Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

2006 model CBR125R aranıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    2500'e bulursanız bende alacağım!!!!!!!!
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2500'e bulursanız bende alacağım!!!!!!!!
    olur serhat ayırırım sana selamımı söyler alırsın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi fitesli olsun ya, bak ist_purağa, adam cbr de başladı 600rr bilem kullanıyo.
    olm bak açık yazıyom...ebeninkini tersten görücen...parça fiyatları falan el yakar can yakar cep yakar bu cıbırın...onu diyim başka bişiy demiyom...

cıbır olmasın başka bişi olsun..yav heç oturmadınmı üstüne...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm bak açık yazıyom...ebeninkini tersten görücen...parça fiyatları falan el yakar can yakar cep yakar bu cıbırın...onu diyim başka bişiy demiyom...

cıbır olmasın başka bişi olsun..yav heç oturmadınmı üstüne...
    oturmuşluğum var bi kere, purak sağolsun, o zaman eğri oturup doğru düşüneyim ben bi zaman.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hmm iyi iyi bulucaz Metin'e motorunu, Mete gülüm sana gülüm demem gülün ömrü kısa olur, sen ne anlarsın motordan bidoncu sende

Bu arada mezarcı diyen arkadaş, sanada 25000ytl'ye cbr125 arar buluruz sıkma canını

Bu motorun bizim için ederi budur, arkadaş 3500 istermiş, isteyebilir, biz vermeyiz almayız, isteyenede saygı duyarız...
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi o paraya bulursanız haber verinde bende alım yedek yaparım onuda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o paraya bulursanız haber verinde bende alım yedek yaparım onuda
    Niye öyle diyorsunuz anlamıyorum, 2500YTL 2 ay önce ben aldım 2006 model 10000km de...

Zaten forumdan bir arkadaştan aldığımdan o kadar huzurluyum ki henüz servise bile götürmedim, aldığım gibi duruyor.

Güven meselesi, alanın ve satanın tanıdık olması gibi detaylar bazen 2-3 kuruştan daha önemlidir.

Malesef 10 sene önce sattığım ama halen satışını veremediğim, cezaları ve vergileri yüzünden 6 haciz yediğim ve mahkemelik olduğum bir araba var mesela.

Sahibinden'e adam 3500 yazmış ama amacı zaten satmak değil, yada nokia 8110 ile takas olurmu gibi sorularla uğraşıp duruyor.

Bakıyorsunuz aynı ilan 6 aydır orda...

Yoksa ben kendi motorumu alırken piyasası bu diye 27'ye 2006 kasa 1000RR çakmaya çalışanda oldu, gittim 22500'e sıfır aldım.

Hatta geçenlerde sahibinden'de 16bin ytl'ye 2007 1000RR vardı, adam almış sevmemiş, parayada sıkışmış ilanı verdi aynı gün sattı gitti.

Motorunu satan herkes 2500'den bize versin demiyoruz, 2500'e bunu bunu arıyoruz diyoruz.

Ayrıca Emin'imizin istihbali söz konusudur, lütfen bu şartlarda satacak motoru olmayanlar bu başlık altına yazmasınlar, teşekkürler.

benim motoru vereim abi 25.000 ytl idi dimi
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm iyi iyi bulucaz Metin'e motorunu, Mete gülüm sana gülüm demem gülün ömrü kısa olur, sen ne anlarsın motordan bidoncu sende

Bu arada mezarcı diyen arkadaş, sanada 25000ytl'ye cbr125 arar buluruz sıkma canını

Bu motorun bizim için ederi budur, arkadaş 3500 istermiş, isteyebilir, biz vermeyiz almayız, isteyenede saygı duyarız...
    Niye öyle diyorsunuz anlamıyorum, 2500YTL 2 ay önce ben aldım 2006 model 10000km de...

Zaten forumdan bir arkadaştan aldığımdan o kadar huzurluyum ki henüz servise bile götürmedim, aldığım gibi duruyor.

Güven meselesi, alanın ve satanın tanıdık olması gibi detaylar bazen 2-3 kuruştan daha önemlidir.

Malesef 10 sene önce sattığım ama halen satışını veremediğim, cezaları ve vergileri yüzünden 6 haciz yediğim ve mahkemelik olduğum bir araba var mesela.

Sahibinden'e adam 3500 yazmış ama amacı zaten satmak değil, yada nokia 8110 ile takas olurmu gibi sorularla uğraşıp duruyor.

Bakıyorsunuz aynı ilan 6 aydır orda...

Yoksa ben kendi motorumu alırken piyasası bu diye 27'ye 2006 kasa 1000RR çakmaya çalışanda oldu, gittim 22500'e sıfır aldım.

Hatta geçenlerde sahibinden'de 16bin ytl'ye 2007 1000RR vardı, adam almış sevmemiş, parayada sıkışmış ilanı verdi aynı gün sattı gitti.

Motorunu satan herkes 2500'den bize versin demiyoruz, 2500'e bunu bunu arıyoruz diyoruz.

Ayrıca Emin'imizin istihbali söz konusudur, lütfen bu şartlarda satacak motoru olmayanlar bu başlık altına yazmasınlar, teşekkürler.

Allahın 6 aylık sonradan SS görme Kerestesi yakıcan çocuğun başını..ya arkadaşım Emin hayatında bir yolda 10 km en fazla yol katetmişmi...biliyonmu...hayır...

şimdi sevgili ayecim birşeyler önerirken kafanızdaki ezber başlangıc modellerini değilde daha sağlıklı daha uzun vadeye yayılabilir daha istikrarlı modelleri önerin...

Emin işi kaparsa yeteneğide varsa 1000 RR da kullanbilir...o kişinin yenekelerine göre değişir...peki bu adamla yanyana oturmuşluğun var...boy kilous nedir bu arkadaşın onu biliyormusun...muhtemelen hayır...sen otur bi cbr nin üstüne diye İSTBURAK kardeşimizin(tahminen grupta bi onda var cıbır) motoruna...aha bak yakıştı demeyle olmuyorki bu işler...bir tezgahtar havasıyla BU MOTOR SİZE GÖRE OLDU EFENİMM:::YANLARDAN SIKIYOMUU diye bakamazsınız olaya...madalyonun arka yüzüde var...

1.Önerdiğiniz motosiklet yedek parça ve servis işçiliği ucuz olmalı...

Örneğin CBR 125 hava filtresi ne kadar bilen varmıdır...hadi bakalım kereste alaşımlı Muratım bunada cevap ver...

yav adam işi henüz bilmiyo...motor illaki devrilecek yan yatacak...granajlarda bi çatlak olsa ne eder bu herif...sinyal fiyat bilen varmı agalar...ya aynaların fiyatlarını...hayır...ama Cıbır arıyoz demek en kolayı...

kafamdaki düldülleri yazdım...cbf ybr ınnova agılıty aklıma ilk gelenler...ben her zaman 0 al derim düşük CC de...büyük makinada 2.el temiz bul derim devlete kdv ödeme diye...düldüllerde 0 al derim...ödediğin verhiye değer bence...olm bekle az paran dursun anasını satayım...tabakhaneye gitmiycen ya...acele etme...bu paraya sıfır afılıty alırsın derim mesela...okey gönlünde yatan aslan değil ama vitesli ve kü.ük cc çekilmez lan...bari şehir içi kullanımında kolaylık olur...öğrenme katlanma heyecanın artar...temiz temiz sür ne uğraşcan dur kalk 1-2-3-3-2-1 diye...bizimki hamallık...

zaten ilk uyuz olacağın şey şu...1 den 2 ye atma süresi o kadar düşüktürki ohooo şimdi işin yoksa 2 ye at...biraz yavaşlıcan vites düşür devir ister...düşük cc motorda yarıotomatik olmalı...yav heleki Kymco actıv 110 alsan varyaaa ömürlük şerefsizim...

cygnus RS de çük gibi motor belki terci etmezsin ama bir YAMAHA kardeşim...daha ne olsun...fiyatı yüksekti...2850 şu anki peşin fiyatı...

kalıbınada uymayabilir ama sağlamlıkda eşsizdir...TUBİŞ de var rs sor bi...

suzuki 125 lik scooter var 2850 ye...

sym ler var taş gibi...

sıfır al abi...sen beni dinle...

ben yaşadığım sürece sana cıbır aldırmam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    black GT 650 R
    mete ekmeğimize taş koyma

GT650R yerine çoğu zaman CBR15R ı kullanıyorum. daha heyecan verici oluyor aynı heyecanı hyo da yapmak için 150km üzeri hızlara çıkmak lazım. kullanmadan anlayamazsın ki metecim

rahatsız mış uzun yol yapmazmış hikaye
    aynı gün kemerden çıktım konya md ye takıldım ordan çıktım akşam ankara md ileydim 800km yol :p

hava filtresine de hava tut temizle tak derdine ne tey allam ya
    yeterki adam gibi yağ koyun, gidip magnatek falan koymayın.
    benle görüşen ilk kişiye kask ve mont da vereceğim(M) beden

Motosikleti
    CBR 125R REPSOL
    2.000km de siyah 2006 model tertemiz motordu harika bi motordu ama satıldı 2 gün önce 3200 istiyodu 3000ytl aldı motor 0 gibi rodajı yapılmış hazır

ben repsolu almasaydım onu hemen alırdım 0 gibi motor

Motosikleti
    Alıntı canerdemir79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete ekmeğimize taş koyma

GT650R yerine çoğu zaman CBR15R ı kullanıyorum. daha heyecan verici oluyor aynı heyecanı hyo da yapmak için 150km üzeri hızlara çıkmak lazım. kullanmadan anlayamazsın ki metecim

rahatsız mış uzun yol yapmazmış hikaye
    aynı gün kemerden çıktım konya md ye takıldım ordan çıktım akşam ankara md ileydim 800km yol :p

hava filtresine de hava tut temizle tak derdine ne tey allam ya
    yeterki adam gibi yağ koyun, gidip magnatek falan koymayın.
    benle görüşen ilk kişiye kask ve mont da vereceğim(M) beden
    abicim hayırlı işler dilerim ...ama bu arkidişin elindeki para noter ıvır zıvıra falan yetmez onu biliyorum...hem Ankaradaki motoru kim alıp gelecek buraya...o ayrı hesap zaten...ne zamanı ne getirecek bir tanışı var...kargoyla falanda olmaz bu iş...şeherler arası otobosamı versin bidon hesabı...senin iş yaş kankam...haklısın para lazımdır ne desen anlarım...sahibinden.coma iyi bi fiyat yaz hemen atlıcaklar bak...gt 650 r ı göremedik ama...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Metecim parası yetmesse 3-4 destek çıkıcaz sen sıkma canını, çakma motorcu olabiliriz de çakma kanka değiliz.

Ayrıca illaki düşecek demişsin, ben 9000km oldum daha hiç düşmedim, emin seninde dediğin gibi beni havaya atıp tutacak kadar iri, cbr125'i mi tutamayıp düşürücek?

Böyle yazıp milletide motordan soğutmayın, düşücek ona göre motor seçeyim diye bir mantık yok.

Hoş zaten Emin de illede cbr125 demiyor... 1000ytl'ye verirsen senin motoruda alabiliriz, malum her gün 110 kilo taşıyor, amortisörler bitiktir şase eğilmiştir felam

Bir arkadaş 2000km de cbr125'i 3000'e aldıklarını yazmış.. Buda mezarcı diyenlere kapak olsun.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Abi neyin kavgası yapılıyo Emin cbr125 istemiyo ki..
    Doğmamış çocuğa don biçmek gibi bişiy yani bu...
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi neyin kavgası yapılıyo Emin cbr125 istemiyo ki..
    Doğmamış çocuğa don biçmek gibi bişiy yani bu...
    Ee bana olabilir demişti, istemiyosa bana niye anlatıyorda başlık açmama sebep oluyor, işim gücüm mü yok...

Doğmuş yada doğmamış belli ki çocuk, gitsin yürüteç alsın.

Beni yalancı yerine düşürmesine çok kızdım, Emin'den böyle bir saygısızlık beklemezdim.

Bir moderatör bu başlığı silerse sevinirim...

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    arkadaş 2500 e cbr arıyorum demiş niye millet tepki gösteriyo anlamadım...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    murat abi benim aptallığım saygısızlık yaptım galiba özür dilerim, yalancı durumuna sen değil ben düşüyorum sen sıkma canını, ama başlık kapanmazsa benim için iyi olur.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    murat abi benim aptallığım saygısızlık yaptım galiba özür dilerim, yalancı durumuna sen değil ben düşüyorum sen sıkma canını, ama başlık kapanmazsa benim için iyi olur.
    illa alacam diyosun yani .. kaçmaz bu fırsat
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Metecim parası yetmesse 3-4 destek çıkıcaz sen sıkma canını, çakma motorcu olabiliriz de çakma kanka değiliz.

Ayrıca illaki düşecek demişsin, ben 9000km oldum daha hiç düşmedim, emin seninde dediğin gibi beni havaya atıp tutacak kadar iri, cbr125'i mi tutamayıp düşürücek?

Böyle yazıp milletide motordan soğutmayın, düşücek ona göre motor seçeyim diye bir mantık yok.

Hoş zaten Emin de illede cbr125 demiyor... 1000ytl'ye verirsen senin motoruda alabiliriz, malum her gün 110 kilo taşıyor, amortisörler bitiktir şase eğilmiştir felam

Bir arkadaş 2000km de cbr125'i 3000'e aldıklarını yazmış.. Buda mezarcı diyenlere kapak olsun.
    arkadaşım niye destek çıkıyon...kendi parasıyla alsın...babanın oğlumu...

yiğit adamsın kanka...bak o zaman 1000 ytl da çıkda çocuğa sıfır cbf 150 veya sıfır ybr 125 alalım...sana koymaz abisi...

yada alak bi 600 RR bi sağlam çıkıver bidaha çıkmazsın...

Ee bana olabilir demişti, istemiyosa bana niye anlatıyorda başlık açmama sebep oluyor, işim gücüm mü yok...

Doğmuş yada doğmamış belli ki çocuk, gitsin yürüteç alsın.

Beni yalancı yerine düşürmesine çok kızdım, Emin'den böyle bir saygısızlık beklemezdim.

Bir moderatör bu başlığı silerse sevinirim...

nedir olay abicim...komisyonmu alıyon bu işlerden...yakışıyomu sana...modlar dostluğu kardeşliği ticarete döküyolar yetişinn...huu...

% kaç alıyon abi onu söle bari...yakışıyomu sana...

ulan EMİN ortalığı karıştırdın he...tikat et evdeki bulgurdan olma...

AYE her eve lazım...bende istiyom ondan...paket yapıverin...

şanslıyız olm...Murat gibi bir kankamız abimiz var...daha ne istersin ...sen istedin bi motur Allah verdi bir dost AYE...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    doğru diyosun abi, yerim motorunu, dostluğumuz baki kalsın yeter bana.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)