Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati Bayliss 1098R - Limitli Sayıda Üretilecek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Ducati, 2008 Dünya Superbike Şampiyonasında ki başarısını “1098 R Bayliss” ile kutlayacak.

Standart R modeli ile aynı özelliklere sahip olacak 1098 R Bayliss versiyonu Aldo Drudi tarafından tasarlanan özel renk şeması ile satışa sunulacak. Troy’un Portekiz ‘de final yarışında kullanılan araç üzerinde ‘21′ numarayıda taşıyor. Kırmızı ve beyaz renk lacivert zemin üzerinde kullanılarak Avustralya bayrağı aracın grenajlarına yansıtılmış.

1098 R Bayliss, 500 tane üretilecek ve her aracın üretim numarası üretildiği yer ile beraber aracın üzerinde yazacak. Araçta ayrıca Ducati Motor Holding CEO su Gabriele Del Torchio ve 3 kez Ducati Corse Dünya Superbike Şampiyonu olmuş Troy Bayliss ‘in imzaları olacak.

Aracın satılacak bu versiyonunda Termignoni tarafından pist kullanımı için üretilen komple yarış egzoz kiti, ECU, logolu motosiklet örtüsü ve arka padok standıda araç sahiplerine verilecek. Aracın yurt dışındaki fiyatı £26,000 civarında satışa sunulması bekleniyor.

Moto Aktüel
    online motosiklet bilgi kaynağı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    cok guzel yaa harıka...ama 55 mılyar bıraz fazla yaa...keske param olsada alsam
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Bu 1098 in kırmızısına bayılıyorum yaa, fuarda görüpte aşık olmuştum.
    Eğer ona vereceğim paraya acımayacak kadar zengin olsam, alırdım ben de heralde

He bir de Hyper alırdım.

Ducati Hypermotard 1100

Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bu motora 55 milyar verende akıl namına bişey yoktur gider goldwing alırım.....o paraya hem iki büklüm yolda gitmem...racinglerden nefret ediyorum....

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ducatileri hep sevmişimdir buda güzel bir tasarım olmuş param olsa 1 motorla zaten yetinmezdim bir kaç motor sahibi olurdum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)