Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

bana en büyük motor??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık bir motosikletim yok
    BENCE BU TATLI KIZIN KULLANACAGI BİR TARZ HOHDA CBR 125 R
    GEL BERABER ORTAK BİR MOTOR ALALIM AMA HAYABUSA DEGİL TABİKİ ÖMÜR BYU CALIŞSAK ALAMAYIZ HERALDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    ayşegül bırak hayabusayı felan sana harley davitson v road bakalım nasıl olurağır istemedinmi al sana ağır motor..

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günün en saçma sapan topiği bu,
    hatta haftanın
    hatta ayın
    hatta 2007 nin
    Türünün son örneği bile olabilirsin!
    Senin gibilerle aynı trafikte motor kullancaz ya ona üzülüyorum.
    Sana bianchi pisiklet alayım hemde 18 videsli hediye!
    Ona binsen ?
    Sevgili Zonguldaklı arkadaşım ayşegül arkadaşımız zonguldak da degil Adana da bizim memleketimizde motor kullanacak o yüzden pek bi üzüntün olmasın...

Aysegül sende basamakları teker teker çık,ben 10 yıllık motorcuyum bende scooter ile başladım.Ondan sonra bir sürü büyük makinam oldu.Sen birden çıkmak atlamak istiyosun ama ayagın kayar basamaklardan düşersen canın yanar demedi deme
    Bence senin için en güzel başlangıç motoru Honda CBR 125 dir.Biraz araştır ve o motosikletle başla;tabi daha once ehliyet,kask vs... gbi gerekli şeyleride hallediver.Sen motor alacak olursan biz sana yardımcı oluruz Adana MT olarak merak etme arkadaşım
    Born To Be wild,Live to Ride...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    motobuscu´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster
    alp_tunay bey, tecrübe dediğimiz olay motosikleti tanıyabilmek neler yapabileceğini hissetmek ve üzerindeyken kendini güvende hissedebilmektir... Ayrıca tecrübe zamanla kazanılır. Eğitim konusuna gelince büyük katkısı olucaktır ama zaman ile kazanılan tecrübe dediğimiz duyguyuda silmeyelim lütfen!

Ayşegül arkadaşımızla birçok kişi dalga geçmeyi denemiş e her insanda karakter olacak değil yoksa onlardan farkımız ne olurdu... Eğer soruyu saçma bulduysanız dalga geçmek yerine anlamsız bulduğunuz olgu ne ise onu belirtin!

Başka ne yazayım..Balıklama dalmak istiyor aplamız motor hayatına.... Bir çok kişi öyle yapmıyor mu?...

Adam R1 almış günlerce3 uyuyamamış gibi çok olaya şahit olduk... Bazılarına tecrübe eğitimde veriliyormuş ya...... Onlara taşlama yaptım.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][COLOR="DarkGreen"]

Adam R1 almış günlerce3 uyuyamamış gibi çok olaya şahit olduk... Bazılarına tecrübe eğitimde veriliyormuş ya...... Onlara taşlama yaptım.
    Aslında R1 alsa fenada olmaz ne gider be oo Kızlarda biraz daha hafifdir dahada hızlı gider vooooduu diye öylede bir topik vardı şimdi aklıma geldi
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Bu işi çok biliyorum diyenlerden olmadıktan sonra vicdanınız rahat olsun...

Burada kime ne derseniz diyin sonunda istediklerini yapmakta özgürler...

Bence de bu topiği açan arkadaşımız hata yapmayacaktır ;

Saygılar
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence ya cbr 125r yada hyosung gt 250r
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşver boyu moyu da seni yarın iftara bekliyorum ha.....
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk motorun
    arkadaşlarının tecrübesi ile hayabusa denemeye kalkıyorsun
    İyiki o motosikletin aküsü yokmuş
    Yada varmışta satıcı yok demiş
    Günün en saçma sapan topiği bu,
    hatta haftanın
    hatta ayın
    hatta 2007 nin
    Türünün son örneği bile olabilirsin!
    Senin gibilerle aynı trafikte motor kullancaz ya ona üzülüyorum.
    Sana bianchi pisiklet alayım hemde 18 videsli hediye!
    Ona binsen ?
    ccccccccccccccık hiç olmadı.
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusanın ikinci elleri bayağı bi düştü 15 bin ytl ye felan bulabilirsin hiç durma bence git al , sonra haberlerini dinleriz televizyonda...
    çok zalim takılıyorsunuz arkadaşlar
    Alıntı bybrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mercedes O403 al en çok o yakışır sana
    iki tekeri çıktımı
    Başka ne yazayım..Balıklama dalmak istiyor aplamız motor hayatına.... Bir çok kişi öyle yapmıyor mu?...

Adam R1 almış günlerce3 uyuyamamış gibi çok olaya şahit olduk...
    yapma.bunda ne tuhaflık var anlamadım,ben er5 aldığımda belki iki ay mutluluktan uçuyor gezdim.bundan daha güzel bişey varmı
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ya cbr 125r yada hyosung gt 250r
    doğru söylüyorsun kardeşim eyer race tarzıysa istediği en uygunu onlar.ama bende naked öneriyorum sürüş rahatlıgından dolayı

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L

Evet hayabusa çok şirin değil mi bu haliyle Ama pek masum bi alet değildir kendileri Neden o tarz ? Çok güzel modelller var, madem boyun 1.73 rahat enduro kullanabilirsin.. Falcon endurolarda en yüksek modellerden benim boyum 1.70 kullanabiliyorum..

Yamaha XT 125 X

Bak bu da benim motorum..

Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Ayşegül tarzını açık açık belirtmiş küçük çapta bi racing istediğini söylemiş ama halen bazı arkadaşlar neden o tarz istiyosun gibi absürd sorular soruyolar oda onun tarzı ve beğenisi nedenimi olur bunun neyse ayşegül vatan millet meselesine döndü bu iş Adana MT olarak sana bi motor ayarlayacaz senin istediğin tarzda gereken eğitimi ve teknik desteğide veririz alırsın bi tane cbr125 yada hyo 250 r burcu ile beraber takılırsınız Adana caddelerinde

( Burcu'da CBR125 kullanan bi ablamız )
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Hayabusa büyük ise sana hyosung alalım tip olarak andırıyor 250cc yeter sana olmazsa 650cc alırsın?

Buda benim aşkım bu arada belki seneye kavuşurum böle bişeyle
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4758281

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşımız ilginç bir topik başlatmış.

Motosiklet sürmenin hemen ve ilk başta kol gücü ile çok alakası olmadığını düşünüyorum sizin için. Motosiklet sürmek iyi bir beden kondisyonu istemekle beraber güçten ziyade bir teknik sürüştür. Aklımızı ve tecrübemizi kullandığımız, tedbirli olmayı ve dikkati en üst seviyede isteyen bir yapısı vardır.

Yeni başlayan bir motosiklet sevdalısı olduğunuzu düşünerek, öncelikle eğitim almanızı öneririm. Ardından, motosikleti hangi amaçlar için kullanacağınıza çok iyi karar vermeniz ve tarzınızı belirlemeniz lazım. Spor Motosikletlerden hoşlandığınızı belirtmişsiniz, bu motorlar, yüksek sürüş becerisi isteyen, her motordan fazla şaka götürmeyen hız ve güç makineleridir. Bu motorlara uygun yol vs gibi ayrıntıları yazmaya gerek yok, çünki sadece sevildiği için dahi alınabilecek motosikletlerdir. Tek endişem, acemi sayılabilecek Genç arkadaşlarımın bu motorlara yönlenmesi, teknik ve eğitim desteği almadan, yeterince pratik yapmadan kullanmaya kalkışmalarıdır.

Umarım en kısa zamanda istediğiniz motora kavuşur, kazasız belasız tadını çıkarırsınız. Saygılarımla
    Poturdak

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayşegül tarzını açık açık belirtmiş küçük çapta bi racing istediğini söylemiş ama halen bazı arkadaşlar neden o tarz istiyosun gibi absürd sorular soruyolar oda onun tarzı ve beğenisi nedenimi olur bunun neyse ayşegül vatan millet meselesine döndü bu iş Adana MT olarak sana bi motor ayarlayacaz senin istediğin tarzda gereken eğitimi ve teknik desteğide veririz alırsın bi tane cbr125 yada hyo 250 r burcu ile beraber takılırsınız Adana caddelerinde
    Komik olma lütfen. Sadece diğer arkadaşlar gibi yardımcı olmaya çalışıyorum. Tarzını açık açık belirtmemiş, henüz motosikletler hakkında bişey bilmemesinden kaynaklanıyor. Bende yıllar evvel hep hayabusalardan, r6 lardan, 600f lerden hoşlanırdım. Biraz motor hakkında bilinçlendikten sonra enduro manyağı olduğumu keşfettim. Belki de Ayşegül naked lardan hoşlanıp gt250 comet alacak, belki de gt250 r. Belki de cross alacak. Lütfen durduk yerde germeyelim ortamı..

Tamam ciddi olcam.
    Ben hiç cross kullanan bayan görmedim.
    Görmekte istemem doğrusu
    Tarzınıda anlayan icin az çok belli etmiş
    Hayabusa nın kucugu ne olabilir acaba
    ve 180 kg ağırlıgında..
    VFR 800 dicem cok ağır
    evet evet buldum
    CBR 600 f en ideali
    Ama tecrübesizlikten dolayı bu motora başlamak biraz sakat olur?
    Birkaç al eğitim aldıktan sonra ve kapalı alanda bir süre kullandıktan sonra trafiğe cıkabilirsin.

Bunun haricinde eğitim şansınız yok ise 250 cc ile başlamanı öneririm
    Bu sınıfdada zaten birkaç model var
    Cbf 250 yada gt250 (ikinci el alip satman az zarar etmene neden olacaktır)

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Tamam ciddi olcam.
    Ben hiç cross kullanan bayan görmedim.
    Görmekte istemem doğrusu
    Bence sen hiç ciddi olma, ya da en iyisi Antalyaya gelirsen motorize07 de ki sayısız kroslu hatunla tanışma.. Görmek istemediğinden diyorum, haaa bu arada bi kaç ay içinde Kemer de Kuzdere yarışları olacak. Geçen senenin birincisi (sayısız erkeğin olduğu yarışmada tek kız) AHU ÖRÜN bu sene de krosuyla katılacak, biz de orada olacağız....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen hiç ciddi olma, ya da en iyisi Antalyaya gelirsen motorize07 de ki sayısız kroslu hatunla tanışma.. Görmek istemediğinden diyorum, haaa bu arada bi kaç ay içinde Kemer de Kuzdere yarışları olacak. Geçen senenin birincisi (sayısız erkeğin olduğu yarışmada tek kız) AHU ÖRÜN bu sene de krosuyla katılacak, biz de orada olacağız....
    İşin gerçeği bende görmedim.... Ya dağda taşta biniyorlar yada güzel kamufle oluyorlar......

Hep scooterlı bayan gördüm.... Birde burda fazer e binen bir bayan var...Ybr titan falan saymıyorum.....

Diiceksinki ben varım ya.... Bir video çek te alem endurocu bayan görsün.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    O zaman gelin Antalyaya da görün kaç tane cross kullanan var Alp abi. Hatta Kuzdere yarışına gelin, keyifli oluyor. Çamura bulanıp geliyoruz.. + Video işini de düşüneceğim..

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri ne yazacağımı bilmez bi şekilde okuyorum, gülsem mi ağlasam mı bilemedim...
    Al benden de o kadar
    Ducatista:)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    delinin biri kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkaramamış misali olmuş bu başlık artık. Hayatında motorla 1 metre gitmiş olan hanımefendi şahıs hayabusa almak istiyor inanılacak gibi değil Ayşegül sen git al ne istiyorsan. Bu kadar pahalı scooterlara ve cbr125lere binenler enayi değil ya. Herkes bir yerden başlamak için almış. Senin gibi hemen alıyım motorumu adana yollarında ralli yapıyım diyen başka kimse varmı burada?

(not:Dikkatli olun bir trafik canavarı doğuyor )

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)