Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

2008 Honda CB1000R

Motovento
    REKLAM ALANI
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    çook iyi yaa mükemmelmakine çok güzel en çok hoşuma giden yanı gösterge paneli diyecek bişi bulamıyorum bunun fiyatıda güzel olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    150-zAt
    ben böyle güzel bi motor görmedim. ama sarısı ile siyahı arasında acaip fark var.alınırsa sarısı alınır tabi alınırsa :D

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Milan motosiklet fuarında daha önceden üretileceği açıklanıp lansmanı ilan edilen motosikletlere yeni Honda CB 1000 R modelide eklendi...

Motosiklet 998 cc 4 silindirli 16 sübaplı yağ soğutmalı ve enjeksiyonlu.2007 CBR 1000 RR Fireblade teknik özellilerini taşıyor.Yüksek basınçlı 12 kanallı bilgisayar kontrollü (PGM-FI) benzin enjeksiyon sistemi yüksek performans için tasarlanmış.Hidrolik 6 ileri seri sürüş dinamiklerine sahip şanzıman sistemi ile donatılmış.Döküm aliminyum şasenin güçlendirildiği ve sağlam bir iskelete sahip olduğu belirtilmiş.Üçgen biçiminde üstte multireflektör altta Led tipi kendine özgü bir far sistemi kullanılmış.17 + 4 (Rezerv) litrelik yakıt tankı rezerv kapasiteye LCD ekrandan geçirilebiliyor.Magnezyum alaşım motor egzoz ve silindirlerde kullanılarak motorda hafifletme sağlanmış.3 bölmeli LCD gösterge paneli mavi yada siyah ışıklı versiyonlarda tonlandırılabiliyor.Honda ateşleme emniyet sistemi (HISS) yeni Honda 1000 RR kullanılacak olan kombine ABS fren sistemi ön arka disk frenler dört kollu aliminyum alaşım jantlar ilave sürüş standartları arasında...Henüz beygir gücü ve performans verileri ortaya konulmamış olsada sahip olduğu 2007 Fireblade RR motorunun yapabildikleri ortada...
    bu motor şimdi yağ soğutmalı mı 1000cc yağ soğutmalı. cbr 1000rr Fireblade motorunu kullanmışlar su soğutmalıdır yanlışın var aytskal dostum
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    600 üstü naked motorlarda yag sogutma oluyor genellikle ...
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    illede z 1000 derim dehşet makina bu gün gürdüm ve gerçekten süper allah bizede nasib etsin

aga işin sonu olmuş makina dicek kelime yok

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    jantı tek kelimeyle süper bunları çalıp başka bi motora takamazmıyız ya
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fenaa bişeeee
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

kesinlikle harika

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    WOW ABİ MANYAK Bir Motor be
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti
    honda activa
    tek kelime süper

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    hayallerim süslendi

Forumdan Uzaklaştırıldı

2009 dan günümüze vay be

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O yıllarda arka jantı efsane gözüküyordu.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Tasarımıyla zamanının çok ötesinde bir motosikletmiş.

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    O marş sesi ve 4 silindirin o kükremesi hasta ediyor insanı.
    https://www.youtube.com/watch?v=dr8K6mavQ4g

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben bu motosikleti sifir alip 1.5 sene kadar kullandim arkadaslar. Sonra SDR ile degistirdim.

Dizayn olarak en guzel naked motosikletlerden biri, ama malesef butunde cok da iyi bir motosiklet degildi.

Ozellikle on catallar neredeyse 65 kiloluk bir surucu icin optimize edilmis. Kutuk gibi saseyle birlesince asiri hissiz bir motosiklet cikmis ortaya. Adamakilli kullanmak isteyen ve 80 kilo uzeri olan herkes illa ki suspansiyonu elden gecirmek zorunda.

Gosterge paneli harika: Uc parca, buyuk, okunakli, mavi arka planli; ama vites gostergesi yok! Olacak is degil.

Tek tarafli arka masa ve hidrolik debriyaj kullanan tek modern Japon naked'ti; lakin yeni modelinde ikisi de yok. Cunku motosikletin geri kalani bu ozellikleri tasiyacak yeterlilikte degil. Sadece goruntu ile de olmuyor malesef.

Sahsen benim icin buyuk hayal kirikligi oldu...

Ses te bildigin amele dort silindir sesi, bagirtmadan duzgun ses elde etmek mumkun degil. Videolardakilerin hepsinin egzosu modifiye. Dusuk devirde guzel ses icin subap sesini baskilayacak kadar gurultulu egzos lazim, o da sagir eder adami. Ulkemizdeki baskin 4 silindir fetisinin etkisinden kalanlar bu yazdigimi garipseyebilir, lakin uluslararasi CB1000R sitesinden insanlarin ortak gorusunun bu oldugunu gorursunuz.

Lakin saglam motosiklet. Sonucta Honda. Kronik sorunu yok. Kaya gibi.

Ergonomisi de fena degil. Geometri kismen rahat. Sele orta halli.

Far ve gosterge panelinin motosikletin onune bakan kisminin profil dizayni malesef kotu; otoyol hizinda ruzgari direk kask cevresine yollayip turbulans yapiyor; kask titriyor ve gurultulu oluyor. Cok iyi aerodinamik kaskiniz (Arai, Shoei, vs.) yoksa yorucu. Diger motosikletler genelde ruzgari saga sola yollayacak sekilde dizayn ediyorlar gosterge panelinin arkasini.

Bir de bakimi cok kolay. Hem hava, hem de yag filtresine tornavida ile 2 dakikada ulasmak mumkun.

Bu arada, hem dizayn, hem de uretim Italya'dir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Turbo takmışlar alet kudurmuş.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler