Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2017 Honda CBR250RR modelinin yeni fotoğrafı yayınlandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sibiar 250 ARAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    13.06.2016 yazıyor fotoğrafın altında

250cc 40hp hmm cok guzel etraf r25 doluyken fiyat bktan olmazsa bu motordan dolar tasar
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merso, bmw falan alıp ortadan yardıran, yayanın üstüne süren barzodan tek farkı, kaza yapınca kendisi de zarar görebilir. Tek tesellim de o zaten.
    teselli edebildiysek ne mutlu bize

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    motosiklet.net' in bile admini cbr 500' ü 250rr diye tanıtıyorsa diğerleri ne yapsın, ortada ne konsept var ne başka bişey bir kişi foto almış photoshop ile düzenlemiş elden geçirmiş koymuş internete kalanı da onu izliyor. En basitinden internete beter böcek 2 yazın bi dünya afiş çıkıyor oyuncularına kadar ama ortada yapımcısı bile yok hepsi hurafe bu da aynı şekil foto paylaşa paylaşa zorla adamlara 250rr yaptıracaksınız.
    MotorKafa ve ryangt bunu beğendiler.

Motosikleti
    gt250r
    R25 i olanlar tutuşuyor bu haberlere hem bu çıkarsa sıfır fiyatıyla satilan ikinci el r25ler 12bine alıcı bulamayacak..
    baba akü yok bunu beğendi.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık Honda için gerekli olandı cbr250r üretimine devam etmiş olsaydı 250 cc klasmanında diğer markaların gerisinde kalacağı aşikardı.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İyi güzel de gaza gelmeyin fazla.elemanın biri fotoshopla birşeyler çizip nete bir salıyor.Mini mini varolmayan modeller çıkıyor her sene sonra

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    cbr250 kabak tadı verdi 5 yıldır değişen birşey yok. ilk çıkan kasa zaten cbr değil vfr görünümündeydi . 2014 yerine 2011 de çıkarsalardı güncel kasayı, şimdide 250rr çıkarsalar yamaha & kawasaki avuçluyor olurdu şimdi. Önümüzü açmıyorlarki bilader neler yapıcaz

çıksın çıksın 14.250 ye r25 alıp 9 10 bin kilometre yapıp 15 bine satabilecekler mi bakalım

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 i olanlar tutuşuyor bu haberlere hem bu çıkarsa sıfır fiyatıyla satilan ikinci el r25ler 12bine alıcı bulamayacak..
    Kafa bu mu cidden? Adamlar cbr 250r a 2 senede 5 bin lira zam yaptılar şu an r25 16 bin se bunun sebebi hondadır, piyasada tekelken çıtayı honda yükseltti kaldı ki gelecek olan motoru bedava vermeyecekler yine yamahadan pahalı olacaktır, tutuşma ne zaman yaşanır biliyor musun? Yamaha bana hisselerinin %51' ini verir o zaman tutuşurum yoksa R25 sahibi olanlara giren çıkan bişey yok aksine pazarda don satılır gibi R25 satılıyor enreye baksam R25 artık sıkıldım aynı motora binmekten bunun gelmesine en çok ben sevinirim ama hurafe bunlar, Cbr 500 ile bu konsept fotolarına bi bakın ikisi de birbirinin aynısı 2016 kasa cbr 500 ü bi akıllı cbr 250 diye tanıttı japoncamız yok diye herkes te inanıyor....

Videosu da burda
    https://www.youtube.com/watch?v=5ru3Mc6Wbvg

Youngmachine dergisindede haber varda okuyamadık tabi japonca

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    bir fotoğrafta ben asayım eksik kalmayayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Yeni cbr500 e bakarsanız aslında ne çıkıcağını kestirebiliriz.fiyatta ya bomboş 15 16 arası olur.yada abs lastik falan olursa 18 bine hazırlanalım.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Ön farların tasarımı ve aynaların bağlantı noktalarından cama doru uzanan kıvrımlar birebir R25 Tasarımı. Biraz sen giderken biz dönüyorduk demek lazım aslın da kaç begir olacağı asıl piyasayı etkiler 36 dan fazla olursa R25 satışları illaki azalır.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    derginin kapağını herkes es geçmiş orada

Aprilla RS4 250 ve Suzuki GSXR-250 nin de ismi geçiyor

bide şu kawasakinin 4 silindirli olacağı dedikodusu dönen 250 racing i var dı dimi

şahsi fikrim yamaha 250cc piyasasına geç girdi ama motor devri ve gücü olarak en üst limitte ve tasarım olarak da R6 yı aratmayan bir görüntüyle girdiği için Honda ya hamle yapacak pek alan bırakmadı.

Honda nın bence tasarım olarak 600cc ye daha yakın ve şişkin güçlü karenajla girmesi ve ABS yi sunması dışında oyun alanı yok. Birde digital gösterye yüklenecekler lunapark gibi olacak orası
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Görüyorum ve artırıyorum, 27bin lira

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    tipini beğenmedim desem inanır mısınız?

2000 model yzf r1 tipi çok hoşuma gidiyor kırmızı beyaz ve cbr 600rr 2006 model tipi çok güzel. yeni modellerin tipi çok sivri kenarlı ve farlarından sinyallerine kadar çok küçük yapılmış ışıklı yerleri.

ön taraf tek far değil çift far olacak.

r6;

cbr 1000rr;

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni fiyatı yayınlandı diye okudum,heyecandan konuya nası girdiğimi bilmiyorum

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Piyasa araştırması, fazla heyecan yapmayın.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim bu rendererlardan neyimiz eksik
    yeni nesil canavar gibi grafikerlerimiz var ancak yerli çizim bi 250rr yapsa da birimiz tüm dünyayı bir de biz trollesek
    wing41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)