Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm Manisa MT herkese merhabalar..29 nisanda ki çocuk yurdu gezisine katılmak için hangi arkadaşımdan motor alırım diye planlar kurarken bu gün bir ybr sahibi olmuş bulunmakta vee size doğru gelmekteyim sağ şeritten umarım aranızda bir çifftlik yer vardır Bundan sonra benzinim olduğu sürece Manisa MT nin her organizasyonunda yer alıcağım Selamlar arkadaşlar

canımm kazasız belasız inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 150
    slm manisa mt.erzurumdan bir manisalıyım bende.hayırlı olsun umutus kazasız belasız kullanman dileğiyle.fiyat konusunda bilgi verebilirmisin bende cuma günü bir ybr alma aşamasındayım.fikir sahibi olmak açısından....
    [B]CBF 150 24.500 KM 3.700 TL
    TAMAMI : 4.200 TL[/B]

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Beyaz_gemi ;
    Ne işin var Erzurumda hocam, neyse ki MT Manisa ile birlikte olmak için Manisa'da bulunmak gerekmiyor. Mesela ben...

Arkadaşlar ben 1 hafta sonra Marmaris'e doğru yola çıkıyorum, dolayısıyla bu pazar sizinle son etkinliğimi yapmış olacağım, Marmok festivali'nde, sonrasında da Ekim ayında görüşmek üzere... Sizleri çok Seviyorum, Kendinize iyi bakın
    ...Sergerdan...

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm Manisa MT herkese merhabalar..29 nisanda ki çocuk yurdu gezisine katılmak için hangi arkadaşımdan motor alırım diye planlar kurarken bu gün bir ybr sahibi olmuş bulunmakta vee size doğru gelmekteyim sağ şeritten umarım aranızda bir çifftlik yer vardır Bundan sonra benzinim olduğu sürece Manisa MT nin her organizasyonunda yer alıcağım Selamlar arkadaşlar
    hoş geldın kardess ne demek herzaman yanımızda yer varr buyur gel beklerızzz
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 1 hafta sonra Marmaris'e doğru yola çıkıyorum, dolayısıyla bu pazar sizinle son etkinliğimi yapmış olacağım, Marmok festivali'nde, sonrasında da Ekim ayında görüşmek üzere... Sizleri çok Seviyorum, Kendinize iyi bakın
    kardeşime bak biz senin için marmarise de geliriz... pazar günü hasret giderelim gel bak
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    ARKADAŞLAR HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.KAZA BELA HERKESTEN UZAK OLSUN.TEŞEKKÜRLER
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar havalar inşallah hafta sonu güzel olur yoksa donucaz valla
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar havalar inşallah hafta sonu güzel olur yoksa donucaz valla
    olur olur gzl sen takma kafana aslında motorla sana bişi olmazz heryerın kapalı gürkay abii

bizim her yer acıkk ınsallah gzl olur
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya gürkay erimezsin be olum. hem haftasonu hava çok kötü olmayacak merak etme.

Motosikleti
    bisan 125rr
    slm arkadaşlar. ben akhisardan mehmet. sitenizle racingiski(iskender)abi sayesinde tanıştım. 125 lik bisanım var. tst restaurantda barmenim. hepinizi işyerime beklerim. selamlar.

bisanmehmet kardeşim aramıza hoşgeldin en kısa zamanda tanışırız umarım

Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya gürkay erimezsin be olum. hem haftasonu hava çok kötü olmayacak merak etme.

ya öğle diyorsunuzda benim hanım biraz nezle grip karışımı bişey oldu inşallah iğleşir kendim için değil hanımı düşünüyorum

Motosikleti
    sattım...
    tst'de de bi kapımız var artık en çok GÜRKAY sevinecek bu işe
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    bisanmehmet hoşş geldınn kardessss

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    "tst" Ne Be MÜdÜr???
    Bu Arada Pazar GÜnÜ Hava Çok GÜzel Olacak,,motorla Gelememek İÇİn Tatava Yapmayalim Abİler,arkadaŞlar...

Anladiniz Sİz Onu...........
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    sattım...
    tst restourant şehir dışında manzaralı güzel bi yer okadar diyeyim GÜRKAY bilir oraları

yaw yapmayın be sevgili dostlarım bilen bilmeyen bizi keş sanucek valla yawww tabi heryerde bi dostumuzun olması güzel şey canım

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Anammmmmmmmmmmmmmmmmmm
    Ordakİ KardeŞİmİzİ Hemen Zİyeretye Gİdelİm Ozamannnnnnnnnn..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar merhaba
    haftaya pazar sakaryadan manısaya gelecem..abımın yanına kendısı dogu kışlada asker..yanı asker zıyaretıne..arabayla gelcem
    dogu kışlayı bulmak zor olur mu??ilk gelıyorum..
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    kross 125
    arkadaşlar kimse yokmu ne kadar sakin bir mt.
    Gerçi bize milliyetçi derler.Ama,biz öyle milliyetçileriz ki,işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz.Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız.Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba
    haftaya pazar sakaryadan manısaya gelecem..abımın yanına kendısı dogu kışlada asker..yanı asker zıyaretıne..arabayla gelcem
    dogu kışlayı bulmak zor olur mu??ilk gelıyorum..
    MANİSA'YA girişte (istanbul üzerinden )gediz nehri üzeri köprüden geçtikten sonra hemen sola dön ve 1 km kadar devam et ve tren yolunu geçtikten sonra gelen ışıklardan tekrar sola dön ve devam et veya orada uygun gördüğün birine de sorabilirsin 500 mt kalıyo

ALLAH KAVUŞTURSUN KARDEŞİM...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler