Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

CFMOTO 250 SR modeli satışa sunuldu? İşte fiyatı...

Motovento
    REKLAM ALANI

Aferin. "Beyle" devam et ki Türkçe senin gibiler sayesinde bozulmaya devam etsin. Sözüm aynı zamanda "top speed" yazma sevdalısı arkadaşlara. İlla ki yazacağım dersen mesajın tamamını İngilizce yaz bari. En azından Türkçeyi katletmemiş olursun. Anadiline daha fazla saygı duyman dileğiyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Mütercim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aferin. "Beyle" devam et ki Türkçe senin gibiler sayesinde bozulmaya devam etsin. Sözüm aynı zamanda "top speed" yazma sevdalısı arkadaşlara. İlla ki yazacağım dersen mesajın tamamını İngilizce yaz bari. En azından Türkçeyi katletmemiş olursun. Anadiline daha fazla saygı duyman dileğiyle.
    yedek parça fiyatlarından canı yanmış bir cf kullanıcısı daha.

yoksa atanamamış edebiyat hocası mı? hangisi?

geçmiş olsun

aferin ile bugünlük tebriğimizi aldık. şükür.

burası ne technopat forumu ne de donanımhaber forumu. bu kadar detaya takılma bence. hayatını yaşa. arada bir iki virgül olsun, okunabilir olsun bize yetiyor. sana yetmiyorsa yolun açık olsun biz burada motosiklet konuşuyoruz. 15 yıllık üyeliğim ve yüzlerce mesaj sayım ile devrecilik yapıyorum. evet.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CF FAN BOYLARI SALDIRIN

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek parça fiyatlarından canı yanmış bir cf kullanıcısı daha.

yoksa atanamamış edebiyat hocası mı? hangisi?

geçmiş olsun

aferin ile bugünlük tebriğimizi aldık. şükür.

burası ne technopat forumu ne de donanımhaber forumu. bu kadar detaya takılma bence. hayatını yaşa. arada bir iki virgül olsun, okunabilir olsun bize yetiyor. sana yetmiyorsa yolun açık olsun biz burada motosiklet konuşuyoruz. 15 yıllık üyeliğim ve yüzlerce mesaj sayım ile devrecilik yapıyorum. evet.
    Bence devrecilik yapmak hakkın. Sonuçta bu foruma katkın benden çok daha fazla. CFMoto kullanıcısı değilim. SYM skuterim var. Şimdilik mutluyum. Ama uzun geziler için bir şeylere bakıyorum. Bu forumdaki tartışmaları severim ama motosiklet bilgim iyi olmadığı için yazmam.
    Dil konusunda hassasım. Yazarken noktalama işareti kullanmayabilirsin. Bu bir tercihtir. Ya da nasıl kullanıldığını bilmeyebilirsin. Olabilir. İşime rağmen ben de sorun yaşıyorum. Ama gereksiz yabancı sözcük kullanımı konusunda takıntılıyım. Bu türden kullanımlarla dillere ve kültürlere neler olduğunu bildiğimdendir belki de. Sen İngilizce yazmazsan bir şey kaybetmezsin ama yazarsan dilimiz çok şey kaybeder. Devam eden ifadeleri övünmek için değil sadece hassasiyetimi anlamanda yardımcı olur diye yazıyorum. Anadil düzeyinde İngilizce ve ileri orta seviyede Almanca ve Fransızca biliyorum. Türkçe yazarken veya konuşurken asla İngilizce kullanmam.
    Üstten bakmak gibi bir niyetim yok(tu). Mesajlarımda o anlık üzüntü ile takındığım üsluptan dolayı senden özür dilerim. Ama inşallah nedenini anlatabilmişimdir.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)