Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

simson

Motovento
    REKLAM ALANI

işte simson hastalarına yeni bir simson es51

bende bu motorsikletden bir tane daha var en kısa zamanda onunda resimlerini siteye koyacağım çok sevdiğim bir motorsiklet

ben motor siklete binmeyi çok zevkli buluyorum çokta düzgün binerim bu motora babam biniyordu 3 yıldan beride ben biniyorum birazda bakım yaptım titizim temiz binmeyi severim biraz parça problemi olan bir motorsiklet ama bu güne kadar bana gerek olan parçaları bulmakta pek zorlanmadım çevremdekiler her nekadar bu motor bi işe yaramaz desede çok uzun yol yaptım ama kardeşim motor tutkusu başka bir şey şu an eksozum çok iyi ama kafamdayenisini bulup takmak var sadece biraz dıştan yıpranmış acaba ne yapabilirim motorsiklrtimin motoru süper temiz ama güzel görünmesi için kendime uğraş arıyorum ne yapayım bendede bu motorun hastalığı var şimdilik bukadar ara ara simson hakkındaki fikirlerimi yazarım sizde fikir ve düşüncelerinizi yazın tüm simson meraklılarına sesleniyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Simson Enduro benim de dikkatimi çekiyor,temiz bir tane bulabilirsem ben de oğluma almak isterim.

simson2 motorsiklet

pardon arkadaslar yanlıs siteye girmişim yanlıslık oldıu kusura bakmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sercoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayı bence senin motorsiklet model fotograf külüstür olmus model olarak ve görünüs olarak güzel olabilir ama parca bakımından rezilik yasaması çoktur [COLOR="Silver"]
    Dostum,ilk mesajında forum adabına aykırı davrandığının farkında mısın?
    Bu başlık altında Simson motorları konuşuyoruz.
    Şİmdi biri çıkar da sana" Senin motorunun tamamı benim motorumun jantı kadar para etmez" derse seninle aynı tarz davranmış olacaktır.
    Burada başkalarının motorunu aşağılamak için bulunmuyoruz.

her kese hayırlı ramazanlar

simson sürme keyfi bi başkadır-herkese nasip olmaz.Yedek parçada yardımcı olabilirim elimden geldiği kadar.Manisalı bana ulaşabilirsin.

simson

aslında pek parça problemim şu an için yok daha öncede yazmıştım eğer bula bilirsem sıfır eksoz arıyorum veya bendeki eksozu nasıl bir bakımdan geçirip yeni gibi yapabilirim:

egzosun nesi war ? içi tıkalıysa,söküp 3 parçaya ayır we gaz yağı döküp ama dikkatli ol patlarsın,yakıp temizleyebilirsin.Dışından sorun warsa küf-pas vs. wer sanayiye polisaj-nikelaj falan yaparlar.

slm

arkadaslar 92model simson SR-50. platin li manyeto komple volant ve bobinler tablo olarak lazım parcayı satan yeri bilenlerin veya elinde olan arkadasların haber vermesini rica ediyorum.yardım ederseniz sevinirim arkadaslar.tşk ler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 PM ----------

slmtaglis sen den bişe rizca etsem mana da 92 sr 50 simson bobin göndere bilirmisinparakesinlikle sorundeyil tabla komple

thunderace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    emin ellerde
    evraklı 95model yürür vaziyette simson s53 var elimde. ilgilenenler özel mesaj atsın. parca almak isteyecekler varsa bence komple alsınlar cünkü bunu görünce kendi ellerindeki motoru yedek parcaya ayırmayı düşünebilirler
    ya tozu dumana katacaksın, yada tozu dumanı yutacaksın!

Bence CBF150

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar cbr 125 hastası olmama rağmen şu anda maddiyatım el vermediği için alamıyorum.onun yerine geçiş motoru olarak simson(hani küçük tekerlekli,debriyajı olan)scooter düşünüyorum.tavsiyelerinizi bide motor hakkında bilgilerinizi bekliyorum.bide bu motor 4 mü 2 zamanlımı? motoru 0 km haline getirmeye çalışıcam da;)
    Size tavsiyem bir cbf 150 almanız. Hem bol ve ucuz yedek parçaya sahip hemde çok sağlam bir motor.Ödeme kolaylıklarıda var. 0 Km. bir cbf 150 sizin işinizi görecektir.Saygılarımla.

Motosikleti
    CBF-150 SİYAH
    bende adanadan mustafa arkadaşlar merhaba bir simson hastası olarak bende 93 model scooter modeli var motoru daha sıfır yenı rektefe yaptırdım satıyorum pilaka ruhsat herşeyi mevcuttur ilgilenen arkadaşlara duyrulur hepinize iyi akşamlar ..

Dostum konuya bir baksaydın yaa. Hortlatmışın konuyuŞu anda cup'ım var.Satmak istersen satılık ilanlarına vermeni öneririm.

selam benım bildıgım kadar simson kadar harıka bi motor yok yakıt tasarufu konfor kesınlıkle uzun sure arıza yapmas .benzın +lastık başka da derdi yok. bu arada ss83ss enduru simson sahibiyım.cin motorları ucus dur parcaları boldun ama zamanıncogu tamircide geciyo.simson yedek parcada bursaya yakın oturanlara yardımcı olabilirim

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    çokukken yan komuşuda vardı ama çok arızalı ve döküntüydü çok hor kullanmışlardı ve şansımanı kitlemiştir bizim memlekette simson ve puch pek iyi bilinmezdi
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

bende bi simson tutkunuyum ve almayı düşünüorum.. savaş abi sen bu konuda bilgisin bana bu konuda yardım edersen çok senirim ...
    S!msoN maniA :cat:

http://www.youtube.com/watch#!v=5P-c...eature=related

simson severler için bu video simson neden sevilir al işte :D 50 CC lik bi motor elinin avucunun çinde sanki senin elin ayağın bi organınmış gibi istediğini yapiosun

slm arkadaşlar bana simson s53 ün far ile kafa kısmı lazım yardımcı olrsanz sewinirm ....

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ,
    Benim kahrımı çeken 4 vitesli keçim de bu…
    Parça konusunda kesinlikle sıkıntım yok . (Gerçi parçaya da pek ihtiyaç yok ya)

helal ya ben de hasta oldum motora ya..kaç para bunlar ya??

Far var ama kafalık biraz dağınık bişiler ayarlayıp kafalık olayını çözebilirsin ilgilenirsen ara göndederirim cuzi bi cret karsılığı 05414637324

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Parça sıkıntısı çekersen beni ara 2 adet simson var ayarlarım bişiler ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Kesinlikle katılıyorum simson dünyası bambaşkadır Çeltik tarlasının içinde gidebilen başka motor tanımıyorum :D Elimde 2 adet simson var parça olarak ilgilenenler arasın 05414637324

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Arkadaşlar elimde 2 adet simson var parça olarak verceğim ilgilenenler arasınlar 05414637324

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)