Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KYMCO motosiklet modelleri lansman fiyatlarıyla satışta.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Doğan Trend Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye'ye gelen bazı KYMCO motosiklet modelleri Hepsiburada üzerinden lansmana özel kampanyalı fiyatlarla satışa sunuldu. İşte detaylar:

Motosiklet ve ATV üreticisi KYMCO'nun Türkiye'deki yeni yetkili distribütörü Doğan Trend Otomotiv, lansmana özel avantajlı fiyatlarla KYMCO modellerini Hepsiburada üzerinden sahipleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

2021 yılı mart ayı itibarıyla sahiplerine teslim edilecek olan KYMCO modellerine anlaşmalı bankalarla 9 aya kadar taksit avantajıyla erişmek mümkün olacak. İlgili sayfaya https://www.hepsiburada.com/kymco/mo...eri-c-80560308ulaşabilirsiniz.

Kaynak : donanımhaber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 taksit yapılıyormuş, müthiş. Hemen limiti 1 milyon TL olan kredi kartımla bir iki tane alayım. +3 de banka verir, güzel para kanka, güzel para yani

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 taksit yapılıyormuş, müthiş. Hemen limiti 1 milyon TL olan kredi kartımla bir iki tane alayım. +3 de banka verir, güzel para kanka, güzel para yani
    Coklu kredi karti ile odemek mumkun ama o da kisitli, en fazla 2 kart.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coklu kredi karti ile odemek mumkun ama o da kisitli, en fazla 2 kart.
    zaten limitler toplama göre verilmiyor mu? toplam limiti 30bin olan birinin ben sanmıyorum ki kartla alacağını merakı varsa basar parayı alır :8

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kart limiti belirlerken uygulanan gelir kısıtlaması değişti
    limit belirlerken bankadaki varlıklar da dikkate alınıyo

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı ojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kart limiti belirlerken uygulanan gelir kısıtlaması değişti
    limit belirlerken bankadaki varlıklar da dikkate alınıyo
    yani yastık altında tuttuklarımızı hesaba atsak maksimum maaşın 4 katı olabilen kart limitleri yükseliyor mu doğru mu anladım?
    ojo bunu beğendi.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 cc skuter 46.400 Tl olmuş yaaa naptınız gariii

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc skuter 46.400 Tl olmuş yaaa naptınız gariii
    Joleli bir ekonomist vardi zamaninda, atip tutuyordu. Ona sormak lazim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kimse Kawasaki'ye fiyatlarından ötürü çemkirmesin, bak elin Taiwanlısı da 46.000'den 250'lik skuter satıyor.
    MimTolga ve espresso bunu beğendiler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En azından kartla puan kazanırsınız. Büyük kazanç. Harika firmanın 125cc motocikletleri için mükemmel fiyat.

Çok beğenip öve öve bitiremeyen, yere göğe sığdıramayanlar için söylemek isterim ki komşunun kimkio' sunun boyasız plastik aksamı iki senede 10 yaşında çinli motosikletin plastikleri gibi matlaştı. Haydi hep birlikte alalım.

Motosikleti
    Forza 250
    Kendini Japon zanneden bir diğer Taiwanlı kardeşi Sym gibi yanlış fiyat politikası nedeniyle piyasadan silinip gidecek. Honda Forza made in Italy, maşallah downtown kardeş 60 küsür bin. Neyin kafası bu anlamak zor.
    SYM Gts Evo 250, SYM Maxsym 400,KTM Duke 390,Xmax 400abs, Joymax250, Forza250

Kymco almadan önce alacağınız motorun parça fiyatlarına göz atın kymco ların parçaları özelikle maxi scooter parçaları müthiş pahallı

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Kymco candır, gerisi yalandır. (Kymco konularının ağası benim)

Abilerim, ablalarım. Ucuz pahalı bir şekilde çeşitlilik katıyor olaya. Birde böyle bakın olaya.

Motosikleti
    motolux
    çooook ucuz yaaa, yahu araba satar gibi oldu fiyatlar daha geçen yıl 2012 dizel linea arabamı 32 bin liraya sattım şimdi o paraya motor bile alamıyorum. yuh desem yeridir yuhhh

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    250cc artık 40-50 bandında , pek hoşumuza gitmese de bundan sonra böyle devam edecek gibi

Eğer nakit fiyatına karta taksit yapıyorlar ise güzel ama fark koyacaklarsa çok anlamlı değil.
    Kart kullanımı Bezen puan vs avantaj sağlayabiliyor.

2015 de kredi kartı ile motosiklet botu almıştım yanlış hatırlamıyorsam 500tl gibi bir tutarı vardı.
    Banka aradı bu yıl içerisinde kartınızdan 30bin tl harcama sözü verirseniz bot ücretini, ekstrenizden düşeceğiz dediler.
    O dönemde de araba alacaktım, alırken 30 bini KK’dan çektirdim.
    Bot bedavaya geldi Beleşçiyiz Hala kullanıyorum
    Kural [ Z ] ve espresso bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Yurt dışı fiyatlarına biraz göz gezdirdim, maalesef fiyatlarda anormallik yok. Anormal olan ülkemizdeki döviz kurları.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc artık 40-50 bandında , pek hoşumuza gitmese de bundan sonra böyle devam edecek gibi

Eğer nakit fiyatına karta taksit yapıyorlar ise güzel ama fark koyacaklarsa çok anlamlı değil.
    Kart kullanımı Bezen puan vs avantaj sağlayabiliyor.

2015 de kredi kartı ile motosiklet botu almıştım yanlış hatırlamıyorsam 500tl gibi bir tutarı vardı.
    Banka aradı bu yıl içerisinde kartınızdan 30bin tl harcama sözü verirseniz bot ücretini, ekstrenizden düşeceğiz dediler.
    O dönemde de araba alacaktım, alırken 30 bini KK’dan çektirdim.
    Bot bedavaya geldi Beleşçiyiz Hala kullanıyorum
    Vade farki bankadan bankaya degisiyor. Linklerde her motosikletin aciklama kisminda var, Yanlis hatirlamiyorsam,
    Garanti 9 ay vade farksiz,
    YKB 7 ay vade farksiz,
    Digerlerinde 3-4 ay, sonrasi vade farkiyla.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışı fiyatlarına biraz göz gezdirdim, maalesef fiyatlarda anormallik yok. Anormal olan ülkemizdeki döviz kurları.
    Aslında konu o değil.

Başka başlık altında yazmıştım, 300 cc modellerde Kymco X-town'ın fiyatı Honda Forza'dan 1500 € daha düşük. Bizde ise 250 cc modeller neredeyse aynılar. Burada Kymco distribütörü, motorlar aynı sınıfta diye aynı fiyatı koyup kendince uyanıklık yapıyor. Dürüst ticareti bir türlü öğrenemedik gitti. O adamlar salak mı da araya fiyat farkı koyuyorlar ? Aynı fiyatı koyarlarsa satılmayacağını bildiklerinden müşteriyi cezbedecek kadar fark bırakıyorlar. Bizimki ise "satılmazsa satılmasın, o paraya vereceğime yakarım daha iyi" kafasıyla şark kurnazı ticareti yapıyor. Bir tane satamamak mı daha iyi yoksa uygun fiyattan düşük karla çok satmak mı ? X-Town'ı isteseler rahat rahat 30 - 35 bin TL'ye satabilirler ki o zaman peynir ekmek gibi gider. Bu kafayla bir tane motor satmaları mümkün değil. Bir de son yıllarda bir lansman fiyatı sahtekarlığı çıktı. Şimdi lansman fiyatından gelir, üç ay sonra ise döviz kuru düşmüş bile olsa normal fiyat dönerler. Türk tipi ticaret ahlakı...
    BloodyBaron ve MimTolga bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)