MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com

[İstanbul - MT]

Mondial E-xtreme Max 150
    Kuba Motor RX9
    xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç arkadaşlar varsa katılmak isterim bende.

ybr 125,İstanbul.
    Genci tanımla

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax
    mse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Arkadaşlar merhaba MT-ist Grubu olarak 47 kişi olmuş bulunmaktayız aramıza katılmak isteyenler var ise bana DM yolu üzerinden numaralarını atarlarsa eğer ekleyebilirim Bizi İnstagramdan takip edebilirsiniz İG : musait.biyerde

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme max & Husqvarna TE250 (OFF)
    Güncel...

Şenol'u beğenmeyen arkadaşlar banada mesaj atabilirsiniz özelden burdan yazarsanız dalgınlıktan unutabiliriz yada geç fark ederiz..

Benim CC küçük , yaş küçük/büyük , acemiyim falan diye düşünüp cekinmeyin, 50 yaşında abimizde var aramızda, 18 yasinda kardeşimizde.
    Öyle ileri dünya düzeni hakkında konuşup atom parçalamıyoruz.
    Havadan sudan muhabbetler, bol bol gezmeler, yemeler içmeler felan.
    Aramızda savcı'da var, esnafta.
    Kimsenin sosyal statüsü umrumuzda değil, gruba katılan genelde 2 gün içinde yıllardır tanıdığı insanlarla konuşuyor gibi davranır zaten.
    Motosiklet tarzınız felanda hiç fark etmez.
    Ufak tefek belli başlı olması gereken kurallar var, onuda ben anlatırım mesaj atan kişiye zaten.
    Ana tema, klişe olarak değil, cidden Aile olmak.
    Şuan zaten bir aileyiz, herkes birbirinin abisi kardeşi...
    Ailenin kalabalık olanı makbul olduğu için kalabalık olmak isteriz, ailenin huzurunu bozmadığı sürece, hiç bir statü fark etmeksizin kapı açık.

Merak ettiğiniz birşey varsa özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz, mesaj atmak için illa gruba katılmanız şart değil

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Öncelikle herkese günaydın.

18 yaşında,küçük cc sahibi yeni bir motorcuyum.Bahsi geçen mt istanbul grubuna katıldım.

Gruba ait verilen bazı bilgilerin düzeltilmesini istiyorum.Makara yapmanıza izin verilmiyor.Belli başlı kişiler grupta küfür edebiliyor ama siz makara yaparsanız gözlerine batabiliyor (bunun sebebini hala anlamadım.) 1 haftanın sonunda gruptan çıkarılmış bulunmaktayım.İsmini şuan hatırlamadığım bi admin bana "milletle dalga geçmek" gibi şeyleri yaptığımı söyledi.Ki böyle bir şey yaptıysam kanıtını isterim.Birisine küfür mü ettim hakaret mi ettim hala ne yaptığımı bilmiyorum.Demem o ki yeni açılmış bir grup fazlada sevmedim ortamı.Pozitif ayrımcılık hatsafada.

Aile gibiyiz felan demişler o zaman sorarım aileyseniz,birisi küfür ederken birisi küfür etmediği halde gruptan cikariliyorsa orayı bi düşünsünler.Bana mention atıcak grup üyesi varsa kanıtıyla gelsin.

Hoşçakalın

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Öncelikle tüm mt alemine selam olsun 👋 2011 den bu yana değişen çok şey olmuş foruma göz atınca anladım teknoloji gelişmiş anlamında 😆😆 sevgili mt modarator admini alpertim abi buralardamısın sesim ulaşıyor mu bilemem ama sizlerede selam olsun sato87 espirikutusu mehmetkaracalar hepinize selam olsun...
    İstanbul Avrupa yakasındaki mt üyeleri mt il grupları grup içinde ki WhatsApp grupları bizde buralarda istanbul Avrupa yakasındayız önemli olan motosikletin cc farkı güzel görünümü değildir önemli olan insanın dostluğudur motosiklet.net ayrımcı bir zihniyet değildir motosiklet.net dostluğun arkadaşlığın forumda birleşmiş halidir tekeriniz daima düz bassın güvenli ve kasklı sürüşler dilerim...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese günaydın.

18 yaşında,küçük cc sahibi yeni bir motorcuyum.Bahsi geçen mt istanbul grubuna katıldım.

Gruba ait verilen bazı bilgilerin düzeltilmesini istiyorum.Makara yapmanıza izin verilmiyor.Belli başlı kişiler grupta küfür edebiliyor ama siz makara yaparsanız gözlerine batabiliyor (bunun sebebini hala anlamadım.) 1 haftanın sonunda gruptan çıkarılmış bulunmaktayım.İsmini şuan hatırlamadığım bi admin bana "milletle dalga geçmek" gibi şeyleri yaptığımı söyledi.Ki böyle bir şey yaptıysam kanıtını isterim.Birisine küfür mü ettim hakaret mi ettim hala ne yaptığımı bilmiyorum.Demem o ki yeni açılmış bir grup fazlada sevmedim ortamı.Pozitif ayrımcılık hatsafada.

Aile gibiyiz felan demişler o zaman sorarım aileyseniz,birisi küfür ederken birisi küfür etmediği halde gruptan cikariliyorsa orayı bi düşünsünler.Bana mention atıcak grup üyesi varsa kanıtıyla gelsin.

Hoşçakalın
    Merhabalar,

Konunun ne olduğuna çok hakim olmamakla birlikte; girdiğiniz, eleştirildiğiniz, kısıtlandığınız ve nihayetinde atıldığınız bu grubun MT ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.
    Kişilerin kendi arasında iletişim amaçlı açtıkları bu ve benzeri ortamlarda yaşananlar site ve site yönetiminin tutumunu yansıtmaz, bilgisi dahilinde bile değildir.

Dolayısıyla isminde bile [MT İstanbul] tabiri kullanılmaması gereken bu gibi ortamlarda yaşananlardan dolayı Motosiklet.Net'in tutum ve görüşünün aynı yönde olduğu düşüncesine kapılmanızı istemeyiz.

İyi günler dilerim.
    MrMud bunu beğendi.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme max & Husqvarna TE250 (OFF)
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Konunun ne olduğuna çok hakim olmamakla birlikte; girdiğiniz, eleştirildiğiniz, kısıtlandığınız ve nihayetinde atıldığınız bu grubun MT ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.
    Kişilerin kendi arasında iletişim amaçlı açtıkları bu ve benzeri ortamlarda yaşananlar site ve site yönetiminin tutumunu yansıtmaz, bilgisi dahilinde bile değildir.

Dolayısıyla isminde bile [MT İstanbul] tabiri kullanılmaması gereken bu gibi ortamlarda yaşananlardan dolayı Motosiklet.Net'in tutum ve görüşünün aynı yönde olduğu düşüncesine kapılmanızı istemeyiz.

İyi günler dilerim.
    Olcan bey durumu özetlemiş Faruk yeterli oldumu ?

Grup adına bir cevap bekliyorsan da benden güzellik olsun hadi.

Aramızda Savcı abimiz de var, emekli albay abimiz de , bu adamların yaşları senin baban ile eş değerdir muhtemelen.
    Seni özel olarak tatlı dille uyarmanız halinde yine bir takım olgunluk dışı hareketlere devam ettin doğrumu ? Doğru.

Yasin kac onu bile bilmiyorum, tahminin üzere 18-19 felan, bizim aramızda 18 yaşında bir suru arkadaş var ama hiç birinin davranışları senin ki ile uzaktan yakından benzer değil doğrumu ? Doğru.

Diğer grup üyeleri birbirine küfür ediyor demissin , hani bilmesen millet 7/24 birbirine sövüyor diye düşünürüm anlatma tarzın o şekil.

Gruba girmişsin daha 2 gun olmamış, 1 kişiyle bile yüz yüze tanışmamışsın, 40 yillık arkadaşı gibi afedersin t*şşak geçersen sana o adam orada dur birader der.

Ben adamla sakalasirim, çünkü yediğimiz içtiğimiz bir, kaldı ki senin gibi hareketler yine yapmam orası ayrı...
    Hani biri ile daha yüzyüze görüşmemişken, enteresan enteresan, gevşek gevşek hareketler yaparsan, motor camiasında değil hiç bir ortamda barınamazsın benden sana bi abi , kardeş , vatandaş tavsiyesi.
    Ve biz o kadar gevşek hareketine rağmen yine seni rencide edici birşey söylemeyip, sebebini söyleyip birader yolun açık olsun dedik.

Hayatta olur böyle şeyler fazla kafana takma, hatalarını çözmeye çalış.
    Sağlıcakla kal.

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler