Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

uygun kask ve mont satan yerler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    forumda arama yaptım ama pek aradığım bilgileri bulamadım..
    tavsiye edeceğiniz kask ve mont markaları_?
    nerelerden alabilirim?
    aksesuarların satıldığı 2-3 dükkan bir arada bulunan çarşılar nerelerde var?
    yardımcı olursanız çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Bu konuda söyleyeceğim, motorun isterse en dandiği olsun, korunma malzemelerinde ucuza kaçmayın. Sonuçta bunları görüntüleri için değil sizi olabilecek bedeni hasara sebep verebilecek kazalardan korumaktır. Sokakta 50-60 YTL bile kasklar bulunabiliyor. Tabii sadece süs için. Herhangi bir kaza anında doktorlar kafatasınızdan kask parçalarını çıkartmaya uğraşıyor...

Sonuçta tavsiyem, bunları alırken yanında işi bilen birini de götürmen. Sirkeci'deki, Doğubank'ın yan sokağında ciddi miktarda mont, ve malzemeci var...

bmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    saol tşk ederim...

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Bi haftaya kadar motosiklet alıcam. (Honda Dylan 150 ) Sizden ricam fiyat performans açısından uygun kask - ceket ve eldiven marka ve modeli önermeniz. Bütçem 700 milyon . Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not : ceket ve eldiveni yazlık düşünüyorum. Bi de Bodrum da oturuyorum. Şimdiden teşekkürler.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Benim de bi sorum olucak arkadaşlar hazır topic açılmışken sorayım.

Airoh matisse ( doğru mu yazdım bilmiyorum ) marka kaskım var şu ön cam vizör deniyodu galiba değiştirmem lazım kazada çizilmişti nerden bulabilirim bilen varmı ?

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    aynı şekilde ben de yakında motor alabilirim.ilk olarak sirkeciye bakmayı düşünüyorum tabii ama sizin orada tavsiye edeceğiniz dükkanlar var mı acaba?
    ayrıca kask, mont, dizlik vs. gibi şeylerde önereceğiniz uygun fiyatlı hangi markalar var ve ortalama fiyatlar ne durumda...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben çizme, eldiven, kask, pantolon ve mont için 1.200 ytl civari odemeyi dusunuyorum gerekirse daha kötü motor almayı göze alarak.

ankara'da nereyi onerirsiniz. ben motomax satıcılarına baktım ama fiyatları sanki yüsek gibime geldi(zaten aynı fiyatları liste fiyatı üzerinden oldukları ve onlar bayii oldugu için)

bunlar dışında mümkünse merkeze yakın nereler var bilen var mı acaba?

BFurkanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Vulture i
    fiyatlı web sitesi varmı??

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    www.feyizoglu.com, gayet kullanışlı bi site, misal motomax in kendi sitesi bile işkence den başka bişey degilken bunlar motomax in bayisi ama daha güzel alışveriş portalı yapmışlar.(ürün çeşidi yeterli değil ama)

zagortenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 5 kirmizi
    bostancıda yeni bir yer açılmış. yeni olduğu için fiyatları da uygun. bence oraya da bakın.
    e-5 ten bostancı merkeze inerken yaklaşık 300-400 mt. sonra sağda

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    pahali arkadaslar türkiyede PAHALI! kask haric, hepsi probiker marka olmak üzere yazlik ceket, yagmurluk, eldiven, dizlik, cizme hepsi 225 € ya getirdim. yurt disindan nasil gelir, nerden bakilir, ne kadar sürer diye sorarsaniz: bakin görün

http://www.motosiklet.net/forum/show...ght=g%FCmr%FCk
    all you need is love

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim Revit vardı mont malesef çalındı geçenlerde bir arkadaşta Shark marka gördüm inceledim Revitle inanın aynı tipide güzel omuzlardan bastırmıyor korumalarıda güzel fiyatı revitten yaklaşık 3/1 daha uygun 150 ytl nakite aldım aslında çok uygun tavsiye ederim çeşitte çok burada racinglerde 3-4 kişide daha gördüm su geçirmiyor yanlız tek dezavantajı pek havadar değil...

Motosikleti
    Bmw F650 CS
    http://www.ozenmotor.com.tr/urunlerimiz.php

Her zaman çok yardımcı oluyorlar...sonuçta fiyatlar hemen her yerde gerçekten pahalı , hizmet ve ilginin daha çok olduğu bir yeri tercih etmek istersen ...

showboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Elimde tam uygun kask ve mont mevcut 3 yada 5 kez kullanıldı.Nolan marka 260 euro ya aldım.Clover ceket 199euro ya aldım ikiside gerentili hasarsız ciziksiz.toplam 700 veriyorum kargo dahil hasarı var diyen olursa aynen geri alırım.email pehlivanmehmet@hotmail.com

iilkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Ben ithalatçı , toptancıyım.Mont eldiven koruma ceketi vs konusunda yardımcı olabilirim ama kask ARAI tavsiye ederim. Çin malı almayın !!!!! msn :iilkan@yahoo.it

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'de internet üzerinden satış yapan http://www.motogiyim.com - https://www.mototr.com gibi siteler hakkında bilgisi ve ya tecrübesi olan varmı ?

Güvenilirlik, gelen malzeme kalitesi vs.. konusunda Bbilgilerinzi paylaşırsanız sevinirim...

Motosikleti
    HONDA cgl 125
    sirkeciyi gezderim özelliklen reklam olmasın ama aydın motora bi göz at derim

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    NBC motors a bi bakın derim, bora uygun fiyat ve taksitle MT üyelerine her türlü kıyafet veriyor,
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    arkadaşlar istanbulda 150 ytl ye shark mont alabileceğim bi dükkan var mı ??

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    meraba arkadaslar bugun berıng marka monta baktım cok guzel bır mont bıraz ağır geldı bana ama..neyse fıyatını sordum 480 euro dedıler sızce bu fıyat nasıl bu mont ıcın..bıde ss montu.deri korumalı ecesi cücüsü felan varmış..fiyatı duyunca pek fazla bakmak ıstemedımm
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler