Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fikirlerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar

Antalya da şehir içi kullanım için duke 200 abs almayı düşünüyorum. Daha önce 2 yıl kadar ybr 125 kullanmıştım ama 4-5 yıldır motor kullanmıyorum. yani alacağım motor bir bakıma başlangıç motorum olacak. Siz bu motoru tavsiye eder misiniz? Tasarımı kalitesi ve hafif olması beni tavlamaya yetti ancak benim motorlar konusundaki sorunum boyumun biraz uzun olması (1.86) İlk sorum boyumun uzun olması motoru rahat kullanmama engel olur mu? ikinci sorum ise boyumdan dolayı motorun üstünde sırıtır mıyım?

Paylaşacağınız fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    motoru kesinlikle tavsiye ederım. hatta son zamanlarda antalyada satılık bır duke 200 vardı. absli mi bilmiyorum ama. fakat gel gelelim sizin 1.86 boyunuza. bu motor için uzunsunuz... bacaklarınız sığmaz malesef. bence bi üzerine binin deneyin dediğimi rahatlıkla anlıcaksınız.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru kesinlikle tavsiye ederım. hatta son zamanlarda antalyada satılık bır duke 200 vardı. absli mi bilmiyorum ama. fakat gel gelelim sizin 1.86 boyunuza. bu motor için uzunsunuz... bacaklarınız sığmaz malesef. bence bi üzerine binin deneyin dediğimi rahatlıkla anlıcaksınız.
    Bende boydan dolayı sıkıntı yaşayacağımı düşünüyorum ama yinede pazar günü bayiye gidip deneyeceğim. Duke 200 tarzı boyuma göre tavsiyeniz varmı? eğer bulamazsam scootera dönüp xmax250 alıcam artık.

Motosikleti
    MT-07
    192 boyundayım inazumaya anca sığdım aea kullanmıştı oda senin boylarda kanalından araştır bilkentte bir organizasyondu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)