Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki DL650 V-Strom 2012

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem Olcan!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel fikrim eskisinden yakışıklı olduğu yönünde. Çok klasikleşmiş, kanıksanmış, her markada 3 aşağı 5 yukarı bulunan görüntünün dışına çıkıp fark yaratmak amaçlanmış ve yaratılmış da bence.
    Bence tam tersi lem... Her markada 3 aşağı 5 yukarı bulunan görüntüye yaklaşmış bu... Bunu;

sokakta uzaktan görsem derim bu yahu bu nedir?

mudur?

mudur?

mudur yoksa?

Hepsi aynı bir tipe büründü veyahutta bana öyle geliyor... Oysa ki ne güzeldir Bmw'nin şaşı farı Bu arada yazı mükemmelmiş
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

tifosi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 X

şahsi kanaatim eskisinede bir türlü ısınamamıştım.. Evet bu motor benim motorum diyeceğim bir motor asla olamadı..
    Yenisi buysa O da hiç olamayacak. Egsoz kısmını hiç beğenmedim..Egsoz açıkta kalmış biraz gizlemeliydiler..

birde bunlara bakın egsoz nerde..

Nasıl gizlemişler...
    İZMİR

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Canım motoru ne hale getirdiler yaa... :(
    Şimdi 2011 model DL arıycaz bayiilerde. Umarım denk gelirde bulurum.
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Güzel motor şu DELE, kim ne derse desin. Elimdeki MT03 " Ağam bırak gidem emekli olam artıkın" dediğinde bundan alacağım.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bence eski kasa daha güzel.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    eskisi daha bi hoş duruyordu gözümde ama endüro ile ilgili yazı çook çook süper yeni bilgiler edinmeme sebep oldu bu sebepten konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim...
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bence eski kasasına göre çok güzel olmuş. Eski sadece iri gözüken ama içi boş olan kasa gitmiş daha ince daha spor daha bi enduro gözüken bir motor haline gelmiş.

Açıkçası ben çok beğendim

bmw ve ducatinin enduro modellerının yanına yaklasamayacak kadar tipsiz bence

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bu motor tipli yada tipsiz yine en çok tutulan motorlardan biri olmaya devam edecek çün o v-strom. Eski kasasıda zaten tipsizdi üstüne birde çok hantaldı ama çok satıyordu.

Tabi zevk meselesi ama bencede yeni 2 silindirli F 650 GS çok tipsiz bir motor ama yeni G 650 GS çok güzel.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Yenilik iyidir. 5 sene kullandığım Suzuki DL650 K6'dan memnundum. Yeni modelde merak ettiğim motorda ne gibi iyileştirmeler yapıldığı. Eski motorun alt devir gücü düşüktü. Umarım yeni motorla bu sorunu aşmışlardır.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

DL enduro mu değil mi?niye tel jant yok? kawa versys enduro mu değil mi?o lastklerle enduro olmaz.demek ki iyi olmamış. falan falan..neden bir modeli illaki bir sınıfa sokmak zorundayız?bunu anlamıyorum.tel jantın ,alaşım jantın kendine göre artıarı eksileri var.bu motoru iyi yada kötü yapmaz.tercih meselesidir.benim gördüğüm tüm enduro motor severler sürekli dağda bayırda gezen insanlar da değil.gezecek olan da gider 21 inç,tel jant bir enduro alır olur biter.ama özellilkle DL ve versys te bu tartışma bitmiyor.illaki bir sınıfa sokacağız.noluyorsa bir sınıfa dahil edip enduro,çıplak veya turing deyince anlamıyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:43 ----------

toyota verso .vw picasso,opel zafira gibi araba modelleri var.bu tarzı ilk kim hangi modeliyle çıkardı blmiyorum.ama bu tarz modellerde ilk çıktıklarında bir segmente oturtulamadı.ama zamanla çok sevildi ve hemen her markanın bu tarz modeli var.kendi başına bir sınıf oldu.bu da zaman gerektirdi.Bu motorlar içinde böyledir.zaman onları ayrı bir sınıf haline getirebilir.DL nin bir ruhu varsa sesini duyar gibiyim.''beni kategorize etmeyin ''

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Avrupa'da temmuz sonunda bayilerde görebilecekmişiz yeni modeli...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)