Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Tenere 700 T7 modelinin resmi tanıtımının yapılması bekleniyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yamaha tarafından birkaç senedir World Raid adıyla video ve fotoğraflarını yayınladığı prototip 700cc lik enduro modelinin yakında resmi duyurusunun yapılması bekleniyor.

Yamaha Motor Europe tarafından "Yamaha Ténéré 700 World Raid | European Stage" adıyla tanıtılan aşağıdaki video da 5 Kasım saat 18:00 de Facebook üzerinden canlı yayın yapılacağı ifade edildi. Bu tarih de Kasım ayının başındaki EICMA Milan motosiklet fuarını işaret ediyor.
    Tenere 700 modelini bekleyenler 5 Kasım tarihini iple çekeceğe benziyor.

gurucuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    En pozitif umut dolu yaşama sevincini kaybetmemiş bir insan olarak bile düşününce en aşağı, en en aşağı 45bin lira Fix.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Teknik özellikleri hakkında bilgisi olan var mı ? Nette bulamadım.

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En pozitif umut dolu yaşama sevincini kaybetmemiş bir insan olarak bile düşününce en aşağı, en en aşağı 45bin lira Fix.
    tracer 700 49 kagıt bu 45 kagıt mı diyorsun ,bence bir 10 daha koy 55 min min

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tracer 700 49 kagıt bu 45 kagıt mı diyorsun ,bence bir 10 daha koy 55 min min
    su anki fiyatlara kur yansimadi ben 80k diyorum...

Motosikleti
    MT-07
    Yansısa ne olacak? Dün Yamaha İstanbul’a gittim. Adam mt07’nin güncellenmesinin ne olduğundan bihaber. Fiyat? Liste fiyatı neyse bu! Hemde nakit... Ne pazarlık yaparım, ne de satarım modunda. Almadım çıktım. Halbuki bugün işlemleri bitmiş, teslim alıyor olurdum dallamalık yapmasa. Bide kask alacaktım hatta montta. Çünkü kazada paramparça olmuşlarda. Neyse bunlar kazanacağına başkası kazansın diyorum.

Bence 60-65bin arası fiyatla gelir. İyimser düşüncem bu. 75’ten az olmaz kötümser.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yansısa ne olacak? Dün Yamaha İstanbul’a gittim. Adam mt07’nin güncellenmesinin ne olduğundan bihaber. Fiyat? Liste fiyatı neyse bu! Hemde nakit... Ne pazarlık yaparım, ne de satarım modunda. Almadım çıktım. Halbuki bugün işlemleri bitmiş, teslim alıyor olurdum dallamalık yapmasa. Bide kask alacaktım hatta montta. Çünkü kazada paramparça olmuşlarda. Neyse bunlar kazanacağına başkası kazansın diyorum.
    Tuna'ya git abi bence
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Seni yakalamışken sorayım. Mt-25 ile mt-07 arasında fazla fark yok gibi. Ben baya bir km yapıyorum yıl içinde. 2017 mt-25 alıp canını alırcasına mı kullansam? Yoksa bütçe zorlayıp mt-07 mi alsam? Gönlüm büyükten yan olsada şehir içinde gidilen yol ve mesafe belli...

Motosikleti
    Tracer700
    mt bloğunu kullanacaklar diye duydum motorcu muhabbetinden Merakla bekliyoz bakalım fiyatı üzmese bari

Motosikleti
    simson
    Seni yakalamışken sorayım. Mt-25 ile mt-07 arasında fazla fark yok gibi. Ben baya bir km yapıyorum yıl içinde. 2017 mt-25 alıp canını alırcasına mı kullansam? Yoksa bütçe zorlayıp mt-07 mi alsam? Gönlüm büyükten yan olsada şehir içinde gidilen yol ve mesafe belli...
    Kampanya varken tertemiz sıfır al bence mt25'i.İlla mt7 alıcam dersen 2.el al.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tecrübe yeterliyse mt07 alın tabi.

https://www.youtube.com/watch?v=TOYGEN_lAYY
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübe yeterliyse mt07 alın tabi.

https://www.youtube.com/watch?v=TOYGEN_lAYY
    Tecrübe fazlasıyla yeter de maalesef benim cüzdan yetmiyor. Bu sebeptendirki MT-25'in kaporasını bıraktım. Hafta içi motorumu alacağım. Saçma sapan bir dünyada ^^Rodaj^^ ile uğraşacağım. En sıkıldığım şey rodaj mevzusu...

Motosikleti
    simson
    Tecrübe fazlasıyla yeter de maalesef benim cüzdan yetmiyor. Bu sebeptendirki MT-25'in kaporasını bıraktım. Hafta içi motorumu alacağım. Saçma sapan bir dünyada ^^Rodaj^^ ile uğraşacağım. En sıkıldığım şey rodaj mevzusu...
    106 yapabilirsin 6. viteste rodajda

Motosikleti
    MT-07
    Bugünde alamadım motosikletimi. Sevkiyat akşam üstü gelecek. Yetiştiremeyen bla bla bla yaptılar. Akşam metrobüsle gidecek olmamı geçtim, sabah gene 6.00’da metrobüse binmem gerek :(

Zaten pantolon ile eldiveni giymemiştim uyku sersemi şekilde. İyi oldu da motor botlarıda sıkıntı. Daha rahat birşeyler lazım gibi.

Motosikletaksesuarları’nın sitesinde ve mağazasında da indirim var. Bir bakın isterseniz.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    bu motoru çok beğendim, 2 sene sonra eğer işlerim yolunda giderse alma planıma koydum, süspansiyonlar, motor gücü, arazi ve asfalttaki gidişi test edenler hep olumlu konuşuyor.

themeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 RALLY KTM EXC300
    yıllık vergisi düşük olsa alınacak motor ama yıllık vergisinin 1200 lük aletlerle aynı olması saçmalık.
    ilk lansmanda ucuza bırakır yamaha snr fiyatlar uçar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)