Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankarda satılık cok ucuz atv ve motorsıklet 0-1000 ytl arası

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar ankara veya cevresınde cok ucuza 0-1000 ytl arası motorsıklet veya atv ye ıhtıyacım var sagolun tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bunu Alsammı

arkadaslar ılk once motora gonul vermıs bır comez olarak surcı lısan edersem hepınızden ozur dıleyerk hepnıze selamlarımı yolluyorum gelelım asıl konuya
    sımdı benım arkadasımın bı atv sı var bıkac sene once coca colanın kampanyasından cıkmıs ılk once ogrenmek ıstedıgım bu motorların nasıl oldugunu bılen kımse var mı?.arkadasım bunu bana 1000 ytl ye satacak veya ben oyle umutlanıyorum:D sızce almalımıyım ayrıcada bıkere devırmıs benzın deposu kırılmıs yenılemısler sızce almalımıyım saoguln tesekkurler

Bunu Alsammı

arkadaslar ılk once motora gonul vermıs bır comez olarak surcı lısan edersem hepınızden ozur dıleyerk hepnıze selamlarımı yolluyorum gelelım asıl konuya
    sımdı benım arkadasımın bı atv sı var bıkac sene once coca colanın kampanyasından cıkmıs ılk once ogrenmek ıstedıgım bu motorların nasıl oldugunu bılen kımse var mı?.arkadasım bunu bana 1000 ytl ye satacak veya ben oyle umutlanıyorum:D sızce almalımıyım ayrıcada bıkere devırmıs benzın deposu kırılmıs yenılemısler sızce almalımıyım saoguln tesekkurler

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    öncelikle hoşgeldin dediğin aleti bilmiyorum fotosu yokmu koysan belki bilen anlayan arkadaşlar seni bilgilendirir
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Hosgeldın arkadasım Motor ( ATV ) ne marka ne model kac km kac cc nedır ne degıldır bıraz acıklayıcı olursan yardımcı olmaktan zevk duyarız...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Bunu Alsammı

Motosikleti
    600cc
    motosiklete gönül verdiysen niye ATV alıyorsun anlamadım denge olayını ögrenmek için virajları yatarak alan bir şeye binmen lazım. bildigim ATVler de bunu yapmıyor.

gene de, amaç sadece rüzgarı hissetmeye bir giriş ise... al derim. tabi önce kullanmak için egitim almak şart.

[COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    birader aynı başlıktan bir tane daha açarsan seni 10 günlüğüne ATV'nin yanına yollayacağız
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    ATVyimi alcaksın.Niye alıyorsun ATVyi . ATV yeni satıldı zaten yabancılara kanal D ,ATV..
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Al gitsin. doya doya bin...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    O fityata ATV nin Ayşe özgün programına gidersin ancak

ATV leri motosikletle karıştırma çocuuum onlar pahalı aletler öyle bisiklet fiyatına da bulunmazlar.

Bide sen kimsin buralarda ne geziyorsun.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)