Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

300 cc Amerikan motosikleti

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amerikan otomotiv ve motosiklet endüstrisindeki değişim ekonomik modelleri ön plana çıkartmaya başladı...Amerikalı üretici Johnny Pag 3339$ etiketle yeni JPM FX-3 modelini satışa sundu...Motosiklette sıkı ABD denetim yasaları gereği DOT ve EPA onaylı 300 cc hacminde sıvı soğutmalı çift silindirli 4 zamanlı 23,8 Hp DOHC karbüratör beslemeli CDI ateşlemeli Çin altyapılı bir motor kullanılmış...5 Vitesli motosiklette önde ve arkada disk frenler tercih edilmiş...1 Yıl satış sonrası garanti ile satılan Kırmızı ve siyah renk seçenekleri olan 158 kg ağırlığındaki motosikletin tanıtımında ekonomik oluşu ön plana çıkartılmış...

Mevcut Link: http://www.johnnypag.com/motorcycles/sport/index.php

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    helal olsun elin Amerikalısına...ÇİN ve Japonyanın hükmettiği motor piyasasına kendince kafa tutuyor...commuter sınıfında üretim yaparak...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    300 cc ve 19 beygir şaşırtıcı
    2011 Honda CBF 600

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    ne güzel mis gibi 300cc motor yapmışlar...yok illa 125 250 600 1000 1300cc yapılcak diye bir şey yokmuş demek 300cc bence ülkemize göre çok uygun bir motor egsozlarda şık selenin altında vede siyah ayrıca su sogutmalı ,bu tarz modeller umarım gelir ülkemizede. Türk moturcusunun halinden anlayan yokki...çok kaçan az yakan , kalın tekerli kalıplı 250cc,300cc bilemedin 400 cc bir motor yapsalar ucuza satıp sürümden kazanmayı deneseler rekor kırarlar :D
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel mis gibi 300cc motor yapmışlar...yok illa 125 250 600 1000 1300cc yapılcak diye bir şey yokmuş demek 300cc bence ülkemize göre çok uygun bir motor egsozlarda şık selenin altında vede siyah ayrıca su sogutmalı ,bu tarz modeller umarım gelir ülkemizede. Türk moturcusunun halinden anlayan yokki...çok kaçan az yakan , kalın tekerli kalıplı 250cc,300cc bilemedin 400 cc bir motor yapsalar ucuza satıp sürümden kazanmayı deneseler rekor kırarlar :D
    bizde bu denemeyi kanunıden başkası yapamaz...ama kabuk değiştiricek...bu mühendis bu anlayışla olmaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ya motor güzelde sanki açığını aramışta bulmuş gibi olacak ama gözüme çarptı ön çift disk deniyo ama tek görüyorum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6

Amerikan motosikletinde çin motoru...
    Vay be amerika bile bu hale geldise

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya motor güzelde sanki açığını aramışta bulmuş gibi olacak ama gözüme çarptı ön çift disk deniyo ama tek görüyorum
    Özür diliyorum beygir gücünüde 19 hp yazmıştım teknik spec'leri aldığım link yanlış vermiş önde tek disk düzeltme yaptım...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Amerikan motosikletinde çin motoru...
    Vay be amerika bile bu hale geldise
    Ewet çin malını aşağılayanlaramı yanayım Amerikan motoru olduğu için hava atanlaramı yanayım. Herzaman dediğimiz gibi E KO NO Mİİİİ

Neymiş HYOSUNG
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CDI ateşlemeli Çin altyapılı bir motor kullanılmış...
    haberden bi bölüm bu .. bide geçenlerde çakma ss üretimine geçti bu amerikanyalılar .. motoru yine dışardan alıntı..

Ama bizde bitmez tükenmez americano sempatizanlığı var

helal olsun elin Amerikalısına...ÇİN ve Japonyanın hükmettiği motor piyasasına kendince kafa tutuyor...commuter sınıfında üretim yaparak...
    arada çin ve japonyada yüceltilmiş ama kafa öle tutulmaz donbilicim..hem adamları motorunu kullan hem kafa tut..

malesef bu sefer iyi tahlil olmamış.. giderek tükenen yakıt kaynaklarıyla amerikan tarzı denen ve gereksiz fazla yakıt tüketen otomotivden uzaklaşmaya çalışıyolar ..ama zor bence bunca sene 5000 cc bilmemkaç silindir araç kullanan adama 1200 cc araba uyarmı..veya 5000 cc boss hoss tan sonra 300 cc dişinin kovuna gitmez amerikalının ..

zaten ne demişler . boyutu değil işlevi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi adamlar engine zaten çinden almışlar dikkat et regalin motorunu andırıyor ayrıca 23 küsür hp 300cc için çok ideal tork dan feragat etmemişler yakıtıda ekonomiktir bunun ama bu bizim rüyamızı bile kdv+ötv ile girer
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    çinde her kalite mal var sonucta o motoru amerikada 3 katına anca üretirler harleyler neden pahalı sanıyosunuz fabrikaları amerikada, işcilik, kalifiye eleman farkı var....ama sonuc olarak çinli motor üreticiside amerikan standartlarını saglamış tartışmaya gerek yok çin olayını....sanki bana Kanunide cok düsük sermayeyle bir seyler yapmaya calısıyor gibime geliyor sonucta kendi parcanı kendin üretemedikten sonra ne yaparsan yap içi boş bu ülkede her türlü tasarımı yapcak insan mevcut ancak bu kadar geriden gelip japon teknolojisini nasıl yakalarsın bilemem kac yıl fark var arada
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    bu motor regalraptoprun amerkada cıkan motoruyla aynı sase deılmı ?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    maksimum hızının sürücünün ağırlığına göre 70-75 mil arası olucağını söylüyo sıkça sorulan sorularda. 75 mil de 120 km yapıyo
    2011 Honda CBF 600

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    fabrika verilirnde hiçbi zaman son hız söylenmez yanı 120 ye motor zorlanmadan cıkıyor demektır

130-140 yapacagndan eminim
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    herşey güzel iyide 250 cc üzerinden alından %37 lik ötv işi bitiriyor,Türkiye'ye bu yüzden 300cc getiren bütün firmaların elindeki modeller patladı ve bu modellerin türkiyede satış ihtmali yüksek ötv den dolayı toplam fiyatında tavan yapması sonucu bitiyor,önce vergi düzenlemesi yapılmalı %22 ötv 500cc ye çekilirse ozaman türkiyede bi sürü 300cc 400cc modelleri çok daha fazla bir şekilde görebiliriz.

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberden bi bölüm bu .. bide geçenlerde çakma ss üretimine geçti bu amerikanyalılar .. motoru yine dışardan alıntı..

Ama bizde bitmez tükenmez americano sempatizanlığı var

arada çin ve japonyada yüceltilmiş ama kafa öle tutulmaz donbilicim..hem adamları motorunu kullan hem kafa tut..

:
    tamam reis beg şimdi detaylı okuyunca çaktım hinliği...ÇİN den mal alan satan üreten getiren götüren herkese düdük makarnası benden...

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi adamlar engine zaten çinden almışlar dikkat et regalin motorunu andırıyor ayrıca 23 küsür hp 300cc için çok ideal tork dan feragat etmemişler yakıtıda ekonomiktir bunun ama bu bizim rüyamızı bile kdv+ötv ile girer

yav öleymiş kanka...bi ÇİN den garı getirmediler altımıza...madem herşey ucuz...töbe töbeee... akşam vakti bozdurdular niyeti yine...BBRR abi bunu açıklasın...niye Ruslara talep var...Rus avradı ve Çin avradı arasındaki 7 farkı ancak o söyleyebilir bize...

kankü sen motörü niye satıyon bu arada...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bırakın çinde her türlü kalitede mal var geyiğini ...
    Adamlar kalitesiz mal üretmen için yaratılmış..
    Kendi malını kötülüyorlar durumun o kadar vahim
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet çin malını aşağılayanlaramı yanayım Amerikan motoru olduğu için hava atanlaramı yanayım. Herzaman dediğimiz gibi E KO NO Mİİİİ

Neymiş HYOSUNG
    Hyosung un değerini bilememişiz biz

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Şöyle bir motoru yapmak çok zor olmasa gerek keşke bizim ülkemizdede üretilse adam gibi 150 400 cc arası ne güzel olurdu.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Hadiyın arkadaşlar hep beraber atölye kuralım mt üyelerini toplayalım 300 cc motosıklet üretimine gecelım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler