Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Honda CBR250R - Yeni 2011 Model

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isim vermek istemeyen yetkili 13 15 bin tl arası fiyat olacağını söylüyordu,demek ki yanılmış.8800 liradan bu motor bu yaz uçar gider.bu yıl bence cbr 125 ve cbr 250 senesi olacak.Allahın izniyle bekliyorum ilk gelen motorlardan birini alacağım.
    performans olarakta benim için gayet yeterli,bir video izlemiştim adam 0-100 6.5sn yaptı son hızda 165 düz yolda ve hiç sıkıştırmadan.bana yeterde artar bile.kırmızı ışıkta (bazı spor araçlar hariç) bütün arabaları geçsin bana yeter.
    ninjaya sözüm yok motor olarak daha güzel ve performanslı olabilir ama tip olarak bence yeni yüzüyle honda çok daha alımlı duruyor.hyoya gelince zaten artık trye hyo olarak gelmiyor şahsen ben üstünde kanuni yazan bir ss kullanmak istemem.sıfır motor alıp üstüne stiker falan yapıştırmakta uzun iş geliyor.
    sana katılıyorum, ben yıllarca 301cc mz kullandım ve hep şunu derdim yanımdaki araba 1.600cc ve aşağısı ise her zaman yerim. 1.600 ve yukarısı olunca kasıyor diye. ama bunla 2.000 ve aşağısı dersin çıtayı yükseltirsin çünkü mz den dahada seri bir alet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 ----------

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda TR den beklemediğim hareketler, 9.000 in altında satıldığına göre sanıyorum yönetim değişti, yada topiğimizi takip ediyorlarmı diyelim
    fiyat düşümesinin nedeninden sanırım bilginiz olmadı EYLÜL'e kadar ÖTV %22'den %8'e inmiştir sitedeki ilk yayınlandığı fiyatı 9.955TL idi
    [COLOR="Red"][I] ::uzgunum: ama BİGÜN HERKES "benimde bi cbf'im olsa" diyecek ((hayatımı VFR-1200 ile sonlandırmak istyrm)) [/I][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Yamaha Bw's100 ümü satarak ilk defa vitesli motora geçiş yapacak yeni bir arkadaşınız olarak yazıyorum. cbr250r almayı kafaya koydum. İnternette araştırdığıma göre yeni başlayanlar için idealmiş. Yakıt sarfiyatı da az. Şehir içi kullanımı da rahatmış. Son sürat 165km bana fazlasıyla yeterli. Bagaj hacmi yetersizliği beni düşündürüyordu. Ama Honda sitesine dün eklenen 19Lt lik orjinal tail bag benim işimi görecek gibi. Şu anda tek bir soru işareti kaldı kafamda. Honda iyi gider ama durmaz diyorlar. 100cc Scooterdan 250cc vitesli motora yeni geçiş yapacak bir arkadaşınıza bu motoru güvenlik açısından tavsiye eder misiniz? Honda distribütöründen aldığım resmi cevaba göre bu yıl içinde ABS'li versiyonu kesinlikle gelmeyecekmiş. Seneye gelecek motorlar henüz kararlaştırılmamış. Seneye belki ABSli versiyon gelebilirmiş. 1 yıl bekleyip ABS'li olan motoru almamı mı tavsiye edersiniz yoksa bu motor güvenlik açısından benim işimi görür mü? Yurtdışında ABS'li versiyon normalinden sadece 500$ pahalı. Türkiye'ye eğer gelirse normal versiyona göre ne kadar fiyat farkı olur tahmin edersiniz?

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    türkiyeye gelirse satış rakamları iyi olur bence
    16 BH 631

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Bw's100 ümü satarak ilk defa vitesli motora geçiş yapacak yeni bir arkadaşınız olarak yazıyorum. cbr250r almayı kafaya koydum. İnternette araştırdığıma göre yeni başlayanlar için idealmiş. Yakıt sarfiyatı da az. Şehir içi kullanımı da rahatmış. Son sürat 165km bana fazlasıyla yeterli. Bagaj hacmi yetersizliği beni düşündürüyordu. Ama Honda sitesine dün eklenen 19Lt lik orjinal tail bag benim işimi görecek gibi. Şu anda tek bir soru işareti kaldı kafamda. Honda iyi gider ama durmaz diyorlar. 100cc Scooterdan 250cc vitesli motora yeni geçiş yapacak bir arkadaşınıza bu motoru güvenlik açısından tavsiye eder misiniz? Honda distribütöründen aldığım resmi cevaba göre bu yıl içinde ABS'li versiyonu kesinlikle gelmeyecekmiş. Seneye gelecek motorlar henüz kararlaştırılmamış. Seneye belki ABSli versiyon gelebilirmiş. 1 yıl bekleyip ABS'li olan motoru almamı mı tavsiye edersiniz yoksa bu motor güvenlik açısından benim işimi görür mü? Yurtdışında ABS'li versiyon normalinden sadece 500$ pahalı. Türkiye'ye eğer gelirse normal versiyona göre ne kadar fiyat farkı olur tahmin edersiniz?
    yemişim abs sini sanki buzamana kadar millet abs li motormu kullanıyodu,git al kardeş honda kalitesi ortada hiç tereddüt etme derim,yıllarca cbr 125r kullandım hayatımda gördüğüm en sağlam en şerefli motordu ki cbr 250r onun abisidir
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler