Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Samsun - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Tekirdağ-Bolu-Samsun-Sinop-Amasra-Safranbolu-Zonguldak-Ereğli-Akçakoca-Şile-Tekirdağ

Turu yapacağım.Turum bu sabah ( 12 ağustos ) Tekirdağ çıkışlı olarak başlayacak. Muhtemelen yarın akşam üzeri ( 13 ağustosda ) SAMSUN' da olacağım. Tanışmak , turlamak, çay içmek isteyen arkadaşlar motorseverler olursa çok memnun olurum.

Halil MACAR
    0542 445 98 98

https://www.facebook.com/halil.macar.1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı macar_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekirdağ-Bolu-Samsun-Sinop-Amasra-Safranbolu-Zonguldak-Ereğli-Akçakoca-Şile-Tekirdağ

Turu yapacağım.Turum bu sabah ( 12 ağustos ) Tekirdağ çıkışlı olarak başlayacak. Muhtemelen yarın akşam üzeri ( 13 ağustosda ) SAMSUN' da olacağım. Tanışmak , turlamak, çay içmek isteyen arkadaşlar motorseverler olursa çok memnun olurum.

Halil MACAR
    0542 445 98 98

https://www.facebook.com/halil.macar.1
    Samsunda olsam katılırdım fakat Halil Bey buradayız https://www.facebook.com/groups/2545...04360/?fref=ts
    macar_93 ve ftuncer55 bunu beğendiler.

rozetli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mr 150
    selamlar bende samsun merkez ilçe atakum dayım her türlü organizasyonlara katılmak isterim görüşmek üzere

Motosikleti
    X Treme Max 200
    BUNU YAPMALIYIM İSTANBULDAYIM AMA MEMLEKETİME BAFRAYA GİDİCEM İŞTE GİTTİĞİMDEDE BU TURU YAPICAM
    BAFRALIYIM AMA O ALABALIKDAN YEMEK DAHA NASİP OLMADI

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam samsundan bafraya git.. Bafradan kolay beldesine don.. Eger yollari yapildiysa kolay yollari guzeldir.. Sonunda birde alabalik cakar geri donersin :-) hizimi alamadim dersen o yolun sonu altinkaya barajina, ordan vezirkopruye baglanir ohh mis :-) ozledim lan memleketi bak yaa :(

cemalvehbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar merhaba, 2011 model CBR 250R kullanıyorum ve motorla beraber bu ay samsundan istanbul'a gideceğim fakat o kadar yolu yalnız gitmek istemiyorum açıkcası. seyahati ayın 17-18'i gibi planlıyorum. yolda bana eşlik etmek isteyen arkadaşlar olursa özelden ulaşabilir.

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    Merhaba arkadaşlar..

Arkadaşlarım bir konuda yardımınızı istiyorum. Bende uzun yıllardır motorsiklet hayali kuruyordum ancak başlamak nasip olmadı. Artık başlamaya kesin karar verdim ancak; scooter bile kullanmadım tecrübe sıfır. Sizce, önce ehliyetimi alıp biraz geliştirip öylemi Eğitim almalıyım yoksa GİS Akademi gibi kurumlarda eğitimi alıp sonramı ehliyet ve motor alıp geliştirmeliyim kendimi.

Gis Akademi diyorum ancak Samsun'da eğitim verecek yer bulamadım en yakın Ankara GİS Akademi mantıklı geldi sizin önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla...

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    İlgilenen arkadaşlar olursa ben de gis akademiden samsunda bir organizasyon yapmak istiyorum. Ama konu baya atıl. Nasıl olacak bilmiyorum.

Motosikleti
    Xmax 250
    Beyler samsunda motostyle diye bir yer açılmıştı sonra bir daha sesi çıkmadı kapandı mı burası acaba? Karadeniz bölgesinde kaliteli kask satan bir yer var mı bildiğiniz?

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Alıntı mbulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar..

Arkadaşlarım bir konuda yardımınızı istiyorum. Bende uzun yıllardır motorsiklet hayali kuruyordum ancak başlamak nasip olmadı. Artık başlamaya kesin karar verdim ancak; scooter bile kullanmadım tecrübe sıfır. Sizce, önce ehliyetimi alıp biraz geliştirip öylemi Eğitim almalıyım yoksa GİS Akademi gibi kurumlarda eğitimi alıp sonramı ehliyet ve motor alıp geliştirmeliyim kendimi.

Gis Akademi diyorum ancak Samsun'da eğitim verecek yer bulamadım en yakın Ankara GİS Akademi mantıklı geldi sizin önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla...
    Arkadaşlar bu baharda inşallah bir aksilik olmazsa OMM il birlikte 2 günlük sertifikalı bir eğitim planlıyoruz. 1. gün A.R.A. Control, 2. gün A.R.A. Road eğitimi olacak. 1 aydan önce tarih, yer ve ücret bilgisi netleşir ve buradan bildiririm.

OMM yi bilmeyenler için yazayım, kar amacı gütmeyen bir dernektir.

Kurs içerikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi http://ommriders.com/ adresinden edinilebilir.

Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi için şahsen de benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ercüment 0532 4905577

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler samsunda motostyle diye bir yer açılmıştı sonra bir daha sesi çıkmadı kapandı mı burası acaba? Karadeniz bölgesinde kaliteli kask satan bir yer var mı bildiğiniz?
    Bildiğim kadarıyla marka ile franchise konusunda bir anlaşmazlığa düştüğü için kapatıldı, yeniden farklı bir marka ile açılacaktı.
    Sağlam motor ve Yantur dan LS2 kask edinebilirsiniz. Sağlam motor isterseniz daha kaliteli kasklar da getirebiliyor sipariş üzerine.

centil40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (Pulsar 200-Discover 150--EN500)
    Arkadaşlar 10- 11 - 12 Nisan tarihlerinde Samsun Merkez de teorik ve pratik eğitimlerin yer aldığı 3 gün sürecek bir Güvenli Sürüş Eğitimi organize edilmiştir. Çok sınırlı kontenjan vardır. Katılmak isteyenler bana ulaşabilirler.

Motosikleti
    Bajaj discover 150 f amaç
    Merhabalar.

Ben bir konuda yardımınızı istiyorum arkadaşlar. Samsunda ikamet ediyorum ama buralı değilim , babamın mesleği sebebiyle burdayım.
    İlk motorumu almak istiyorum ama hiç vitesli motor tecrübem yok , Sürücü kurslarıda öğretmediklerini zaten benim biliyor olmam gerektiğini söylediler. Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı :( en azından ehliyet için direksiyon sınavını geçecek kadar öğrensem yeter.
    özel kurs veren birkaç kişiye ulaştım ama çok pahalı fiyatları. Yardımlarınızı bekliyorum
    Clearidas bunu beğendi.

omer2to - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    Bende samsundanım şimdilik çıkıp geceleri gezsek bile yeter yani olmaz mı

SSIRIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 - Hero XPulse 200V4
    Alıntı omer2to adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende samsundanım şimdilik çıkıp geceleri gezsek bile yeter yani olmaz mı
    Merhaba dostum üye olduğumdan beri takip ediyorum, mt samsun sayfasında pek bir hareketlilik yok. Ayrıca samsundaki motor gruplarını da.

Motor binen arkadaşlarım ve onların çevresi dışında pek tanıdığım yok. Motorcu kültürü taşıyan küçük hacimde motor kullanan pek bir arkadaşla tanışamadım. Çevrem hep büyük makinalardan ibaret bu yüzden gezmeye tozmaya etkinlik yapmaya pek dost bulamadım samsunda. Mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz benle.

Proxy1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha N Max
    Alıntı centil40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 10- 11 - 12 Nisan tarihlerinde Samsun Merkez de teorik ve pratik eğitimlerin yer aldığı 3 gün sürecek bir Güvenli Sürüş Eğitimi organize edilmiştir. Çok sınırlı kontenjan vardır. Katılmak isteyenler bana ulaşabilirler.
    Yeni eğitim programınız var mı acaba?
    Pek hareketlilik yok Samsun gurubunda.

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Samsunlu olup etkinlik yapabileceğimiz kişiler varmı forumda acaba.
    -Yada kaldımı demeliydim.

2014 den beridir festivalde yok ne guzel cadirla iyi fantazi oluyrdu yagmur altinda...

Selamlar eğer banlanmaz mesajlarım silinmez ise samsunda ki arkadaşlar ile tanışmak isterim bir gurupla karşılaşmıştım samsun chooper kulübüydü fazla klas adamlar benim paket motoruyla onlara takılmak olmaz eğer hava atmak yerine gezmeyi isteyen varsa hız yapmak yerine uzun mesafe yapmak isteyen varsa tanışmak isterim benim 150 cc boxer var saatte 80 km hız yapabiliyorum her hafta gezi yaparım cumartesi çıkar pazar dönerim yaz kış yağmur çamur farketmiyor kar yağmadığı sürece sıkıntı yok

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Arkadaşlar, şu işi bie kararlaştıralım artık.
    Bu mesajı okuyan, işiten, ilgisini çeken samsunlu arkadaşlarıma sesleniyorum.
    Hele şu mesajı görenler, buluşmak tanışmak isteyenler, alta bi not bıraksın bakalım. Bakalım kaç kişiyiz?
    Bi ses verin yeter. Gerisini ben hallederim.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, şu işi bie kararlaştıralım artık.
    Bu mesajı okuyan, işiten, ilgisini çeken samsunlu arkadaşlarıma sesleniyorum.
    Hele şu mesajı görenler, buluşmak tanışmak isteyenler, alta bi not bıraksın bakalım. Bakalım kaç kişiyiz?
    Bi ses verin yeter. Gerisini ben hallederim.
    Ben katılmak isterim.
    APALA bunu beğendi.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı french press adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben katılmak isterim.
    Bizim samsundan bi halt olmaz hocam. Ama ikimiz bir gezi yapabiliriz. En azından otururuz bir yerde.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler