Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Gilera Fuoco 500ie. 3 Tekerlek ile güvenli bir sürüş sağlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Üstü açık arabaya daha yakın bence motosiklete göre
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 Evo 250
    harika bir alet olmus. piaggio mp3 den cok daha guzel. fiyati makul olursa (ki zor bence) x9 250 den sonra gecmeyi dusundugum motor haline geldi.

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    bence piaggio mp3 250ie bile ülkemizde 17000ytl ise 500cc lik 23000ytl civarı olucak ki bu fiyata burgman 650 var ön görüntü olarak ta mp3 daha sevimli duruyor
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Mukemmel bir arac, onden bakildiginda yeni vahsi yuzlu atv'leri hatirlatiyor bana. Arkadan ise cift amortisoru ile gayet ciddi duruyor.
    Piaggio MP3'un sevimli havasi yaninda Gilera'nin sportif yuzunu yansittigini dusunuyorum.
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    ewet arkadaşlar ben aynısının 4 tekerleklisini yapıcam sponsor arıyorum ne diyosunuz

hakikaten aslında 3 yapacaklarına 4 tekerleklisini yapsalar hem çok çok daha iyi yol tutuş sağlanır hem de daha iyi bir dengeye sahip olur diye düşünüyorum.
    bence bu motor önden ATV ye benzemiş. gileranın tasarımları genelde köşeli ve sert hatlara sahip ve çok şık ama bu biraz kaba kaçmış bence.

Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Ben bu araci aslinda onden mamuta benzettim. Bunda hic bir sakinca yok belirtiyim gayet vahsi duruyor

Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel benzetme....Tebrikler.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Sevgili g-strider wallahi bravo.. benim benzetmemden daha gercekci bir benzetme olmus.. teknolojisinde de bundanmı örnek aldılar acaba..

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bence olaya teknolojik olarak bakmak lazim. Oldukca guvenli bir arac oldugu resimlerinden ve goruntulerden belli! Zaten motor kullanmanin surucuye verdigi en buyuk zevk bir virajdan digerine yatarak suzulmektir bence! Duz yoldansa Antalya-kemer arasi gibi virajli ve manzarali bir yolda aksama kadar surekli motor kullanabilirim. Mp3 yada Fuoco bu olayi guvenli bir sekilde yapmanizi saglayan bir alet!

Estetik acidan bakarsak bence biraz sert hatli olmus! mp3 u tercih ederim! hatta mp3 400 geldiginde eger cok zorlamazsa (fiyat acisindan) bi tane almayi dusunuyorum. ozellikle basimin tatli belasi mp3 e bayildi ve kendine ait bir motoru olsun istiyo, hem onun sayesinde ben de kullanmis olurum!

Ayrica 3 tekerlekli motosiklet mi olur diye yorum yapan arkadaslari da kiniyorum! bence cok sekilci dusunuyorlar! Onlarin yaptiklarini da otomobil kullanicilarinin ve etrafimizdaki motora karsi insanlarin "seytan isi" , "iki tekerle ne isin olur!" seklindeki yorumlari kadar mantiksiz buluyorum!

Cunku ben motora on yargi ile yaklasip bilip bilmeden tepki gosteren ve yorum yapanlara uyuz oluyorum! Ve cevrede boyle davranan cokca kisiye rasliyorum !
    Benim kanaatimce sizde ayni sekilde bu tarz yaklasimlardan rahatsizlik duyuyorsunuzdur! Bu arkadaslarda bence bilerek veya bilmeyerek o insanlarla ayni konuma tasiyorlar kendilerini!

Estetik olarak elbette her insanin zevkine hitap etmeyebilir! Bu cok dogal! Ama "ben begenmedim! , igrenc! , oyle sey olurmu!" yorumlari; motosiklete karsi olan otomobil kullanicilarinin tepkileri kadar yersiz ve acimasiz! "Benden farkli olana yasama sansi yok!" gibi bir anlayisa gider bu!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün MP3'ün TV8/MOTOKEYF programında testini seyrettim ve haraket kabiliyetine baya şaşırdım.Hatta frenlemede ve yol tutuşda normalden daha stabil görünüyor.Programı Net'ten tekrar seyredebilirsiniz.Şeklen G_Strider'ın benzetmesine imza atarım ama ben beğenmedim.Fiyatıda bana göre gereksizliğini kanıtlıycak kadar yüksek.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Hadi yaa... Allah kahretsin kacirdim! Tekrari ne zaman yayinlaniyo o programin bilen var mi?

netten hanki adres arkides....!

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    arkadaşlar üçteker motorcuyu bozar iki tekerden şaşmamak lazım teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    mit-x bir tane edin bu olaydan da havani at walla hocam

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    kim ne derse desin biz orta yaşlar için ideal bir motor.teknolojisini tartışmaya bile gerek yok..ama malesef bizdeki vergilerle bu harika aleti almamız mümkün değil..kardeşi 250 lik mp3 ün fiatı 17 000 ytl bu allah bilir kaç olur memleketimize gelince..galiba çinin taklit etmesini bekliyeceğiz..saygılarımla kazasız belasız sürüşler dileğiyle..

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaaa şimdi de bunlar moda oldu
    Harbiden ya bide bişeye benzeseler

Alıntı G-Strider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mit-x bir tane edin bu olaydan da havani at walla hocam
    Evet hocam! Alip kullanmak lazim! Hele bide beni onunla virajlarda yatarken gorunce hasta olupta bi tur versene diyenleri gorurum ben! Simdi "Ne o be! nasil bisey?" diyenler en cok merak edenler olur...

Houston... Houston... irtifa kaybediyorum.... Mekikten kuleye.... Cevap ver kule....! Hocam is nedeniyle sanirim oradasin! Oralarda motor kullanmak daha zevkli olsa gerek! Yollar kaymak , trafikte insanlar saygili! Super... !

Abimde san francisco da ! (umarim yanlis yazmamisimdir! )

Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Okumaya geldik hocam

Burada herkes cruiser, chopper kullaniyor, scooter yok gibi bir sey. Genelde asyalilar super sport ya da naked takiliyor. Trafigi sorma berbat, ama evet yollar dumduz akip gidiyor yanimizdan makinalar...

sen kullanmiyon mu hocam orda motor! gerci sizin oranin havasi nasil bilmiyorum ama san francisco iklim olarak Antalya gibiymis! Abim cogu zaman kullanabiliyormus! Fazla soguk degil arada sirada yagmur yagiyor falan demisti!

Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    Burada arada sirada ama feci yagmur yagiyor ama konu motor alicak parada tabii

Yaw oralarda motor da araba gibi ucuz be hocam! En azindan ikinci el bitane bulursun dicem ama! Gerci o zaman da servise bayilirsin! Neyse hayirlisi olsun. Tabi bide zapdetmek var! Hirsizlik bildigim kadariyla abd de baya bi sorun tabi!

Neyse gonlunde ne varsa o olsun....
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler