Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kawasaki Versys-X 300 Milan Motosiklet Fuarında Tanıtıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Acaba kaç tane satabililer ki
    Bence 1 yilda belki 5 diyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ondan sonra bu forumda hala Bajaj'lara, Çin motorlarına ne kadar iyi olurlarsa olsunlar çöp diyen burun kıvıran, motorları kötülemek için yarışan adamlar var. Gidin o zaman size mantıklı gekiyorsa Mondial Rx3'e 12 bin vereceğinize Versys'e 28 bin verin. Ya da KLE 500 hurdalarının peşinde koşun.

Buraya yazıyorum, 2017 yılı Japon markalarının tümü için hüsran olacak. Olmazsa gelin benim yüzüme tükürün.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    28bin nedir yahu?
    Yuh! Buna çizik attık.
    En azından test motoru yakalarsak süreriz.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Son durum

7500 Euro

1 Euro = 4.12 TL

30.900 TL

Devlet ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum. Mantık çerçevesine sığmadığı kesin.

Başarısız politikanın meyvesi artan kura mı kızayım. Zaten yüksek olup durmadan artan vergi oranlarına mı kızayım. Yoksa o hükümeti orada tutan %50 ye mi söveyim.

İçimdeki sese kulak versem o zaten hepten karamsar. Bu daha başlangıç diyor.

Bunlar iç savaşın ayak sesleri değildir inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Ben o yazıyı yazdıktan sonra kur 4.17 oldu :( bu nasıl bi amk gazetesi olur.
    cenkito bunu beğendi.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Küresel gelişmelerin yanında, iç politikada anayasa görüşmelerine bağlı gerginliklerin etkisiyle tarihi rekorlar kıran dolar ve euro yeni güne bu düzeylere yakın başladı. Hakkımızda hayırlısı... Şu an bir rampa tırmanıyoruz. Rabbim düzlüğe çıkmamızı nasip etsin.

Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    250cc abs li xmax imi 13750 tl ye 2016 ağustos ayında sattım ki yeni sezonda az zamlı da gelse , bir crf 250 rally , bir versys x300 alayım , rally 17000 olsa versys x300 25000 olsa karar verirdim diyordum ki , 2016 da satıp 2017 de motor almayı düşünerek en kısmetsiz dilime girmiş ben şimdi ne halt ederek versys x300 e 31.000 veririm onu düşünüyorum , tüm hayallerini yıktılar insanların ...
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı intothewild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc abs li xmax imi 13750 tl ye 2016 ağustos ayında sattım ki yeni sezonda az zamlı da gelse , bir crf 250 rally , bir versys x300 alayım , rally 17000 olsa versys x300 25000 olsa karar verirdim diyordum ki , 2016 da satıp 2017 de motor almayı düşünerek en kısmetsiz dilime girmiş ben şimdi ne halt ederek versys x300 e 31.000 veririm onu düşünüyorum , tüm hayallerini yıktılar insanların ...
    Mondial RX-3 Evo'yu yada Pulsar 200ns'i düşünebilirsin hocam...Kullanlar ve kullanmayanlar(seko) çok memnun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:19 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial RX-3 Evo'yu yada Pulsar 200ns'i düşünebilirsin hocam...Kullanlar ve kullanmayanlar(seko) çok memnun.
    çöp, hurda kle500 demiş ama,kle'nin ölüsü bile bunlara ömür ve sağlamlık olarak 5 basaRR...
    The Power of The Dreams.

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    merhaba dostlar. alan arkadaslarıma hayırlı olsun

2017 model gezi motorları fiyatları

KTM DUKE 200 (25 beygir) sıfırı 13900tl
    İNAZUMA (kampanya fiyat) 15.900tl
    Mondial EVO (nakit pazarlıklı) 9.500 ile 12.000tl arası
    bajaj pulsar gezi motoru 11.000TL
    yamaha MT 250cc 15.900tl
    regal raptor SPT 350cc(ENDURO) 12.000tl

BUNLAR kendini kanıtlamış motorlar olduğu halde fiyatları makul sayılabilir.. PİYASAYA ÇIKACAK OLAN JAPON EDUROLAR pazarda yer sahibi olmak istiyorlarsa fiyatları asla 18bin tl bandını aşmamalı ama görüyorum ki honda 250 rally advanture bile 21.250tl fiyata ulaşmış cok fazla kawasaki versy 250cc enduro 28bin tl bu ne abi astronomik rakamlar.. 250ccnin alıcı kitlesi memur ve orta gelirli vatandaştır..
    bence japon firmaların web sitelerinden fiyatı düşük tutmaları konusunda şikayet ve öneri yazmalıyız tepki göstermeliyiz ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Türkiye'de 250cc Enduro da ciddi bir beklenti bir potansiyel var Mondial Evo Bu açık gösterdi ancak insanlar Japon markalarına yönelmek istiyor fakat 250 sisi'nin alıcı kitlesi memur ve alt gelir grubu olduğu için fiyatların kesinlikle düşük tutulması gerek Örneğin Honda 250 Rally ilk açıklanan fiyatı 18500 TL ile bir potansiyel yakalamıştı fakat şu anda fiyatı 20.000 bandının üzerine çıkarttı Dolayısıyla alıcı kitle kulüplerde ve forumlarda alma fikrinden vazgeçtiler Çünkü mantık nakit Mondial Evo you hala 12000 TL ye almak varken neden 250 sissy bir motora 20.000 TL üzerinde para verelim mantığı oldu 250cc Enduro alacak kitlenin 250 sesi tercih etmesindeki tek hasep benzin ve yakıt sarfiyatı fiyatı olduğu göz önünde bulundurulursa kalkıp 20.000 TL nin üzerinde bir rakam vermeleri mümkün dahil değildir Bu anlamda bir kulüp üyesi olarak senelerdir motorsiklet takipcisi ve Forumcusu olarak söylüyorum Suzuki 250 sisi V Strom motorundan bu açı ciddi anlamda doldurması bekleniyor Hatta alıcı kitle Honda Rally markası 20.000 TL nin üzerine çıktığı için şu anda tamamen Suzuki V Strom 250 motorunun fiyatı açıklanan kadar motorsiklet almamayı tercih ediyor bu açık sizin kapatmamız bekleniliyor Eğer bu işi tek elinizde bulundurmak istiyorsanız ki 250 sissy alıcı kitlesi bütün Çin mallarını çadırları da göz önünde bulundurursak Türkiye'nin en büyük pazarını oluşturuyor Eğer bu pazara uygun fiyatlarla hakim olabilirsiniz bütün Türkiye piyasası Nettek elinizde bulundurabilirsiniz motorlu ucuz satın ncak yüzlerce satılan motorun servisinden Kazancınız sizi İhya edecektir ve markanızı çığ gibi büyüyecektir bu anlamda gerçekten dönüm noktasında sınız Bu bir motosiklet markası için reform olabilir Şu anda kutlama yapmak istiyorsanız fiyat olarak V Strom 250 250 Enduro da asla 19500 rakamını geçmemiz lazım hatta 18 500 TL gibi bir rakam verebilirsiniz ciddi başarılar elde edersiniz heleki 17000 TL olabilirse bütün Piyasayı Hilal çemberine sil alabilirsiniz Unutmayın ki Türkiye'de bu kadar çok Çin malı 250cc Chopper bulunmasının tek sebebi insanların Enduro alabilecek paralarının olmayışı ve seyahat etmek istemeleridir Burada eğer büyük düşünebilirsiniz pazarlama anlamında tabi Kar payına düşük tutarak bütün çakırcı kitlesine ki bu Türkiye'de çok büyük bir kitle bütün bu kitleyi kendinize çekebilirsiniz bu söylediğim tüm bilgiler 10 senelik Forum takipçisi , motosiklet gezgini bilim sanat takipçisi ki bizzat bilim ve sanat merkezlerinde çalışıyorum yılların kulüp üyesi ve en az sadece gezi motorları klasmanında 7 ayrı Çin malı motosiklet iki tane enduro Çin malı motosiklet kullanmış birisi olarak sizlere aktarıyorum .
    kawasaki versys 300 bu ne OHAAA 29bin TL araba mı alıyoruz 300cc motor altı astarı bu neeeeee

Arkadaşlar bu hazır yazıyı kopyalayıp markalara gönderin tepkimizi gösterelim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)