Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2006 model CBR125R aranıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125r
    banada 1000 rr lazım ama 2006 model 8000 ytl ye bulamıyorum. mezarcı gördüm seni kardeş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı ismailcengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada 1000 rr lazım ama 2006 model 8000 ytl ye bulamıyorum. mezarcı gördüm seni kardeş
    ben satiim sana 1000 RR 8500 ytl ye
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri jeep dedi ne var allahalla gitmiyomu gidiyo (((: hem sen ıslandınmı ıslanmadın ona bak dimi emin abi
    gidiyo ya gitmez olurmu hemde ne gidiyo heryeri inleterekten tek tek sekerekten bade süzerekten
    Alıntı ismailcengiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tmm belediyede mezarlıklar müdürlüğünde çalışıyorum itiraf ediyorum valla birader o fiyata satılanlar oluyo görüyoruz duyuyoruz beleşçilik değil bu, o fiyata peşin para verecek varsa bilsin diye.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin Arıkoğlu arkadaşımız için 2006 model CBR125R arıyoruz.

Motorun ciddi bir kazası olmayacak, ufak tefek yana yatmalar sorun değil.

Km'si 15.000 civarlarını geçmemiş olmalıdır.

Bakımlarının yetkili serviste ve zamanında yapılmış olması, herhangi bir arızasının olmaması gerekecektir.

Lastiklerin bitmiş olması gibi, kullanımdan kaynaklanan eskimeler önemsizdir, zaten motor alınınca yeni lastik ve komple bakım gibi şeyler yapılacaktır.

Ödenecek miktar pazarlıksız 2500YTL'dir.

Motor sahibiyle birlikte götürüldüğü serviste herhangi bir ciddi sorun çıkmaması halinde aynı gün parası peşin ödenecek ve noter satışı yapılıp motor teslim alınacaktır.

Küçülen başlangıç motorunuza talibiz
    Mırrocum ve değerli kardeşim Emin DeR Van Der Sar

öncelikle emine hayırlı olsun diyeceğim...bana yazmış ben yokken şimdi geldi mesajı nakit olayını halletmiş tebrikler...kredi kartımda kendisinin hizmetindedir...şimdi olay başlangıc motorunun ne kadar sorun yaratıp yaratmayacağında...motor herşeydir hayat felsefesidir derler..doğru...motoru hisseder bazılarımız...ona aşıktırlar...ona adraız kendimizi...o varken hep mutluyuzdur...Eminde öyle biri...motoruna aşık olacak bir sürücü...fekat benim bazı endişelerim var...Emin denen ayı kardeş az biraz panda kardeşi bana benzer...ne de olsa kuzeniz...e bu adam nasıl sığacak motura...motur küçük bişe Emine göre değil...bikere boy pos endam motorla uyum ofsayt...

ayrıca bu aletin parçaları çok pahalı bak ilk yan yatırmada masrafın tillahını görürsüün Eminim...bak sen gel cbf 150...ybr 125 lerin biriyle başla...cbr 125 te sorun yaşatmaz...bak motor namına hiöbişey bilmiyosun...bu kredi geri ödemeleri sırasında bide masraf çıkarsa evlad acısı gibi koyar kardeşim...ne kadar dikkat edersen et..

2500 e alıcağaın cbr için 350 noter masrafın var...edermi sana 2850-2900...madem bu para çıkacak...2.el cbf 150 alak...veya dişini az sık 0 ybr 125 al 3250 ye...olm bak Mete abini dinle...AYE falan düdük makarnası motordan anlamaz...ne istediğini sen tabiki daha iyi bilirsin...ama parça ucuzluğu satılırkenki kolaylıklar tip olarak başta sana cbf 150 önericem...fiziğine uyar motor...çok seri...

ybr 125 zaten efsane olmuş bir motor...ömürlük ukullan...cbr 125 seni çok kasıcak yavrım...rahatsız motor yiğidim...gel abini dinle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    METEHAn abiimmm senın motorunu bırısıne satıodum tam 3.250 ye arkadaslar sıfır 3.600 dıyerekten adamı vazcaydırdı sonra 2.750 ındırdım adam dan ses cıkmadı arkadaslar yıne atladı bedavaya honda cbf 150 dıye adam kajtı gıttii )))...dedımkı motor cok temız 12.000 cikde vuruq cıkık boya mıya hec bıseyı yok dedım bakımlar full dedım adamdan cıt yok ))....

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    METEHAn abiimmm senın motorunu bırısıne satıodum tam 3.250 ye arkadaslar sıfır 3.600 dıyerekten adamı vazcaydırdı sonra 2.750 ındırdım adam dan ses cıkmadı arkadaslar yıne atladı bedavaya honda cbf 150 dıye adam kajtı gıttii )))...dedımkı motor cok temız 12.000 cikde vuruq cıkık boya mıya hec bıseyı yok dedım bakımlar full dedım adamdan cıt yok ))....
    kanka Allaha şükür motorumdan çok memnunum...nazara gelmesin tek korkum o...seçilebilecek en ideal parçası ucuz az yakan model...ybr cbf den şaşmayacaksın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

YOk abı MAŞAALLAH.... abi yarın gitcen demi İST GEZİSİNE Bi msn acAbilirmisin abim.

Motosikleti
    YOk abı MAŞAALLAH.... abi yarın gitcen demi İST GEZİSİNE Bi msn acAbilirmisin abim.
    ne gezisi lo...oki doki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hani nerde la 2.750ye cbf bul hemen aliim

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdiden hayırlı olsun Eminciğim..

.El atıldıysa bu iş olur...

Hatta daha da fiyat aşağı olabilir..Nedersin.
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Alıntı Fulish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani nerde la 2.750ye cbf bul hemen aliim
    Sana yok cbf150 fılan ALLAH VERSIN musterıyı kacırdın )))))))) ama ıstersen buluyum ))) km 25.000---15.000 arası cok var ))) ama bulsamda almasın sen hı küsüm sana musterı kactı...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    sevgili mete abim;
    öncelikle kalbin kadar temiz bu topak sayfasında bana yer verdiğin için ve yukardaki iltifatların çok teşekkür ederim
    acep sorarım sana 2500 ytlciğe kalıbıma özel yapılmış motor vardıda biz mi pinmedik
    benim hiç motorum olmadı abilerim ablalarım, kartpostallarımdan alıp bana bir destek te siz olabilirsiniz ne duygu sömürüsü yaptım kesin biri cbr ını 2500 e getirip verir şimdi
    şaka bir yana kısmet bu işler abi cbr ararsın bi bakarsın iyi bi cbf çıkar benim için görüntü, hız v.s. önemli değil, sadece tecrübe tecrübe tecrübe

Emin abi sanada motor yok SANADA ALLAH VERSİN )) yok yok insallah guzel bı motor bulursun gonlune gore )....

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun Eminciğim..

.El atıldıysa bu iş olur...

Hatta daha da fiyat aşağı olabilir..Nedersin.
    teşekkür ederim abi, hayırlısıysa olsun diyelim, bu arada benim polislik işi sanırsam iyice ciddiye binecek, abi bana yol gösterirsen çok sevinirim bi ara arıyacağım inşallah

Emin abi sanada motor yok SANADA ALLAH VERSİN )) yok yok insallah guzel bı motor bulursun gonlune gore )....
    sağol cunyır mete sanada inşallah

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Kardeşim antepten aydemir abide 2005 model sürekli uzun yolda ve çok titiz kullanılmış bir cbr var, fiyatta anlaşabilirsiniz sanırım. Eğer düşünürsen kendisine özel mesaj yaz yada beni 05449070011 numaralı telefondan ara sizi görüştüreyim.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O konuda elimden gelen tüm yardıma hazır olduğuma EMİN olabilirsin paşam..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim antepten aydemir abide 2005 model sürekli uzun yolda ve çok titiz kullanılmış bir cbr var, fiyatta anlaşabilirsiniz sanırım. Eğer düşünürsen kendisine özel mesaj yaz yada beni 05449070011 numaralı telefondan ara sizi görüştüreyim.
    gaziantep ile istanbul çok uzak yahu
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi teşekkür ederim düşündüğün için ama mesafe çok uzak, benim ilk işim motorun gidonundan tutup servise götürmek olacak istanbula yakın olsaydı keşke
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O konuda elimden gelen tüm yardıma hazır olduğuma EMİN olabilirsin paşam..
    hiç şüphem yok abicim sağolasın varlığın yeter

Motosikleti
    Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili mete abim;
    öncelikle kalbin kadar temiz bu topak sayfasında bana yer verdiğin için ve yukardaki iltifatların çok teşekkür ederim
    acep sorarım sana 2500 ytlciğe kalıbıma özel yapılmış motor vardıda biz mi pinmedik
    benim hiç motorum olmadı abilerim ablalarım, kartpostallarımdan alıp bana bir destek te siz olabilirsiniz ne duygu sömürüsü yaptım kesin biri cbr ını 2500 e getirip verir şimdi
    şaka bir yana kısmet bu işler abi cbr ararsın bi bakarsın iyi bi cbf çıkar benim için görüntü, hız v.s. önemli değil, sadece tecrübe tecrübe tecrübe
    kanka sıfır agılıty 125 nasıl...uçak gibi makine...gerçekten tad verecek...veyada sana temiz 2.el bir INNOVA bulalım...tam parana göre la...

http://sahibinden.com/3600_km_de_ter...XQQdisplayitem

kanka hiç bu kadar temiz kullanımı olan benzini koklayan bir motor görülmemiştir ...kesinlik tavsiye ederim...4 vites debriyaj derdi yok...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka sıfır agılıty 125 nasıl...uçak gibi makine...gerçekten tad verecek...veyada sana temiz 2.el bir INNOVA bulalım...tam parana göre la...
    abi fitesli olsun ya, bak ist_purağa, adam cbr de başladı 600rr bilem kullanıyo.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)