Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    2 zamanlı degılmı aprıllalar gıder ozaman bende cbr125 ıstıyorumda yok arkadas

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    vallahi nasıl gidiyor benim hyoyu yir bitirir =) seside güzel kalıplı müthiş bence. tek sorunu gördüğüm kadarı ile alt devirlerde sesininin zayıf olması ama basınca zırrrrr diye bagarıyor =) sana bi cbr bulak ya güneşli bi günde ama ben anlamam cbr den çakalaz anlar keşke o gitmeden baksaydık

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    valla bulsam hemen alıcam sıfırına para baglamak ıstemıyorum o aletın kullanıp kendımı yetıstırdıkten sonra satıcam zaten.sahıbındene bakıyıyorum saglam motor yok uzaklarada gıdılmez o motor ıcın.ızmıtte bı cocuk satıyo ama adam 32000 yapmıs bende kullansam o motoru zor satarız baskada etrafta motor yok.yada bı cbf alıp baslıyım dıyorum ama onuda bulamıyorum bu ay alsam ıyı olucak artık sezon baslıyo

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bulsam hemen alıcam sıfırına para baglamak ıstemıyorum o aletın kullanıp kendımı yetıstırdıkten sonra satıcam zaten.sahıbındene bakıyıyorum saglam motor yok uzaklarada gıdılmez o motor ıcın.ızmıtte bı cocuk satıyo ama adam 32000 yapmıs bende kullansam o motoru zor satarız baskada etrafta motor yok.yada bı cbf alıp baslıyım dıyorum ama onuda bulamıyorum bu ay alsam ıyı olucak artık sezon baslıyo
    kocaeliden alırsan zaten yüksek fiyatlı alırsın yakında istanbul var nede olsa küçük cc ve satıcaksın öğrenme amaçlı boşver sana bakalım şöyle ucuz yollu bi istanbul motoru =) makinası sağlam olsun km si fazla olsada olur ucuza alırsın yine ucuza satarsın işte.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaeliden alırsan zaten yüksek fiyatlı alırsın yakında istanbul var nede olsa küçük cc ve satıcaksın öğrenme amaçlı boşver sana bakalım şöyle ucuz yollu bi istanbul motoru =) makinası sağlam olsun km si fazla olsada olur ucuza alırsın yine ucuza satarsın işte.
    gecen gıttım patlak cıktı zaten uyuz olup donduk dur bakalım bı tane daha gordum bugun eklemıs cbf150 temıze benzıyosenın motor ne durumda?

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    eğer istanbula gideceksen aynıgün için 5 kişiyle konuş tek tek hepsine bak =) öbür türlü çok gider gelirsin boş yere.

benim motorun silindir kadıköy baymotoda bakalım haber bekliyorum ordan. yeni pistonu takıp gönderince artık rodaj olayım başlayacak =)

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    sıfırlıcan yanı motoru hadı bakalım.az once ızmıtten bı eleman ılan koymus sahıbındene cbf 150 3750 yazmıs gecen hafta ıcı pendıktekı hondayı aradım pesın 3900e bıraktı bu nası ıs arkadas bu motor pıyasası cok acayıpmıs onu anladım

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    sıfırlıcan yanı motoru hadı bakalım.az once ızmıtten bı eleman ılan koymus sahıbındene cbf 150 3750 yazmıs gecen hafta ıcı pendıktekı hondayı aradım pesın 3900e bıraktı bu nası ıs arkadas bu motor pıyasası cok acayıpmıs onu anladım

cbf piyasasını hiç bilmiyorum ama sana şöyle yardımcı olayım, sahibinden.com da gördüğün fiyatlar şişme fiyatlar, mesela 8 bin tl yazan motoru 6 ya alabiliyorsun =) en kötü 7 ye. eğer sahibi o indirimi yapmıyosa o ilan yıllarca kalıyor =) sahibinden.com da yıllardır ilanı duran birçok motor var.

motor alırken acele etmemek lazım temiz motoru uygun fiyata beklemek lazım tabiki ölü fiyata değil ama ilanlardaki fiyatlar çok saçma uçuk.insan heves ve heycandan acele edince gereksiz yere bir sürü parası gidiyor

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    cbf piyasasını hiç bilmiyorum ama sana şöyle yardımcı olayım, sahibinden.com da gördüğün fiyatlar şişme fiyatlar, mesela 8 bin tl yazan motoru 6 ya alabiliyorsun =) en kötü 7 ye. eğer sahibi o indirimi yapmıyosa o ilan yıllarca kalıyor =) sahibinden.com da yıllardır ilanı duran birçok motor var.

motor alırken acele etmemek lazım temiz motoru uygun fiyata beklemek lazım tabiki ölü fiyata değil ama ilanlardaki fiyatlar çok saçma uçuk.insan heves ve heycandan acele edince gereksiz yere bir sürü parası gidiyor
    aynen hocam kısmet ıste bakalım kısmetımız neredeyse bulucaz sıkı pazarlık yapmak lazım bakalım en son ne dıycek eleman 500 ındırse yeterlı olur

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aynen hocam kısmet ıste bakalım kısmetımız neredeyse bulucaz sıkı pazarlık yapmak lazım bakalım en son ne dıycek eleman 500 ındırse yeterlı olur
    umarım istediğin gibi temiz bir motordur ve düşündüğün fiyata bırakır herşey kısmet

redguard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 rr
    bilet bulursam bende gelirim ama diğer türlü çok masraflı oluyor. anlamadıgım ne biçim bi saçmalık? ben oraya gidicem kask alıcam eldiven alıcam alışveriş yapıcam edicem para kazandırıcam bide bilet parası vericem. vay arkadaş
    arkadaşlar pazar günü için fuara otobüs kaldırıyoruz.son 2-3 kişilik yer kaldı sanırım.fiyat 35 tl.kumanya ve fuar davetiyesi dahil.
    kocaelimotosiklet.com
    facebook...kocaeli motosiklet kulübü
    Kocaeli Motosiklet Klubü
    www.kocaelimotosiklet.com

Motosikleti
    Bianchi 150 mach
    Alıntı redguard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pazar günü için fuara otobüs kaldırıyoruz.son 2-3 kişilik yer kaldı sanırım.fiyat 35 tl.kumanya ve fuar davetiyesi dahil.
    kocaelimotosiklet.com
    Ben de tam bu tarz bır organizasyon yok mu diye bakınıyordum ki aradıgımı bulmuş oldum. Sitenize üye oldum. Bir iki gün içerisinde geliceğimi not düşerim..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR Güzel kullanıslı pratik bir motordur. ve tam bir baslangıc motorudur.
    KM yüksekliği pek de önemli değil bu motorlarda; ben 16000 de alıp; 23ooo kmde satmıstım; su an motorum 54ooo km de. hala saat gibi calısıyormus

Fakat cok hırpalanmamıs motor almaya da dikkat etmek lazım. özellikle aldığınız motorun tüm parçaları orjinal olsun egzoz dahil. ve alırken egzozun rengine bakının; cok kararmıs; sararmıs cbr cok zorlanmıs demektir.

Yalnız yine de dediğim gibi; cbr 125 lere kolaykolay bişiler olmaz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı redguard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaelimotosiklet.com
    organizasyon iptal olmuş sanırım? nedir detayı?
    eğer olmadıysa 2 kişi gelmek istiyoruz

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yaz geldi siz nerelerde kaldınız ya

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    canlanmaya başlamışız
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canlanmaya başlamışız
    sözümü geri aldım 12 gündür giren cıkan yok
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sözümü geri aldım 12 gündür giren cıkan yok

höyytt ben burdayım =) meto kuaförden çıktım ya ordan cafeye gittim çalıştım biraz önce cafeden çıktım şimdi forda gidiyorum sabah 10 a kadarda orda çalışıcam Allah yardımcım olsun =))

Arkadaşlar kocaeli izmit ptt dağıtım toplama merkezinde kargo dağıtımında çalışacak elaman alınacaktır.

çalışacak arkadaş izmit merkezde çarşı içinde ptt kargonun kargolarını dağıtacak.
    motor kendine ait olacak. en az 125 cc ve büyük teker olacak. ybr 125 tarzı kısacası. motoru 2009 ve üstü olacak.
    yakıt kendine ait olacak. günde ortalama 30-40 km yol yapmaktadır.
    sabah 8.30 akşam 5.30 çalışma saatleri.
    c.tesi 13.00 a kadar.
    ama genelde haftaiçi işini bitiren arkadaş istediği saatte gidiyor.
    maaş 1100 lira +sigorta ptt nin taşeron firmasından maaş alınacak. param yatmadı gibi bir sıkıntı yok. sigorta düzenli yatar.
    ilgilenen arkadaşlar mesai saati içinde 0262 323 26 77 numaralı telefondan iş için arayabilirler. büyük ihtimalle telefona ben çıkarım bu arada adım ahmet. ilgili yerlerle sizi görüştürürüm.

not: ben ptt kargo da memurum sadece aracıyım. çalışacak olan arkadaşın muhatabı taşeron firmadır. ben sadece forumdan bir arkadaşın iş sahibi olması için bu konuyu açıyorum.

saygılar.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı unnamedist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kocaeli izmit ptt dağıtım toplama merkezinde kargo dağıtımında çalışacak elaman alınacaktır.

çalışacak arkadaş izmit merkezde çarşı içinde ptt kargonun kargolarını dağıtacak.
    motor kendine ait olacak. en az 125 cc ve büyük teker olacak. ybr 125 tarzı kısacası. motoru 2009 ve üstü olacak.
    yakıt kendine ait olacak. günde ortalama 30-40 km yol yapmaktadır.
    sabah 8.30 akşam 5.30 çalışma saatleri.
    c.tesi 13.00 a kadar.
    ama genelde haftaiçi işini bitiren arkadaş istediği saatte gidiyor.
    maaş 1100 lira +sigorta ptt nin taşeron firmasından maaş alınacak. param yatmadı gibi bir sıkıntı yok. sigorta düzenli yatar.
    ilgilenen arkadaşlar mesai saati içinde 0262 323 26 77 numaralı telefondan iş için arayabilirler. büyük ihtimalle telefona ben çıkarım bu arada adım ahmet. ilgili yerlerle sizi görüştürürüm.

not: ben ptt kargo da memurum sadece aracıyım. çalışacak olan arkadaşın muhatabı taşeron firmadır. ben sadece forumdan bir arkadaşın iş sahibi olması için bu konuyu açıyorum.

saygılar.

Tebrikler...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler