Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-07 Tracer 700 modeli ortaya çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mt07 nin o akrepli sesini isteyenlere super haber,ruzgarla falan ugrasmadan keyifle yol yaparlar. Vallahi buyusekte alsak be :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    la kimse yazmamış.

R25 farlarını MT-07 ye gömmüş adamlar

Ula şunu şöyle yapıyosunuzda bu farı naked modele koyup niye Triumph speed triple gibin yapmadınız. MT-07 nin ön farı suya giripte büzüşmüş küçülmüş pipi gibi duruyor

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    çok beğendim ben

Motosikleti
    Fazer
    Çok güzel görünüyor,göstergeleri 09 tracer gibi bekliyordum,süspansiyon vs ayarları 07 ile aynı mı acaba ? Uygun fiyatlı olursa piyasa da oldukça yer edinecektir

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Versyse çok benzemiş kafa tasarımı.
    Sinyalleri manetlerin dibine koymuşlar acayip olmuş gözün alışması lazım ama böylelikle grenajlar tek parça oluyor ortasında delik yok

Güzele benziyor da mt-09 tracer ile arasında 5-6 bin fark olursa pek rağbet görmeyebilir gibi. Düzgün bir fiyat politikası uygulamaları lazım.
    Güzel güzel çıksın böyle motorlar çeşitlilik artsın
    Keşke bir de ducati multistrada 700/800cc olanı falan çıksa şöyle insan kullanacak gibi bir beygiri falan olsa ne güzel olur

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    bir gün herkez yamaha cı olacak

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Motor harika. Sele yüksekliği 80cm nin altında olsa ne güzel olurdu,

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    250-500cc ve 80cm sele yüksekliği olanını bekliyoruz.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    İnşallah fiyatı 30binin altında olur da 07yi verip alırım bir tane. Egzoz masrafı da olmaz Nakedla şehir içinde apaçiliğe bayılıyorum ama otobanda üzüyor insanı, tın tın da gidilmiyor, rüzgardan dayağı yiyip evde bayılıyoruz..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    daha önce açılmış geçmiş konudaki (http://www.motosiklet.net/forum/yeni...r-geliyor.html ) mesajımı atayım direk

kafamdaki sorular üstat AEA MT 07 virajlarda sert kontra verildiğinde motorun şasesinin burkulduğunu söylemişti (bu burkulmayı önleyen demirde aksesuar olarak satılıyor bildiğim kadarıyla )bu motorda gördüğümüz kadarıyla çanta seti , kafa grenaj ı değişikliği , artçı selesi de değişmiş gözüküyor artçıyla beraber bu kadar ağırlık bu şasede güvenli olur mu ve tek kişi ile bile rahat tekere gelen alet arkada bu kadar ağırlık la ne olur ??? MT 07 sahiplerinin görüşlerini duymak isterim

burkulmayı önleyen demir bu modelde de gözükmüyür moto cage modelinde var ,mt 07 tracer de bir dikkatimi çeken ayrıntı ön maşayı tutan ve daha rijit olmasını sağlayan ekstra bir demir var sanki
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Bu motor çoook pis tutar hayırlı olsun.fiyatıda 30 max 31 000 olur.öle 35 falan yalan olur.kaldıki triumph tiger800 şu an 37 bin tl o paraya o alet bedava

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bunu alacağıma versys alırım bundan daha yakışıklı
    yaaha iyice sapıttım mt diye tutturdu gidiyor
    yakın x max da mt diyecekler diye tırsıyorum ...

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Daha 1000 km'deki motoru sattıracaklar bana.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce açılmış geçmiş konudaki (http://www.motosiklet.net/forum/yeni...r-geliyor.html ) mesajımı atayım direk

kafamdaki sorular üstat AEA MT 07 virajlarda sert kontra verildiğinde motorun şasesinin burkulduğunu söylemişti (bu burkulmayı önleyen demirde aksesuar olarak satılıyor bildiğim kadarıyla )bu motorda gördüğümüz kadarıyla çanta seti , kafa grenaj ı değişikliği , artçı selesi de değişmiş gözüküyor artçıyla beraber bu kadar ağırlık bu şasede güvenli olur mu ve tek kişi ile bile rahat tekere gelen alet arkada bu kadar ağırlık la ne olur ??? MT 07 sahiplerinin görüşlerini duymak isterim

burkulmayı önleyen demir bu modelde de gözükmüyür moto cage modelinde var ,mt 07 tracer de bir dikkatimi çeken ayrıntı ön maşayı tutan ve daha rijit olmasını sağlayan ekstra bir demir var sanki
    Daha güçlü olan mt09 tracer da kullanımı zor bir motor değil. kendi kendine tekere gelmiyor. ha keza mt09 da. ama hiç mt07 kullanmadım. Yine de daha güçlü olmadığından daha ivmeli olmayacağı kaatindeyim.

şu soru sorulabilir. Modları olan, güzel bir göstergesi olan ikinci el tracer 900 mü, sıfır tracer 700 mü alınır.
    Çünkü 700 ün 32 den çıkacağını varsayarsak kışın bu paraya tacer 900 bulunabiliyordu.

Ben kişisel olarak tracer 700 seçerdim. Çünkü benim için bir motorda ağırlık çok önemli. Bu yüzden versys veya tracer 900 yerine bunu düşünürdüm. hele bir gelsin. bi dokunalım. sonra bakarız.
    Bence tek rakibi ikinci el f700 olabilir.

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha güçlü olan mt09 tracer da kullanımı zor bir motor değil. kendi kendine tekere gelmiyor. ha keza mt09 da. ama hiç mt07 kullanmadım. Yine de daha güçlü olmadığından daha ivmeli olmayacağı kaatindeyim.

şu soru sorulabilir. Modları olan, güzel bir göstergesi olan ikinci el tracer 900 mü, sıfır tracer 700 mü alınır.
    Çünkü 700 ün 32 den çıkacağını varsayarsak kışın bu paraya tacer 900 bulunabiliyordu.

Ben kişisel olarak tracer 700 seçerdim. Çünkü benim için bir motorda ağırlık çok önemli. Bu yüzden versys veya tracer 900 yerine bunu düşünürdüm. hele bir gelsin. bi dokunalım. sonra bakarız.
    Bence tek rakibi ikinci el f700 olabilir.
    Mt-09 tracer ıslak ağırlığı 207 kilo, MT07 Tracerın ise 196 kilo ıslak ağırlığı. 11 kilo fark var aralarında çok anlaşılmaz bile bu fark. Bence en önemli fark beygir gücü yani motor farkı bu 2 motor arasındaki seçime etki edebilecek olan.

Yamaha hızlı çıktı hemen türkçe sayfasını bile yapmışlar mt 07 tracerın
    https://www.yamaha-motor.eu/tr/produ...racer-700.aspx

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Olmuş bu olmuş. Hakkaten güzel motor yapmış yamaha şekil olarak.

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-09 tracer ıslak ağırlığı 207 kilo, MT07 Tracerın ise 196 kilo ıslak ağırlığı. 11 kilo fark var aralarında çok anlaşılmaz bile bu fark. Bence en önemli fark beygir gücü yani motor farkı bu 2 motor arasındaki seçime etki edebilecek olan.

Yamaha hızlı çıktı hemen türkçe sayfasını bile yapmışlar mt 07 tracerın
    https://www.yamaha-motor.eu/tr/produ...racer-700.aspx
    Tracer900 210 kg, 207 değil . 1 kilo bile anlaşılıyor

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Çok hoşuma gitti. ''Piyasada olsa alıp binerim ben buna'' dedirtti

Sayfaya zıpp diye damlattılarsa , birkaç ay sonra gelir bu yaratık, şakayla karışık üretim bandından çıkmış bile olabilir interesan.

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Temmuz demişler ingiltere için.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)