Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agusta F4 RR (312 km)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İtalyan motosiklet ve helikopter üreticisi MV Agusta F4 modelini yenileyeceğini açıkladı... Eski F4 modelinin 996 cc hacmindeki motoru yerine yeni (RR) modelinde özel olarak 100 adet üretilen ve (100000 €) fiyat etiketine sahip 190 HP gücündeki 4 silindirli DOHC (üstten egzantrikli) F4 CC motorunun standart olarak kullanılacağı belirtilmiş... İtalyan üretici motosikletle yaptığı testler sonucunda (194 mil) 312 kilometre/saat son hıza ulaşıldığını (312 )kodlamasınında buradan geldiğini ifade ediyor...Aliminyum şasinin kullanıldığı yeni 312 RR üzerinde yapılan yenilikler sadece motor bazında kalmamış 6 vitesli şanzıman geliştirilmiş debriyaj ve kalibre edilmiş süspansiyonların yanısıra önlerde 320 mm çapındaki disk frenlerde yenilenmiş...Farlar ve göstergeler F4 CC modelinden alınmış...Ayrıca Sachs marka gidon amortisörü ve Brembo marka race tipi fren kaliperleride sürüş güvenliğine yönelik yapılan yenilikler arasında.Motosikletin 8200 devirde ürettiği 124 NM tork ile eski (F 312 R) modelinin yerine yapılan (F 312 RR) nitelendirmesini hakkettiği görülüyor.Kırmızı beyaz , siyah beyaz , siyah gri ve mavi tonlarda 4 değişik renk kombinasyonu ile piyasaya sürülecek olan motosikletin fiyatı henüz açıklanmadı...

http://www.mvagusta.it/_vti_g2_ver.a...134&rpstry=27_

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vay bee 1000 cc ama 190 bg adamlar yapmışlar vala hayabusadan bıle daha fazla bg var agresif bır görunume sahıp buda bınene hayırlı olsun demek duser

Motosikleti
    seneye
    hayabusa 195bg mv agusta f4 1125cc aslında

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    italyanlar işi biliyor ama yinede bir italyan tercih etsem kesinlikle ducati olurdu
    zaten agustada ducatiden doğaçlamalarla dolu bi alet ama yinede japonlar 4 silindirli makineleriyle daha öndeler ayrıca kulağa da hitab ediyorlar.. enazından o kadar para veribde bozuk bi dizel sesi duymak hayalkırıklığı yaşatabilir..

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    valla süper bişey yav adamlar yapmış

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Dikkat ederseniz motorun fiyatı 100000 € euro diyor. Japonlara bu parayı verseniz size seri üretim 400 km 'ye rahatlıkla ulaşan motor yaparlar. F4 RR de bahsettikleri yeni teknolojiyi japonlar yıllardır kullanıyor zaten

Bu motoru alan kişi motorun kalite oldugundan degil sadece diğer motosiklet sürücülerinden farklı görünmek için alacagını düşünüyorum.
    Bu arada birde motorun kilo sorunu var bu f4 rr kaç kg olacak acep

Kısaca aynı kalitede daha ucuz motorlar varken sırf italyan oldugu için bir motora 100000 € vermenin mantıklı olmadıgını düşünüyorum.

ERGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B-King
    Tam bir keyif makinesi yapmışlar sınırlı sayıda üretmeleri ve özellikle İtalyan bir firmanın 4 silindirli bir motora sahip olması açısında özel bir makine. Parasal problemi olmayan motorsiklet hastalarının kaçırmayacağı cinsten bir model kolleksiyonluk.
    THRACE

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    fiyati açıklanmadı diyor üstte de 100000 euro diyor nasıl iş

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar...
    Agusta F4 312 R seri olarak üretilen ve $24,995 etiket fiyatını ödeyen herkezin ulaşabileği standart bir motosiklet...

http://www.mvagustausa.com/web-mvagusta/08_F4_312.html

Agusta F4 312 CC ise sadece 100 adet ile sınırlı sayıda üretilmiş ve $120,000 fiyat etiketine sahip özel üretim bir motosiklet...

http://www.mvagustausa.com/web-mvagusta/07_F4_CC.html

Üstte verdiğim linkler Agustanın resmi kendine ait linkleri ' dikkat ederseniz fiyat ve üretim adetleride yer alıyor...MV Agusta F4 R modelini yenilerken bu özel üretim F4 CC modelinin motorunu kullanmaya karar vermiş ancak henüz fiyat açıklanmamış...

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    F4R312 zaten yaptıkları bir modeldi.
    999cc olan bu model, benzinle 210 kg civarı bir ağırlığa sahipti.
    Sanıyorum bu modelin biraz daha büyük bir motora sahip olanına ihtiyaç duydular.

Mv çok yakışıklı motosikletler üretiyor.
    Bu modeli de gerçekten çok güzel.
    Fiyatları da o kadar uçuk değil.
    Ama yine de Japon rakipleriyle arasında 10 bin euro gibi bir fiyat farkı oluyor.

Benim bu modelde beğenmediğim tek şey, egzos boruları.
    O arkada pırıl pırıl duran egzos boruları, bir kaç yüz kilometre sonra safran sarısı bir renge dönüyor ve motosikletin bütün güzelliğini bozuyor.

Tüm İtalyan'lar gibi bu da, farklı olmak, sürüden ayrılmak için alınacak bir motosiklet.

Bence...

XeeRooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bize gitmez bu motor yan yatsa grenajı bir motor alır.. Japon dururken italyan da ne oluyo ki
    [CENTER]-= Alayına isyan Ölümüne Racing =-[/CENTER]

[CENTER]"With [B][COLOR="Blue"]SUZUKI[/COLOR][/B], Ride the winds of change"[/CENTER]

bence bu motor hakettıgınden pahalı boyle honda ve yamahanın tutuldugu bır yerde bu motor satılmaz ben bır tasarım ogrencısıyım ve bu motorun dıs tasarımı yenı sezona uymuyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    312 km değildir son hızı daha fazla basar ama verilmez o para

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika bişi ...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mükemmel tek kelimeyle...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiçbir japon motoruyla kıyaslayamayacağım bi mv agusta modeli. Motor ben kaliteyim diye bas bas bağırıyor resmen.

[I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)