Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman abi, sonra birinin kafası atınca tüm grubu dağıtıyor
    Kim dağıtıyo nasıl dağıtıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı korkmazunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim dağıtıyo nasıl dağıtıyo
    Grup başkanları kendilerini bulunmaz hint kumaşı olarak gördükleri için; yüksek cc kullananın düşük cc yi ezdiği motosiklet gruplarında kavganın, çekememezlik bitmediği için grup yerine tek takılmayı tercih ederim. O yüzden insanları iyi seçmek lazım. En fazla 3 kişi ��
    hyo kenan bunu beğendi.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    He burda pek öyle şeyler olmuyo. Büyükler büyüklüğünü küçükler küçüklüğü biliyo.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    He burda pek öyle şeyler olmuyo. Büyükler büyüklüğünü küçükler küçüklüğü biliyo.
    Öyleyse devam.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Selam motorumun yağını değiştirmek istiyorum 1,2 litre yağ gerekiyor mecburen 2 litre almak zorundayım 0,8 litre boşa gidecek bir daha ki yağ değişimine kadar o yağdan hayır gelmez bence döksem yazık olacak Ankara'da benim gibi buçuklu yağa ihtiyacı olan varsa alıp paylaşabiliriz. 4 litre alıp 3'e yada 3 litre alıp ikiye bölebiliriz.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam motorumun yağını değiştirmek istiyorum 1,2 litre yağ gerekiyor mecburen 2 litre almak zorundayım 0,8 litre boşa gidecek bir daha ki yağ değişimine kadar o yağdan hayır gelmez bence döksem yazık olacak Ankara'da benim gibi buçuklu yağa ihtiyacı olan varsa alıp paylaşabiliriz. 4 litre alıp 3'e yada 3 litre alıp ikiye bölebiliriz.
    Ve aleyküm selam hocam. Artan 0.8 yağı yağdanlığa koyup zincir temizliği yaptıktan sonra kullanabilirsiniz. Ayrıca evde kapı cızırtılarına iyi geliyor. Değerlendirmek lazım demi :D

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Artan yağın ağzını kapatıp kaldır. İçine bir şey kaçmadığı müddetçe bozulmaz. Bir dahaki yağ değişiminde 1 litre alırsın.

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    5070579191 ekleyebilirsiniz benide

Yarın kırıkkaleden Ankara baydara gideceğim eşlik edebilecek varmıdır elmadağ ve çevresinde olupta

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Hangi grup sizinki, kovalamıyorsanız geleyim bende, başka bir gruptaydım yazışmıyoruz falza diye çıkın gidin dediler tuhaf insanlar ya...

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı anafartas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi grup sizinki, kovalamıyorsanız geleyim bende, başka bir gruptaydım yazışmıyoruz falza diye çıkın gidin dediler tuhaf insanlar ya...
    Halil abi ben sana demiştim. kişiler grupları kurup kendi tapulu arsasıymış gibi davranırlar. Kimileri 250 cc ayrımcılığı yapar, kimileri yüksek hız yapıp motosiklet kullandığını zannederler, grup sürüşü nedir anlamazlar.vs vs. Kafa dengi 3-4 kişi bulup ya öyle devam edeceksin ya da benim gibi tek takılacaksın
    Thugboy0622 bunu beğendi.

Bende boludayim burada pek hareketlilik yok güzel bir organizasyon yapılırsa bende dahil olabilirm

Motosikleti
    cbr250r
    grup varsa alabilir misiniz 0554.436.03.31

beycox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Serhat kardeşime katılıyorum kendini bilmez kişiler grup kuruyorlar iki ay sonra cozutup düşük cc turlara gelmesin sorun oluyor yok şöyle yok böyle laflar doğuyor ortaya tabi orada durulmuyor biz dün Serhat kardeşim ile kazan Kızılcahamam turu yaptık gayet güzel gündü hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadık devamı da gelecek daha bir sürü yer var gezmediğimiz. Katılmak isteyen arkadaşlar buradan bize ulaşabilirler

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı beycox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serhat kardeşime katılıyorum kendini bilmez kişiler grup kuruyorlar iki ay sonra cozutup düşük cc turlara gelmesin sorun oluyor yok şöyle yok böyle laflar doğuyor ortaya tabi orada durulmuyor biz dün Serhat kardeşim ile kazan Kızılcahamam turu yaptık gayet güzel gündü hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadık devamı da gelecek daha bir sürü yer var gezmediğimiz. Katılmak isteyen arkadaşlar buradan bize ulaşabilirler
    Ah bu gruplar yokmu
    buraya yazıp aksiyon almak daha mantıklı tabiki.
    hem burayı okuyan arkadaşlar da katılabilir hemde yeni insanlar ile tanışmış olunur.
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBR 125
    Arkadaşlar daha kplay ve hızlı tanışıp muhabbet etmek için bi grup kurduk whatsapp da isteyen mesaj atarak (05398752480 e) isteyen davet bağlantısını kullanaak katılabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

https://chat.whatsapp.com/95xaS0ueetf6HlndxQzy2F

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

Grubun tek amacı kendi mizacımıza uygun takılabilceğimiz arkadaşlar bulmak, her gruptaki etik kuralların haricinde sıkı kuralımız yoktur

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Kardeşim gezi için teşekkürler. Güzel bir geziydi, Nice gezilere

http://www.motosiklet.net/forum/moto...k-gezimiz.html

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bugun aksam Barkın Bayoglu(A.E.A) icin Anıtpark'ta saat 20 de bulusuyoruz gelmek istiyen herkez gelebilir.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun aksam Barkın Bayoglu(A.E.A) icin Anıtpark'ta saat 20 de bulusuyoruz gelmek istiyen herkez gelebilir.
    Geç gördüm, üzüldüm.Katılmak isterdim.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

anafartas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR GT 200 S
    Bu geziler pazar günü olursa bende katılabilirim, hepsine olmasada arada katılırım, haberleşelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler