Alıntı nurettin67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Ne Sessİzlİk Kİmseden Mesaj Gelmİyor
    Ya Bİraz Hareket Edelİm
    Senin canın sallansın beah ama HATAY'dan az kişi var

___ KILIÇ ___

Alooo sahiden burası çooook durgun haaa

___ KILIÇ ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Ulan saaaaaadece ben mi varım beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

׺°”˜`”°º× ◊º°‘¨ вєη ѕєηι çöℓ∂є ѕυ σяuçтα ιѕє єкмєк gιвι вєкℓє∂ιм αмα ѕєη ηє уαρтıη ¨‘°º◊ ׺°”˜`”°º× ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __

Merhaba Arkadaşlar.

Antalyalı motosiklet severler olarak, Akdeniz bölgesinde yaşayan tüm motosiklet severlerlerle orta bi yerde buluşmak gibi bir projemiz var. Antalya, Burdur, Hatay, Isparta, Mersin ve Adana'dan katılacak arkadaşlarla 1. Akdeniz Buluşmasını gerçekleştireceğiz. Mersin Anamur ilçesi Buluşma noktası olacak. 29 Ekim 2006 tarihinde
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

paris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660X 2009
    slm

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı paris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz reklam yapmıyoruz her hafta buluşuyoruz yaş 35 45 arası isterseniz buluşuruz
    buluşmaya yeriniz nedir? ayrıca yaş sınırı neden onu anlamadım 35-45?
    ...........KARAALİ.........كاراالط

Akdeniz Bölgesi İller Buluşması için Buradan devam
    http://www.motosiklet.net/forum/show...492#post445492
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

WBX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK!
    Selam beyler bende Antakya'dayım yaşım 19. Motor (Scooter 100-150cc)(max 3000ytl) almayı düşünüyorum ama Asya-Mondial-Honda bu servislerin Antakya'da durumu nedir? Çok problem yaşıyormusunuz? Çin malı oldukları için Asya ve Mondiale güvenemiyorum. Yorumlarınıza ihtiyacım var yoksa hiçbir zaman motor alamayacağımdan korkuyorum.
    Hedef 2007

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Alıntı WBX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler bende Antakya'dayım yaşım 19. Motor (Scooter 100-150cc)(max 3000ytl) almayı düşünüyorum ama Asya-Mondial-Honda bu servislerin Antakya'da durumu nedir? Çok problem yaşıyormusunuz? Çin malı oldukları için Asya ve Mondiale güvenemiyorum. Yorumlarınıza ihtiyacım var yoksa hiçbir zaman motor alamayacağımdan korkuyorum.
    ben zealsun kullanıyorum 7000km deyim ve hiç bir sorun yaşamadım ama motora özen gösteren bi sürücüyümdür. mondial için iyi şeyler duymadım asya yı bilmiyorum. kardeşim sana önerim iyice araştırman kullanıcılarına sorman bayi ye değil

Alıntı paris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz reklam yapmıyoruz her hafta buluşuyoruz yaş 35 45 arası isterseniz buluşuruz
    estağfurallah .. buluşma yeri neresi saat kaçta. bu arada ben yaş sınırı altındayım 25 yaş haberiniz olsun
    ...........KARAALİ.........كاراالط

nurettin67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZEALSUN200GY-A
    yalnız kovboyun derneği nerede ?

Motosikleti
    ---------->>>>> YaKıNDa BüYüTüCez Motoyuu inş : )
    honda innova 125 war antakya merkez... yas 17 : )

ANTaKYa MeRKeZ KaFaSiNa GöRe HeRKeZ...

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Herkese selamlar
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    yaz ayları katılabilirim, okul zamanı adana'dayım ortak planlar da yapılabilir adanaMT ile, mesela yarın iskenderun'a balık yemeye geliyoruz, şirinyere gideceğiz, varmı katılmak isteyen?

Motosikleti
    Eeee bakan çok yazan Yok . . .

___ KILIÇ ___

nurettin67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZEALSUN200GY-A
    kılıç haklısın . galiba en hareketsiz il grubu burası galiba !

Motosikleti
    Kesin yaa kullanan yok galiba diğer illere rezil oluyoruz

___ KILIÇ ___

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    slm arkadaşlar benim motorum 2 kasımda çalındı yoksa 2007 yaz aylarında bazı planlarım vardı hep birlikte ilk gezimizi yapmayı falan
    ama ilk buluşmamızı yapmak için motor şart değil Antakya'nın seçkin caddelerinde güzel bir yemek planı yapılabilir veya iskenderun ortak bir yer bulunup ilk buluşmaya ne dersiniz cevaplarınızı bekliyorum herkes evet derse neden olmasın
    gerekli ilginin duyulması dileği ile emre
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Reyhanlı'dan selamlar

Reyhanlı'dan tüm motosikletsever arkadaşlarıma sonsuz selamlarımı sunuyorum.
    Aslen Osmaniyeli olmakla birlikte, yaklaşık 14 yıldır Reyhanlı'da yaşıyorum. Köklerim Hatay'a dayanmakta, belki kan çekiyordur
    43 yaşımdayım.Bir lisede yabancı dil öğretmeniyim. Zaman zaman kesintiler olsa da uzun yıllardan bu yana motosiklet kullanıyorum. Şu an Yamaha YBR 125 im var. Motosikleti seviyorum. Hiç bir trafik kuralını bilmeden, çevreye saygı duymadan, kendinin ve çevrenin güvenliğini tehlikeye atarak motosiklet kullanan kişileri sevmiyorum. Trafik kurallarına riayet eden, çevreyi rahatsız etmekten kaçınan, güzel yerleri gezip görme isteğini ve heyecanını içinde yaşatan, gezip gördüğü yerlerin güzelliklerini çevresiyle paylaşmak isteyen motosiklet arkadaşları ile tanışıp kaynaşmak, kötü davranış sergileyenleri imrendirerek onları bu şekilde doğru olana yönlendirmek idealindeyim.
    Bulunduğum yerde gördüğüm bir çok genç, motosiklet sürmeyi akrobasi yapmaktan ibaret bir alet sanıyor. Olur olmaz yerde, hızla giden bir taşıtın önünde giderken, hiç umulmadık bir anda tek teker yapmaya kalkışıyor. Eksoz susturucusunu çıkartıp gürültüyle çevresindeki karşı cinsin dikkatini çekmeye çalışıyor. Sanki bir müzikmiş gibi algılayıp sürekli kornaya basarak gürültü kirliliğine yol açıyor. Kırmızı ışıkta beklemeyi enayilik sayıp, ışıklar önünde bekleyen 10-15 tane aracı sollayıp ya da çoğunlukla sağından geçip hızla yoluna devam etmeyi yiğitlik biliyor.
    Yukarıda anlattığım olumsuzlukların sızısını sizler de içinizde hissediyorsanız lütfen beni de aranıza alır mısınız? Beni de toplantı ve gezilerinize dahil eder misiniz?
    Esenlikler dilerim.
    mzhastası bunu beğendi.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Motosikleti
    slm djelals
    Tabiki aramıza alırız henüz ilk buluşma yapamadık ama yaptığımızda senide bekleriz gerçekten sana katılıyorum
    benim motorum olduğu zamanlar arkadaşlardan gezerdik benden gezen diğer motorcu arkadaşım kırmızı ışıkta geçerdi ama ben beklerdim
    gerçekten trafik kurallarına uyarım ve asla kasksız yola çıkmazdım
    yani bir anda yakınlık hissettiğimi söyleyebilirim.şimdiden tanıştığıma memnun oldum
    ilk buluşmada aramızda görmek dileği ile
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reyhanlı'dan tüm motosikletsever arkadaşlarıma sonsuz selamlarımı sunuyorum.
    Aslen Osmaniyeli olmakla birlikte, yaklaşık 14 yıldır Reyhanlı'da yaşıyorum. Köklerim Hatay'a dayanmakta, belki kan çekiyordur
    43 yaşımdayım.Bir lisede yabancı dil öğretmeniyim. Zaman zaman kesintiler olsa da uzun yıllardan bu yana motosiklet kullanıyorum. Şu an Yamaha YBR 125 im var. Motosikleti seviyorum. Hiç bir trafik kuralını bilmeden, çevreye saygı duymadan, kendinin ve çevrenin güvenliğini tehlikeye atarak motosiklet kullanan kişileri sevmiyorum. Trafik kurallarına riayet eden, çevreyi rahatsız etmekten kaçınan, güzel yerleri gezip görme isteğini ve heyecanını içinde yaşatan, gezip gördüğü yerlerin güzelliklerini çevresiyle paylaşmak isteyen motosiklet arkadaşları ile tanışıp kaynaşmak, kötü davranış sergileyenleri imrendirerek onları bu şekilde doğru olana yönlendirmek idealindeyim.
    Bulunduğum yerde gördüğüm bir çok genç, motosiklet sürmeyi akrobasi yapmaktan ibaret bir alet sanıyor. Olur olmaz yerde, hızla giden bir taşıtın önünde giderken, hiç umulmadık bir anda tek teker yapmaya kalkışıyor. Eksoz susturucusunu çıkartıp gürültüyle çevresindeki karşı cinsin dikkatini çekmeye çalışıyor. Sanki bir müzikmiş gibi algılayıp sürekli kornaya basarak gürültü kirliliğine yol açıyor. Kırmızı ışıkta beklemeyi enayilik sayıp, ışıklar önünde bekleyen 10-15 tane aracı sollayıp ya da çoğunlukla sağından geçip hızla yoluna devam etmeyi yiğitlik biliyor.
    Yukarıda anlattığım olumsuzlukların sızısını sizler de içinizde hissediyorsanız lütfen beni de aranıza alır mısınız? Beni de toplantı ve gezilerinize dahil eder misiniz?
    Esenlikler dilerim.
    Merhaba Hocam.Sizi sitemizde görmek ne büyük mutluluk. Sizin gibi duyarlı ve ''adam gibi'' motosiklet kullanıcılarının var olduğunu bilmek,inanın mutlu ediyor bizleri.
    Yazdığınız şikayetler,yerinde tespitler.Ben de bu ve benzeri durumlardan,motosiklet kullanırken başkalarının trafikteki bazı halkarını gasp etmeyi,motosikletin pratikliğiyle karıştıran motosiklet sürücülerinden şikayetçiyim.Ama eminim ki sitemizdeki genç arkadaşlar(sonuçta aynı jenerasyondanız.Ben de 46'yım)bu işin bilincinde.Onun için sitemizdeki arkadaşlarla her türlü aktivasyona girilebilir.
    Sağlıkla kalın...
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    konu ön plana çıksın diye yaptım
    çünkü ilk buluşma yapmak istiyorum

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler