Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Yeni Honda VTR 250 Satışa Sunulmuştur.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirim indirimdir

Kutsal japon eli değmiş bu motora ..
    12 den aşağısı sanırım onlara ayıp olur ...
    Bu motora bu fiyatı normal karşılayanlar da var yani onları hor görmemek lazım yani zenginlik onların suçları değil ki
    Japon eli gerçekten kutsaldır.Ben buna inanıyorum.Çünkü adamlar amerikadan atom bombasını yedikten sonra büyük sanayi devrimlerini gerçekleştirmişler.Fabrika işçileri sabahları iş başı yapmadan önce milli marşlarını söylerken göz yaşı dökmüşler.Şimdi de Made in Japan diye marka olmuşlar.Ne yapıyolarsa en iyisini yapıyolar.Toshiba G900'üm var üzerinde made in Japan yazıyo.Kaç kere düşürdüğümü hatırlamıyorum.Kızımın elinde ne hale geldi o telefon.Ancak daha bir kere arıza yapmadı.Üzerinde made in japan yazıyosa gözün kapalı alabilirsin.Japon eli kutsaldır , Japon emeğinde göz yaşı vardır.Japonların yediği iki tane atom bombası onları böyle hırslandırıp dünya markası yapmayı başarmışken , biz Türk milleti olarak Çanakkale savaşları gibi sayısız savaş yaşamışız , Osmanlı 10 tarafından kuşatılmış , halk çok büyük eziyetler çekmiş.Japonların ki bizim yanımızda çok az kalır.Ancak bizde hırs yok malesef.

İnşallah biraz daha fiyatı uygun hale getirirlerde bizde Made in Japan bir motosiklete bineriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bizimde Kanunimiz ve mondialimiz var...

süper montaj üsleri...

Türkler yapıyoo aabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yokmu bu motoru test eden bi allakin kulu yazsin şurayada bilelim nedir ne degildir 40 bine gelmeden yag yakarmi bunlari bilelim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Ybr
    Güzel alet ... Ama bende bir çok arkadaşla aynı fikirdeyim,bu paraya neler alınmazki

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu bu motoru test eden bi allakin kulu yazsin şurayada bilelim nedir ne degildir 40 bine gelmeden yag yakarmi bunlari bilelim
    bana yağ yakmayan bir Honda gösterenin 40 yıl kölesi olurum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon eli gerçekten kutsaldır.Ben buna inanıyorum.Çünkü adamlar amerikadan atom bombasını yedikten sonra büyük sanayi devrimlerini gerçekleştirmişler.Fabrika işçileri sabahları iş başı yapmadan önce milli marşlarını söylerken göz yaşı dökmüşler.Şimdi de Made in Japan diye marka olmuşlar.Ne yapıyolarsa en iyisini yapıyolar.Toshiba G900'üm var üzerinde made in Japan yazıyo.Kaç kere düşürdüğümü hatırlamıyorum.Kızımın elinde ne hale geldi o telefon.Ancak daha bir kere arıza yapmadı.Üzerinde made in japan yazıyosa gözün kapalı alabilirsin.Japon eli kutsaldır , Japon emeğinde göz yaşı vardır.Japonların yediği iki tane atom bombası onları böyle hırslandırıp dünya markası yapmayı başarmışken , biz Türk milleti olarak Çanakkale savaşları gibi sayısız savaş yaşamışız , Osmanlı 10 tarafından kuşatılmış , halk çok büyük eziyetler çekmiş.Japonların ki bizim yanımızda çok az kalır.Ancak bizde hırs yok malesef.

İnşallah biraz daha fiyatı uygun hale getirirlerde bizde Made in Japan bir motosiklete bineriz.
    Kullanılan kaliteli malzemeyle doğru orantılıdır
    Benim de sony w150 'm de Made in CHINA yazıyor ama düştü birşey olmadı

Bu arada hayran olduğun japonların ders kitaplarına bak kimden hangi milletten bahsediyo,örnek alıyor ben söylemeyeyim biraz araştırma yapın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanılan kaliteli malzemeyle doğru orantılıdır
    Benim de sony w150 'm de Made in CHINA yazıyor ama düştü birşey olmadı

Bu arada hayran olduğun japonların ders kitaplarına bak kimden hangi milletten bahsediyo,örnek alıyor ben söylemeyeyim biraz araştırma yapın
    Sony gibi bazı büyük şirketlerin çine yaptırdığı ürünlerde de çok büyük başarılar oluyo.Buna ben de bir örnek vereyim.İnternet kafemi ilk açtığımda en sıkıntı çıkaran şey klavyelerdi.Kimisinin yazısı siliniyo , kimsi arıza çıkarıyo.En sonunda Microsoft marka klavyeyi keşfettim.4 senedir klavye değiştirmiyorum.Hepsi sapasağlam.Halbuki ilk sene kaç tane klavye değiştirmiştim.Geçenlerde microsoft klavyeyi ters çevirdiğimde Made in China yazısını gördüm.Demek ki büyük firmalar işin içine girince Made in China da işe yarayabiliyo.Ancak genelde yaramaz.Bazıları istisna.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:43 PM ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana yağ yakmayan bir Honda gösterenin 40 yıl kölesi olurum...
    Transalp ..

Motosikleti
    Artık Yok...
    ona bakarsanız japonlarda çinlilere çok zulum etmişler amerika japona 2 atom bombası atttıysa 2.dünya savaşıdan önce japonlarda çinlilerin üstünde kimsayal biyolojik bombalar denediler

Japonya 1932′den II.Dünya Savaşı’nın sonuna kadar Mançurya yerleşim bölgesinde 150 bina ve beş uydu kamptan oluşan komplekste 3000 bilim adamı ve teknisyenden oluşan bir kadroyla biyolojik silah çalışmaları yürütmüştür. Bölge hapishanesindeki çinli mahkumlar üzerinde denenen şarbon, veba, kolera, menenjit, dizanteri, bruselloz etkeni bakteriler, 1932-1945 arasındaki 13 yılda 10.000 çinli mahkumun ölümüne neden olmuştur. Mahkumlar üzerinde denediği bakterileri biyolojik silaha dönüştüren Japonya Çin’deki 11 şehirdeki içme suyu kaynaklarına Salmonella ve Vibrio cholerae bulaştırmış, evlerin içine spreylerle şarbon sporları püskürtmüş, Yersinia pestis (veba etkeni) taşıyan uçaklarla şehirlerin üzerine, her atakta yaklaşık 15 milyon bırakmıştır. ABD’de 1942′de şarbon ve bruselloz odaklı biyolojik silah üretme çalışmaları başlatılmıştır.

Yani kısaca ne ekerseniz onu biçersiniz belki amerika japonyaya o atom bombalarını atmasalar japonlar bu gün o silahları çok geliştirip tüm dünyaya belki bize bile kullanıcaklardı..

Motosikleti
    transalp kul yapısı olamaz...ya da aynı mühendislerin cbr1000 rr tasarlaması garip bir durum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona bakarsanız japonlarda çinlilere çok zulum etmişler amerika japona 2 atom bombası atttıysa 2.dünya savaşıdan önce japonlarda çinlilerin üstünde kimsayal biyolojik bombalar denediler

Japonya 1932′den II.Dünya Savaşı’nın sonuna kadar Mançurya yerleşim bölgesinde 150 bina ve beş uydu kamptan oluşan komplekste 3000 bilim adamı ve teknisyenden oluşan bir kadroyla biyolojik silah çalışmaları yürütmüştür. Bölge hapishanesindeki çinli mahkumlar üzerinde denenen şarbon, veba, kolera, menenjit, dizanteri, bruselloz etkeni bakteriler, 1932-1945 arasındaki 13 yılda 10.000 çinli mahkumun ölümüne neden olmuştur. Mahkumlar üzerinde denediği bakterileri biyolojik silaha dönüştüren Japonya Çin’deki 11 şehirdeki içme suyu kaynaklarına Salmonella ve Vibrio cholerae bulaştırmış, evlerin içine spreylerle şarbon sporları püskürtmüş, Yersinia pestis (veba etkeni) taşıyan uçaklarla şehirlerin üzerine, her atakta yaklaşık 15 milyon bırakmıştır. ABD’de 1942′de şarbon ve bruselloz odaklı biyolojik silah üretme çalışmaları başlatılmıştır.

Yani kısaca ne ekerseniz onu biçersiniz belki amerika japonyaya o atom bombalarını atmasalar japonlar bu gün o silahları çok geliştirip tüm dünyaya belki bize bile kullanıcaklardı..
    Vay be bu bacaksız japonlar da az değillermiş.Konu tarih dersine döndü bi anda.Zaten bu japonları fazla zengin etmeye gerek yok.Biraz burunları sürtsün indirsinler şu fiyatı.

Motosikleti
    Yamaha Cgns RS
    Bir arkadaşımda çok duymuştum methini ama rakam buysa Türkiye pazarında işi zor.
    Yine de her satıcının kör alıcısı meselesi alan olur

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Şu önemli olan yahu Bu motorsikletin burada satılırken hangi rakamları neden eklendiğidir?
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı savaş53 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar uzun zamandır yeni işimin verdiği yoğunluktan toplantılarada gelemedim formada yazamadım bu arada bi çılgınlık yapıp 2005 zx10r aldım gencleşmeye karar verdiğimden olsa gerek
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh be arkadaşım , keşke bi çılgınlık yapmasaydın :(
    Allah rahmet eylesin , nur içinde yat ... :(
    Sanırım bu da vtr 250 almamız için bir başka sebep.Gider ona vereceğim parayla 600rr alırım diyenlere uygun bir cevap olur bu inşallah.Canımız paradan daha değerli.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    oha yaa o paraya kızgibi 3 tane comet alırım rengarenk binerim be,zaten honda yazmasa aynı comet,kopyası nerdeyse,bu fiyat şımarıklıktan başka bişey degil..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    bugün inceledim...büyük hayalkırıklığı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha yaa o paraya kızgibi 3 tane comet alırım rengarenk binerim be,zaten honda yazmasa aynı comet,kopyası nerdeyse,bu fiyat şımarıklıktan başka bişey degil..
    Cometin fiyatı 8.556 Lira.Ayrıca comet yağ soğutmalı , vtr250 su soğutmalı.Eğer 3 tane ikinci el comet alırım diyosan ona da dikkat etmen lazım.Çünkü krank kırmamış , motor açılmamış ikinci el gt250 ya da gt250r bulmak biraz zor.Biraz forumda araştırma yaparsan 2 haftada motoru rektefiye edenlerden tutun da krank kıranlara kadar pekçok sorunu bulabilirsin.Honda markasının hava soğutmalı modellerinde bile yolda bırakmıyacak , senelerce sorunsuz kullanılacak motorlar imal ettiğini görebilirsin.Belki şu an vtr 250'nin fiyatı yüksek olabilir ancak zamanla kampanya yapacaklar ve fiyatı düşüreceklerdir.Ancak comet gibi uyduruk motorlarla kıyaslamak bile yanlış.Tek kıyaslanabilecek model ninja 250'dir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 PM ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün inceledim...büyük hayalkırıklığı...
    Bayilere gelmiş mi?Canlı görebildiniz mi?Boyut olarak nasıl?Cüssesi iri mi?

Metehan üzerine oturup bi fotoğraf çekseydin bizde bi fikir edinebilirdin belki cüssesi ile ilgili.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Cometin fiyatı 8.556 Lira.Ayrıca comet yağ soğutmalı , vtr250 su soğutmalı.Eğer 3 tane ikinci el comet alırım diyosan ona da dikkat etmen lazım.Çünkü krank kırmamış , motor açılmamış ikinci el gt250 ya da gt250r bulmak biraz zor.Biraz forumda araştırma yaparsan 2 haftada motoru rektefiye edenlerden tutun da krank kıranlara kadar pekçok sorunu bulabilirsin.Honda markasının hava soğutmalı modellerinde bile yolda bırakmıyacak , senelerce sorunsuz kullanılacak motorlar imal ettiğini görebilirsin.Belki şu an vtr 250'nin fiyatı yüksek olabilir ancak zamanla kampanya yapacaklar ve fiyatı düşüreceklerdir.Ancak comet gibi uyduruk motorlarla kıyaslamak bile yanlış.Tek kıyaslanabilecek model ninja 250'dir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:53 PM ----------

Bayilere gelmiş mi?Canlı görebildiniz mi?Boyut olarak nasıl?Cüssesi iri mi?

Metehan üzerine oturup bi fotoğraf çekseydin bizde bi fikir edinebilirdin belki cüssesi ile ilgili.
    arkadasım ya dogustan hyosung dusmanısın yadan sen forumdan atılan kıngmansin yazıs tarzın onunkıyle aynı cunkü... kullandıgın motor nedır su anda daha once hyosung kullandınmı?
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

600cc 4silindir az yakmak ve yavaş gitmek isteyen gaz telini kıstırıp son gaz veremez okadar
    bu canavarın fiyatı 16.500 lira vtr buna göre ölü denebilir

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Metehan yarmagülü oturursa cüssesiyle ilgili olumsuz fikirler edinirsin

eğer bu mete gibi bir fanatik hondacı da beğenmediyse, demek ki vtr250 fos çıktı.
    cb300r daha adamakıllı olacak gibi görünüyor, onun eksisi de (aslında artı da olabilir) tek silidir olması.

bu motor gözüme çok eski görünmeye başladı 2001 de çıkmış sanırım

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler