Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce elektirikli bisiklet türkiye de tutar mı?

Katılımcı sayısı
153. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

78 50.98%
  • Hayır

75 49.02%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ne motosiklet ne de bisiklet: BİSELECT

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150

MoBis Elektrikli Araçlar, Biselect markalı yeni elektrikli araçlarını Türkiye'de kullanıcıların beğenisine sundu. Yeni çevre dostu Biselect, Türkiye'de elektrikli araçlar kategorisinde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Şarj edilebilir Biselect elektrikli araçlar hem motorlu kullanılabiliyor, hem de istenirse sürücüsüne bisiklet keyfi sunuyor. Biselect, ulaşım sorununuzu ayda sadece 5 YTL'ye, üstelik eğlenceli bir şekilde çözüyor. Biselect ile yola çıkmak için aracınızı şarj etmeniz yeterli oluyor. Tek şarj edişte 50 km'ye kadar yol kat edebilen Biselect ile, yedek şarj adaptörü sayesinde toplam 100 km yol kat edilebiliyor. Biselect, her gün tam şarjlı olarak kullanıldığında ayda sadece 5 YTL'lik elektrik harcıyor. Biselect elektrikli taşıtlar Mobis Elektrikli Araçlar tarafından 1 yıl garanti ile satışa sunuluyor.
    Çevre dostu olan ve gürültü de çıkarmayan Biselect elektrikli araçlar hem motorlu kullanılabiliyor, hem de istenirse sürücüsüne bisiklet keyfi sunuyor. Yani hiçbir şekilde yolda kalmanız söz konusu değil. Biselect'in özel bataryası, motoru ve kontrol ünitesi içine yerleştirilmiş özel çipi sayesinde uzun mesafede sürüş imkânı, uzun bir kullanım ömrü ve enerji tasarrufu sağlanıyor. Biselect elektrikli araçlarda sürücünün aracı daha rahat kullanmasına olanak tanıyan 'uzun yol modu' ve 'hızlı sürüş modu' olarak iki farklı mod bulunuyor. Elektrikli araçların kullanımında en önemli faktörlerden biri olan güvenlik konusu da acil kapatma düğmesi ile güvence altına alınıyor. Elektrikli aracın kontrolden çıkması ya da frenlemede sorun yaşanması halinde, sürücü acil kapama düğmesine basarak motoru anında durdurabiliyor.
    Bazı modelleri bisiklete bazı modelleri motosiklete benzese de Biselect, trafikte yepyeni bir alternatif araç olmasıyla dikkat çekiyor. Elektrikle şarj edilerek çalışan ve bir şarjla 50 km. yol gidebilen bu araçlar, aynı zamanda hem ekonomik hem de çevre dostu...
    Hiç bisiklete bindiğiniz zamanlarda çok yorulup da aklınızdan, "Şunun bir motoru olsa da biraz da kendisi gitse," diye düşündüğünüz olur mu? Yanıtınız "Evet"se hazır olun, istediğiniz şey artık mümkün. Şarjlı bisiklet 'biselect' siz yorulduğunuzda kendi kendine gidebiliyor. Bu alternatif ulaşım aracı diğer taraftan da her geçen gün biraz daha zamlanan benzin fiyatları konusunda bir alternatif sunuyor. Pratik ve ekonomik olan Biselect elektrikli araçlar, sürücüleri yakıt masrafından kurtarıyor. Biselect ile yola çıkmak için aracınızı şarj etmeniz yeterli. Egzozu olmadığı için Biselect diğer taşıtların aksine çevreye zarar vermiyor, doğayı kirletmiyor ve gürültü kirliliğine yol açmıyor. Saatte 35 km.'ye kadar çıkabilen hızlarıyla Biselect elektrikli araçlar, kullanıcılara özellikle yazın geldiği bu günlerde açık havada, istedikleri yerlere en ucuz şekilde ulaşma olanağı sunuyor. Çin'den getirilen biselect elektrikli taşıtlar, iki yıl garanti ve 24 saat online teknik destek hizmeti ile satışa sunuluyor. Bu sıradışı araçları Türkiye'ye getiren firmanın yetkilisi Berna Karataş hedeflerini şöyle anlatıyor: " Türkiye'de Biselect'in avantajlarını tanıtmak ve Biselect sayesinde insanları trafik, benzin, masraf, çevre kirliliği, gürültü kirliliği gibi birçok sıkıntıdan kurtarmak istiyoruz. Biselect sayesinde işine, evine, okuluna, arkadaşına bir an önce ulaşmak isteyen her yaştan insanlar, masrafsız, trafiğe takılmadan, çevreyi kirletmeden, gürültüsüzce ve güvenli ulaşımın keyfini yaşayacak. Özellikle yazlık yerler için ideal."

Biselect Türkiye İnternet Sitesi:www.biselect.com.tr

Markanın modellerinin tanıtıldığı topic için tıklayın.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Sabah eminönü tarafın da afişini görmüştüm 5 ytl ye 1500 km die.
    Demek ki buymuş arkadaş.
    Vatana millete hayırlı olsun.
    bilgi için teşekkürler.

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tutmaz...satmaz...

küçük şehirler için ideal trafik derdi olmayan yerler için...

ama trafik derdi varsa cc lazım birasçık

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    petrol olduğu müddetçe içten yanmalıya devam kim ne derse desin petrol ürünü olan araç hızlı güçlü ve atiktir zevk için dir onlar ama bizim ülkemiz o kadar gelişmedi zevk için olmaz ülkemizde sadeceiş için araç gerekli

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    kac para........
    Yeni yine yeniden

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla bu makina bizim buralarda hiç dayanmaz !!
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    az basıo bea

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    yakuş çıkar mı acaba pek zannetmiyorum cıkcağını
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

mesut16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS
    bunların çekişi iyi değildir ya
    tutulmaz bunlar

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    e çüş yani 1460 ytl ben o paraya mondial alırım

vipseyahat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Aslında hem benzinli hem elektrikli bir motor geliştirecekler o zaman satış patlaması yapar valla. Nedersiniz böyle bir projeyi bizler yapalım yok mu mühendis arkadaşlar. ( Bu yazıyı çinliler okursa yandık seneye o da çıkar. )

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    konu zaten daha önceden açılmıştı...
    Biselect
    biraz daha dikkat lütfen sayın moderatörüm...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

DUDULALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat 2006
    Ya arkadaşlar honda beatım var, 6 lt deposu var 250 km yol yapıyorum 1 depoyla. Kısacası 5-6 günde bir benzinciye gidip enzin almak zor geliyor. Bunun şarjıyla hergün kim uğraşır bilmiyorum.
    BİBER MUHAKKAK YAKAR, "YA GİRERKEN YA ÇIKARKEN"... By NaZmİ

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    ne surede şarj ettiğine baglı olarak guzel bır şey oldugunu dusunmeye basladım.

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hacı bunlardan çok acayip bi ses çıkıyo giderken

şimdi soran arkadaşlar olur bu motordan nasıl dört zamanlı motor sesi çıkartırız diye. ben hemen söyliyim çıkmaz
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

erob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA
    250-500watt gücü ile performans beklemeyin....yurtdışında bu e-scooter ler genelde 1500watt ve üstü...
    dolu akü ile 90km kadar yol alabiliyorsun..hızı da rahat 65-70 km..yokuş problemi de kalmıyor o zaman..biraz araştırın sizde göreceksiniz...ilerleyen yıllarda çok satılacağından eminim...
    [COLOR="Red"][FONT="Comic Sans MS"]The X-Track[/FONT][/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    1 HP = 750 Watt. Bir insanın bisiklete binerken sürekli olarak üretebileceği güç çeyrek beygir, yani yaklaşık 200 watt. Normal bir bisikletten daha hızlı gidebilecek bir araç değil. Güzel bir araç, ama tutacağını sanmam.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı
    konu zaten daha önceden açılmıştı...
    Biselect
    biraz daha dikkat lütfen sayın moderatörüm...

bencede bmc...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    bencede bmc...
    sana bmc yakışmaz metehancım
    bence sana biz iyisinden bir harley yapalım
    senin kalıba tam oturur valla...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler